KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > urządzenia pomiarowe (337)

Projektowanie osłon stałych przed promieniowaniem jonizującym****

Ochrona radiologiczna Kamil Kamiński to młody zespół posiadający uprawnienia inspektora ochrony radiologicznej. Nasza specjalizacja to zagrożenia wynikające ze stosowania promieniowania jonizującego. Projektujemy osłony stałe oraz radiologiczne.

http://www.kaminskior.pl/ - 7 Kwi 2014

PROTHERM - aparatura kontrolno-pomiarowa****

Witryna firmy Protherm - producenta elektronicznej aparatury kontrolno -pomiarowej. Strona zawiera katalog, cennik i kontakt z firmą.

http://www.protherm.com.pl/ - 14 Wrz 2001

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów****

Na stronach Instytutu możemy zapoznać się z jego szeroką ofertą w dziedzinie automatyki przemysłowej i sprzętu pomiarowego dla przemysłu. W witrynie informacje organizacyjne, techniczne, oferta usługowo - towarowa, programy naukowe, dane o targach branżowych, linki i szereg innych informacji.

http://www.piap.pl/ - 24 Maj 2002

Regulatory temperatury Przetworniki ciśnienia Termostaty - POLTRAF****

Przedstawicielstwo firm: TRAFAG AG, RÜEGER S.A. - Szwajcaria, AB REGIN - Szwecja. Dystrybucja zaworów elektromagnetycznych ASCO JOUCOMATIC. W ofercie aparatura kontrolno-pomiarowa, pomiaru ciśnienia, temperatury i wilgotności w systemach: automatyki przemysłowej, chłodnictwa i ciepłownictwa, klimatyzacji i wentylacji.

http://www.poltraf.com.pl/ - 21 Maj 2008

SAS - wagi przemysłowe elektroniczne i siłomierze****

Sklep internetowy SAS specjalizuje się w dystrybucji urządzeń pomiarowych. W jego ofercie znaleźć można siłomierze oraz różne rodzaje wag: elektronicznych, aptecznych, jubilerskich, laboratoryjnych, przemysłowych i sklepowych.

http://www.taniewagi.com.pl/ - 22 Sty 2015

Separatory, wykrywacze metali w mięsie, drobiu, nabiale****

Detectronic oferuje wykrywacze metali w mięsie, drobiu, nabiale i wykrywacze metali w rybach. Systemy rentgenowskie X-Ray, systemy kontroli wagi oraz systemy klasyfikowania i sortowania. Zapraszamy po separatory metali, wykrywacze metalu i detektor metalu w przemyśle spożywczym.

http://www.detectronic.pl/ - 5 Kwi 2013

Serwis i regeneracja armatury przemysłowej****

Podstawowe parametry zaworów regulacyjnych i wybranych urządzeń z zakresu AKPiA, kwestionariusz doboru zaworów, informacje o ofercie firmy.

http://www.automatyka.biz.pl/ - 29 Paź 2001

Serwis przeznaczony dla firm związanych z utrzymaniem ruchu****

Serwis przeznaczony dla firm związanych z utrzymaniem ruchu, diagnostyką, automatyką i mechaniką oraz ich odbiorców.

http://www.utrzymanieruchu-diagnostyka.com/ - 18 Wrz 2012

SIMEX - Automatyka przemysłowa i aparatura kontrolno-pomiarowa****

Producent i dystrybutor urządzeń dla automatyki przemysłowej: do pomiaru i regulacji temperatury, ciśnienia, poziomu, przepływu i czasu a także systemów ważenia, liczników, tachometrów, drogomierzy, enkoderów, czujników zbliżeniowych itp.

http://www.simex.com.pl/ - 30 Kwi 2001

Smart Solutions Robert Kaczmarczyk****

Firma Smart Solutions zajmuje się dystrybucją nowoczesnych i niezawodnych urządzeń z dziedziny metrologii oraz inżynierii odwrotnej. W jej ofercie znaleźć można m.in. interferometry laserowe, maszyny współrzędnościowe, aparaturę do przemysłowej tomografii komputerowej, skanery laserowe 3D oraz inne akcesoria pomiarowe.

http://smart-solutions.pl/ - 1 Wrz 2017