KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ubezpieczenia (251)

Najtańsze ubezpieczenie oc****

Wiesz, że polisa OC to obowiązek i poczucie pewności, że jadąc w podróż ominie Ciebie wiele nieprzyjemności związanych z brakiem aktualnego ubezpieczenia samochodu OC. Dlatego szukasz taniego OC. Zapraszamy na naszą stronę internetową. Tanie OC online jest o tyle wygodne, że sam wybierasz sposób zapłaty, możesz zapłacić składkę OC na raty lub w całości, przez internet, na poczcie lub bezpośrednio u kuriera, który doręczy Tobie polisę ubezpieczenia samochodowego OC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą najtańszego ubezpieczenia OC.

http://lixe.eu/ - 6 Kwi 2013

Nationwide Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.****

Strona firmy Nationwide, która oferuje przede wszystkim pracownicze ubezpieczenia emerytalne. Na stronie informacje o oferowanych produktach, adresach przedstawicielstw oraz o reformie emerytalnej.

http://www.nationwide.pl/ - 17 Lip 2001

Nordea****

Serwis korporacyjny, jednego z największych koncernów finansowych w Skandynawii, zajmujący silną pozycję w sektorze usług bankowych i ubezpieczeniowych w Finlandii, Danii, Norwegii i Szwecji. Na stronie znaleźć można informacje o grupie Nordea, centrum prasowe, skandynawskie idee, artykuły prasowe.

http://www.nordea.com.pl/ - 25 Maj 2002

Nowebiuro.pl - oferty kredytów****

Najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty mieszkaniowe, pożyczki hipoteczne, kredyty gotówkowe, samochodowe oraz kredyty dla firm. Nowoczesne produkty finansowe dla Ciebie lub Twojej firmy.

http://www.finanse.nowebiuro.pl/ - 3 Kwi 2006

Oc spedytora****

Porównywarka ubezpieczeń OC przewoźnika jest to prosty sposób na obliczenie, wybranie oraz zapłatę za najkorzystniejsze ubezpieczenie na rynku. Nasz kalkulator OC przewoźnika posiada trzy ważne cechy: jest wygodny, bezpieczny i elastyczny. Ubezpieczenia komunikacyjne oraz ubezpieczenia OCP można negocjować indywidualnie, jeśli flota samochodowa posiada kilkanaście pojazdów, co pozwala uzyskać korzystne warunki polisy.

http://dlaprzewoznika.pl/ - 10 Maj 2015

Odkupimy Twoje odszkodowanie****

Miałeś wypadek samochodowy w ciągu 3 lat? Odbierz dodatkowe pieniądze za odszkodowanie! Prosty sposób na gotówkę od ręki.

http://odkup24.pl/ - 4 Mar 2015

Odszkodowania - Pireus****

Firma Biuro Odszkodowań Pireus współpracująca z wykwalifikowanymi prawnikami zajmuje się dochodzeniem adekwatnego do poniesionej straty odszkodowania lub zadośćuczynienia za wypadek komunikacyjny, w pracy, błąd lekarski, śmierć bliskiej osoby. Analiza sprawy zawsze bezpłatna. Dlaczego nas wybrać? Odwiedź stronę i sprawdź…

http://www.pireus.net/ - 22 Gru 2013

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne dla wszystkich pasażerów pojazdów uzyskasz z Kompensja.****

Ubezpieczyciele nierzadko uciekają się do nieuczciwych kruczków prawnych gdy klient ubiega się o odszkodowanie po nieszczęśliwym wypadku. Czasem wystarczy brak świadków wydarzenia, podejrzenia co do nieodpowiedniego używania sprzętów, za sprawą których doszło do uszkodzenia ciała czy nawet utraty życia klienta, którego bliscy poza żalem i bóle po stracie ukochanej osoby muszę zmagać się jeszcze oziębłością urzędników. Przedstawiciele firmy Kompensja potrafią jednak pomóc każdemu klientowi pośrednicząc w rozmowach i prowadząc szczęśliwie kończące się sprawy o odszkodowanie.

http://www.kompensja.pl/ - 22 Wrz 2014

Odszkodowanie OC za wypadek****

Nasza firma Debitum prowadzi działalność od 1997 roku. Głównym profilem działalności firmy jest odkup odszkodowań komunikacyjnych, majątkowych, na wypadek śmierci. Doświadczenie i zespół specjalistów pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Gwarantujemy szybką ocenę szkody i wyliczenie wysokości odszkodowania. Działamy na terenie całej Polski. Współpraca z nami opiera się na jasnych warunkach. Zapraszamy.

http://www.debitum.com.pl/ - 27 Gru 2016

OTWARTY FUNDUSZ EMERYTALNY COMMERCIAL UNION****

Zapisz się do OFE CU, największego i stabilnego Funduszu Emerytalnego. Nie pozwól by ktos za Ciebie podjął decyzję jak będą inwestowane Twoje pieniądze na emeryturę.Skorzystaj z ubezpieczeń indywidualnych i grupowych lub Pracowniczych Programów Emerytalnych w CU.

http://www.cu.org.pl/ - 4 Sty 2007