KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ubezpieczenia (259)

Auktor****

Strona internetowa firmy specjalizującej się w uzyskiwaniu odszkodowań z polisy OC i w zawieraniu umów na ubezpieczenia na życie. W zakresie usług firmy Auktor znajdują się także kredyty hipoteczne i pożyczki pod weksel.

http://www.auktor.pl/ - 17 Lis 2017

BBJ Broker****

Firma oferuję na swojej stronie kompletną obsługę ubezpieczeniową począwszy od określenia potrzeb ubezpieczeniowych, a skończywszy na nadzorze nad wykonywaniem umów. Oferta firmy skierowana jest głównie do przedsiębiorstw.

http://www.webmedia.pl/bbjbroker/ - 8 Lis 2001

Bigbaltona.pl****

Agencja ubezpieczeniowa BIG BALTONA, która funkcjonuje od 1997 r.zaprasza na stronę www.bigbaltona.pl, gdzie znajdą Państwo dokumenty do pobrania i wszystkie niezbędne informacje na temat ubezpieczeń. Jeśli chodzi o zagadnienia dotyczące likwidacji szkód, można zgłaszać je telefonicznie, on-line, e-mailem, listownie oraz osobiście. Mamy wiele rodzajów ubezpieczeń w tym OC, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia domów oraz mieszkań i inne.

http://bigbaltona.pl/ - 14 Lut 2015

Biuro turystyczno-handlowe RELAKS****

Biuro turystyczne RELAKS z Sandomierza oferuje bilety autokarowe na przejazdy krajowe i zagraniczne, wczasy, obozy, kolonie, turystykę zorganizowaną oraz wynajem busów i autokarów.

http://www.biuro.relaks.go3.pl/ - 13 Sie 2004

Broker ubezpieczeniowy ASEKURATOR 2000****

Strona brokera ubezpieczeniowego opracowującego programy ochrony ubezpieczeniowej - osobowe, klasyczne, finansowe. Na stronach przedstawiono ofertę i informacje o firmie.

http://www.asekurator2000.com.pl/ - 14 Kwi 2000

Carbo Asecura SA****

Firma świadczy kompleksowe usługi ubezpieczniowe. Na stronach znajdują się informacje na temat firmy oraz oferty.

http://www.carboasecura.com.pl/ - 9 Mar 2000

Cena oc na ceny-oc.pl****

Dzięki naszemu portalowi można znaleźć tanie OC. Każdy może w łatwy sposób zapoznać się z rankingiem ubezpieczeń OC i wybrać to najlepsze dla siebie. Posiadamy bardzo bogaty zbiór ofert zarówno tych dużych jak i mniejszych firm. Pozwalamy każdemu kierowcy przeanalizować konkretne ubezpieczenia, a następnie ocenić czy jesteśmy w jej grupie docelowej. Odwiedzając nasz portal każdy ma wolny wybór w kwestii ubezpieczeń.

http://ceny-oc.pl/ - 23 Lip 2016

Centrum Dochodzenia Odszkodowań****

Dochodzenie odszkodowań od ubezpieczalni za wypadki drogowe, pożary, kradzieże...

http://www.odszkodowanie.com.pl/ - 13 Sty 2004

Centrum Leasingu i Finansów CLiF****

Warszawska firma leasingowa prezentuje w swoim serwisie wyczerpujące wiadomości o istocie leasingu oraz procedurze zawierania umowy. Wydaje magazyn poświęcony tej formie finansowania, który prezentowany jest także online.

http://www.clif.com.pl/ - 21 Sty 2000

Centrum Ubezpieczeniowo Finansowe SUKURS****

Na stronie znajdziecie informacje o ubezpieczeniach, ofercie, partnerach.

http://www.sukurs.pl/ - 28 Kwi 2000