KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ubezpieczenia (254)

Compensa - ubezpieczenia OC i AC****

Nie od dziś wiadomo iż los nie zawsze bywa sprawiedliwy dlatego nasza agencja ubezpieczeniowa wychodząc na przeciw losowi oferuje swoim klientom bardzo szeroki wachlarz ubezpieczeń. U nas zawrą Państwo między innymi ubezpieczenie na samochód, mieszkanie i zdrowie. Nasza oferta jest tak skonstruowana by każdy mógł wybrać ubezpieczenie najlepsze dla siebie. Sprawdź sam co oferujemy na naszej stronie www.

http://compensa.net.pl/ - 30 Gru 2014

Compensa S.A****

Towarzystwo ubezpieczeniowe Compensa S.A. na swoich stronach zamieściło informacje o produktach ubezpieczeniowych. Znajdziesz tu także wyniki finansowe firmy oraz adresy oddziałów.

http://www.compensa.pl/ - 10 Lip 2000

Donoria - broker ubezpieczeniowy, Toruń****

Donoria to firma brokerska zapewniająca kompleksowe usługi ubezpieczeniowe na poziomie standardów krajowych i międzynarodowych. W ramach doradztwa ubezpieczeniowego oferuje analizę ryzyka, likwidację szkód i pomoc prawną.

http://www.donoria.pl/ - 29 Mar 2006

Doradztwo ubezpieczeniowe****

Strona firmowa profesjonalnego brokera ubezpieczeniowego, specjalizującego się w ubezpieczeniach na życie osób fizycznych oraz w opracowywaniu grupowych planów emerytalnych dla firm. Udziela on także porad w sprawach ubezpieczeń majątkowych, współpracuje z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w Polsce.

http://www.insbroker.com.pl/ - 25 Kwi 2000

E-BROKER. Portal****

Portal brokerów i firm ubezpieczeniowych. Znajdziesz tu wszystko co jest związane z ubezpieczeniami: aktualności, akty prawne, szkolenia, słowniki, programy itp.

http://www.e-broker.pl/ - 8 Kwi 2002

EFECTIV - odszkodowania****

Firma powstała z myślą o pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Kancelaria Efectiv zajmuje się dochodzeniem odszkodowań ze swojej siedziby we Wrocławiu.

http://efectiv.eu/ - 28 Lut 2017

EFG - Euro Finans Grup****

Zajmuje się sprzedażą produktów inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Umożliwia swoim klientom dostęp do nowoczesnych produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych unit-linked firmy Skandia, która jest liderem na świecie w długoterminowych inwestycjach w zewnętrzne Fundusze Inwestycyjne.

http://efg.com.pl/ - 26 Mar 2004

Eventus - pomoc w uzyskaniu odszkodowania powypadkowego****

Strona internetowa biura, którego głównym obszarem działania jest pomoc w uzyskaniu odszkodowania za wypadek w pracy, samochodowy i komunikacyjny.

http://www.dochodzenieodszkodowan.pl/ - 5 Gru 2015

Filar - Grupa Ubezpieczeniowa****

Strona internetowa Grupy Ubezpieczeniowej Filar. Serwis prezentuje sieć delegatur firmy na terenie całego kraju, oferowane produkty oraz aktualności.

http://beta.filar.pl/ - 26 Lip 2001

Generali****

Agencja ubezpieczeniowa Generali cieszy się dużą popularnością jak również zainteresowaniem. Świadczy najwyższą jakość swoich usług. Działalność na terenie naszego kraju prowadzi od 2000 roku zdobywając w tym czasie spore doświadczenie i praktykę w branży a przede wszystkim grono zaufanych i zadowolonych ze świadczonych przez nią usług ubezpieczeniowych klientów. Ich zadowolenie oraz dobro jest dla firmy najważniejsze.

http://generali.net.pl/ - 23 Kwi 2015