KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > urządzenia pomiarowe (341)

ABAR - Sprzęt Laboratoryjny*****

Na stronie opis firmy i szczegółowa oferta firmy.

http://www.abar.wroclaw.pl/ - 23 Lis 2005

Apator S.A.*****

Spółka oferuje różnego rodzaju aparaturę elektryczną i elektroniczną. Na stronie sklepik internetowy w którym można zamówić różne rodzaje urządzeń kontrolno-pomiarowych, głównie ciepłomierze.

http://www.apator.com.pl/ - 17 Gru 2001

biometryka i RCP - AutoID*****

Strona firmy AutoID zajmującej się systemami automatycznej identyfikacji oraz takimi dziedzinami: Biometryka (biometria) - czytniki biometryczne, czytniki linii papilarnych. Geometria dłoni, tęczówka oka. Narzędzia typu: Handkey i Identix. Także kontrola dostępu RCP i zabezpieczanie komputerów oraz rejestracja czasu pracy.

http://www.biometryka.autoid.pl/ - 24 Paź 2003

Drukarki etykiet, termiczne - Poznań*****

W ofercie firmy WAGI Wielkopolska legalizacja, serwis i sprzedaż wag. Na stronie sklep internetowy który oferuje drukarki etykiet, wagi elektroniczne, drukarki termiczne, wagi laboratoryjne, wagi przemysłowe i handlowe. W ofercie także akcesoria do wagi.

http://www.wagi.biz/ - 14 Lis 2007

Global Income - tester trzezwosci, kalibracja*****

Sklep internetowy i serwis alkomatów - Gdynia, woj. pomorskie. Oferujemy alkotest, ustniki, alkosensor, alkomat - profesjonalne alkomaty Sentech. Oferowany u nas alkomat jest najwyższej jakości - w ofercie też kalibracja alkomatów. Zapraszamy po alkomat.

http://www.alcosensor.pl/ - 8 Paź 2007

HHW Hommel Hercules*****

Witryna internetowa firmy HHW Hommel Hercules. Przedmiotem działalności firmy jest doradztwo i sprzedaż narzędzi skrawających, pomiarowych, mocujących, elektronarzędzi oraz maszyn. Na stronie m.in. oferta firmy oraz formularz zamówienia.

http://www.hommel.pl/ - 13 Gru 2001

Kasy fiskalne, czytniki kodów kreskowych, drukarki, wagi*****

Nasza firma posiada w ofercie kasy fiskalne, drukarki, skanery i czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, metkownice przemysłowe i wiele więcej. Na rynku istniejemy od ponad 14 lat co gwarantuje stabilność firmy i wysoki jakość naszych usług. Kasy fiskalne i czytniki kodów kreskowych jakie sprzedajemy posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i są dozwolone do użytku w Polsce. Zapraszamy na nasza stronę internetową w celu zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

http://www.skf.net.pl/ - 12 Sie 2011

KFM SA - czujniki temperatury, przetworniki ciśnienia, manometry*****

Kujawska Fabryka Manometrów to firma posiadającą ok. 90 letnie doświadczenie w zakresie produkcji przyrządów do pomiaru ciśnienia i temperatury. Sprzedajemy też produkty WIKA. W ofercie manometry, przetworniki ciśnienia, termometry, czujniki temperatury.

http://www.kfm.pl/ - 10 Maj 2005

Masstech*****

Produkcja i sprzedaż wag samochodowych, przemysłowych, automatyka przemysłowa, kompostery.

http://www.masstech.pl/ - 30 Cze 2004

Rotametry.pl - rotametry plastikowe, szklane oraz metalowe*****

Rotametry.pl - specjalistyczny serwis, kompletna oferta na rotametry plastikowe, szklane oraz metalowe, praktyczne porady i wskazówki, informacje, tabele i kalkulatory

http://www.rotametry.pl/ - 30 Lis 2006