KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ubezpieczenia (268)

CIERESZKO agencje ubezpieczeniowe rumia****

Biuro Ubezpieczeń Ciereszko - Licencjonowana Agencja Ubezpieczeniowa. Działamy od wielu lat na obszarze Rumi, Redy i Trójmiasta zdobywając coraz szersze grono Klientów. Fachowa obsługa Agentów Ubezpieczeniowych wspomoże w wyborze najlepszej propozycji ubezpieczeniowej w renomowanych Firmach Ubezpieczeniowych: TUiR WARTA S.A., Gothaer (PTU SA), Compensa, PZU S.A., HDI Asekuracja, GENERALI GROUP. Posiadamy bogatą ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych (domów i mieszkań), osobowych (NNW w Polsce i za granicą), turystycznych ( KL za granicą, wyjazdy narciarskie), na życie (z funduszem inwestycyjnym) i dla przedsiębiorstw. Zapewniamy najkorzystniejsze ubezpieczenia oraz rzetelną współpracę. Więcej wiadomości o zaświadczanych przez nas usługach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - zapraszamy!

http://www.ubezpieczeniarumia.pl/ - 21 Sie 2013

Compensa - ubezpieczenia OC i AC****

Nie od dziś wiadomo iż los nie zawsze bywa sprawiedliwy dlatego nasza agencja ubezpieczeniowa wychodząc na przeciw losowi oferuje swoim klientom bardzo szeroki wachlarz ubezpieczeń. U nas zawrą Państwo między innymi ubezpieczenie na samochód, mieszkanie i zdrowie. Nasza oferta jest tak skonstruowana by każdy mógł wybrać ubezpieczenie najlepsze dla siebie. Sprawdź sam co oferujemy na naszej stronie www.

http://compensa.net.pl/ - 30 Gru 2014

Compensa S.A****

Towarzystwo ubezpieczeniowe Compensa S.A. kieruje swoją ofertę zarówno do osób fizycznych, jak i do małych oraz dużych przedsiębiorstw. W ofercie znajdują się różnego rodzaju polisy - OC, AC, NWW i wiele innych.

http://www.compensa.pl/ - 26 Kwi 2019

Dom Ubezpieczeń - polisy na życie****

Zastanawiasz się nad polisą na życie? Zapraszamy do naszego biura - agenci Domu Ubezpieczeń chętnie pomogą przy wyborze najkorzystniejszej oferty.

http://dom-ubezpieczen.com/ - 18 Lip 2019

Donoria - broker ubezpieczeniowy, Toruń****

Donoria to firma brokerska zapewniająca kompleksowe usługi ubezpieczeniowe na poziomie standardów krajowych i międzynarodowych. W ramach doradztwa ubezpieczeniowego oferuje analizę ryzyka, likwidację szkód i pomoc prawną.

http://www.donoria.pl/ - 29 Mar 2006

Doradztwo ubezpieczeniowe****

Strona firmowa profesjonalnego brokera ubezpieczeniowego, specjalizującego się w ubezpieczeniach na życie osób fizycznych oraz w opracowywaniu grupowych planów emerytalnych dla firm. Udziela on także porad w sprawach ubezpieczeń majątkowych, współpracuje z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w Polsce.

http://www.insbroker.com.pl/ - 25 Kwi 2000

E-BROKER. Portal****

Portal brokerów i firm ubezpieczeniowych. Znajdziesz tu wszystko co jest związane z ubezpieczeniami: aktualności, akty prawne, szkolenia, słowniki, programy itp.

http://www.e-broker.pl/ - 8 Kwi 2002

Edupolisa - ubezpieczenie dziecka****

Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej Edupolisa, na której znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące ubezpieczeń dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczyciel oferuje pakiety NNW żłobek, NNW przedszkole, NNW szkoła. Polisę można zamówić online.

http://edupolisa.pl/ - 25 Maj 2018

EFECTIV - odszkodowania****

Firma powstała z myślą o pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Kancelaria Efectiv zajmuje się dochodzeniem odszkodowań ze swojej siedziby we Wrocławiu.

http://efectiv.eu/ - 28 Lut 2017

EFG - Euro Finans Grup****

Zajmuje się sprzedażą produktów inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Umożliwia swoim klientom dostęp do nowoczesnych produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych unit-linked firmy Skandia, która jest liderem na świecie w długoterminowych inwestycjach w zewnętrzne Fundusze Inwestycyjne.

http://efg.com.pl/ - 26 Mar 2004

Informacje dodatkowe