KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ubezpieczenia (258)

Filar - Grupa Ubezpieczeniowa****

Strona internetowa Grupy Ubezpieczeniowej Filar. Serwis prezentuje sieć delegatur firmy na terenie całego kraju, oferowane produkty oraz aktualności.

http://beta.filar.pl/ - 26 Lip 2001

Generali****

Agencja ubezpieczeniowa Generali cieszy się dużą popularnością jak również zainteresowaniem. Świadczy najwyższą jakość swoich usług. Działalność na terenie naszego kraju prowadzi od 2000 roku zdobywając w tym czasie spore doświadczenie i praktykę w branży a przede wszystkim grono zaufanych i zadowolonych ze świadczonych przez nią usług ubezpieczeniowych klientów. Ich zadowolenie oraz dobro jest dla firmy najważniejsze.

http://generali.net.pl/ - 23 Kwi 2015

Gestum Broker - ubezpieczenie elektrowni wiatrowych****

Firma Gestum Broker Sp. z o.o. oferuje szeroki wybór ubezpieczeń grupowych i indywidualnych, w tym przede wszystkim pracowniczych - zdrowotnych, życiowych oraz NNW. Jej oferta obejmuje ponadto polisy OC projektanta, zarządcy nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych, a także firmy, elektrowni wiatrowych oraz farm fotowoltaicznych.

http://gestumbroker.pl/ - 9 Mar 2015

Grupa Ubezpieczeniowa Partner - polisy na życie****

Przedstawiamy ofertę Grupy Ubezpieczeniowej Partner. Zrzeszamy agentów największych towarzystw działających w Polsce. Powstaliśmy po to, aby dać naszym klientom możliwość wyboru najlepszych polis na życie i ochrony majątku. W ofercie m.in. OC samochodu, ochrona mieszkania i wiele innych.

http://www.gupartner.pl/ - 24 Cze 2017

Grupowe ubezpieczenia na życie PZU, Warta, Inter - PSU Sigma****

Prezentujemy oferty ubezpieczeń znanych i cenionych firm ubezpieczeniowych, jak: PZU, Warta, Inter Ubezpieczenia. Umożliwiamy porównanie poszczególnych ofert i szybki sposób zakupu określonego produktu finansowego. Zachęcamy do przejrzenia całego serwisu Stowarzyszenia, wzbogaconego o interesujące porady.

http://www.psusigma.pl/ - 3 Paź 2014

HDI Warszawa****

Wiele osób ma problem z odpowiedzią na pytanie gdzie się ubezpieczyć. My proponujemy gotowe rozwiązanie: ubezpiecz się w HDI. Jest to znane towarzystwo ubezpieczeniowe o ponad 15-letnim stażu na rynku. Nasze ubezpieczenia komunikacyjne to mocny punkt oferty. OC możesz mieć u nas od 249 zł, natomiast Autocasco od 2,9% wartości pojazdu (wycena gratis). Proponujemy Ci dwa różne warianty ubezpieczeniowe: Pakiet HDI AC oraz Pakiet HDI AC Turbo.

http://hdi.waw.pl/ - 4 Mar 2015

Heros Life****

Witryna towarzystwa ubezpieczeniowego. Umieszczono tu informacje ogólne oraz wykaz produktów ubezpieczeniowych.

http://www.heros-life.com.pl/ - 15 Mar 2000

Hexa - Dochodzenie Odszkodowań. Odszkodowania komunikacyjne, odszkodowania osobowe****

Reprezentujemy osoby poszkodowane w zakresie dochodzenia odszkodowań od zakładów ubezpieczeń. Jeżeli jesteś ofiarą wypadku oraz decyzji zakładu ubezpieczeń - zgłoś się do nas.

http://www.hexa.pl/ - 14 Maj 2004

HOSSA Michałek Sp.j.****

Firma HOSSA Michałek Sp.j. to agencja ubezpieczeniowa, która oprócz ubezpieczeń na życie, mieszkaniowych i samochodowych oferuje także doradztwo finansowe.

http://www.kancelariahossa.pl/ - 28 Sty 2014

IExpert - Ubezpieczenie zawodowe OC****

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom ubezpieczenia dla profesjonalistów. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach obowiązkowych oraz nadwyżkowych dla księgowych, architektów, radców prawnych, adwokatów, itd. Zapewniamy ubezpieczenia obowiązkowe OC, nadwyżkowe ubezpieczenia OC, ubezpieczenia pracowni, biur, firm oraz gwarancje ubezpieczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

http://iexpert.pl/ - 27 Lis 2013