KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > urządzenia pomiarowe (342)

ATG Sp. z o.o.****

Witryna firmy prowadzącej działalność handlową mającą za zadanie kompletację dostaw materiałów i urządzeń do budowy stacji redukcyjno-pomiarowych I° i II°, gazociągów średniego i wysokiego ciśnienia oraz kopalni gazu ziemnego. Znajdziesz tu szczegółową prezentację firmy i jej ofertę handlową.

http://www.atg.pl/ - 29 Lis 2002

Atmopomiar - panele fotowoltaiczne****

W ofercie firmy znajdują się nie tylko panele fotowoltaiczne, ale również systemy gazowych pomp ciepła firmy Nibe. Atmopomiar zajmuje się także dystrybucją rozwiązań w zakresie mikrokogeneracji MHCP.

http://www.atmopomiar.pl/ - 20 Wrz 2017

B2B Janusz Kręcicki - wagi dla niemowląt, sklepowe, medyczne i jubilerskie****

W ofercie przygotowanej przez naszą firmę znajdą Państwo profesjonalne i precyzyjne urządzenia. Dostępne są wagi medyczne, jubilerskie, sklepowe, przemysłowe, a także dla niemowląt.

http://superwagi.com/ - 24 Maj 2016

Badania ultradźwiękowe Badania radiograficzne - Technic Control****

Technic-Control wykonuje: badania radiograficzne, badania ultradźwiękowe, badania magnetyczne i penetracyjne oraz innego typu badania nieniszczące, które wykonujemy na obiektach w budowie i eksploatacji oraz na wszystkich materiałach konstrukcyjnych.

http://www.technic-control.com.pl/ - 18 Sty 2008

Bagsik****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy w ofercie której są czujniki ciśnienia i temperatury roztopionego tworzywa sztucznego, wskaźniki i wzmacniacze wraz z oprzyrządowaniem i automatyczne zmieniacze sita. Ponadto siatki filtrujące i pompy tworzywa. Firma świadczy takze usługi doradcze.

http://www.bagsik.net/ - 17 Kwi 2002

Centrum Narzędzi Monika Kupniewska - akcesoria budowlane, pomiarowe, warsztatowe****

Jeżeli chcesz, by tobie oraz zatrudnionym przez ciebie ludziom pracowało się wygodnie i szybko, to Centrum Narzędzi Monika Kupniewska jest właśnie dla ciebie. Jest to firma, która zajmuje się sprzedażą akcesoriów warsztatowych i budowlanych takich marek jak YATO czy NEO. To tam w dobrej cenie zakupicie klucze dynamometryczne i nasadowe, instrumenty pomiarowe czy też szafki.

http://bhpinarzedzia.pl/ - 14 Lip 2015

Centrum Technik Osuszania DRY-POL - Osuszanie Budynków****

Firma profesjonalnie zajmująca się osuszaniem budynków, usuwaniem wilgoci technologicznej, odgrzybianiem. Wyłączny dystrybutor amerykańskiej firmy DRI-EAZ w Polsce. Prowadzi sprzedaż i wynajem osuszaczy, wentylatorów, dmuchaw i mierników wilgotności. Przeprowadza szkolenia w zakresie usuwania wilgoci i likwidacji szkód wodnych dla firm budowlanych i ubezpieczeniowych.

http://www.dry-pol.pl/ - 23 Lip 2004

Centrum Wag - Wagi przemysłowe****

Na stronie znajduje się oferta firmy Centrum wag - producenta wag. W katalogu można znaleźć wagi przemysłowe, wagi samochodowe. W ofercie również można znaleźć serwis wag.

http://www.centrumwag.pl/ - 18 Wrz 2008

Chlodni.pl****

Specjalizujemy się w sprzedaży agregatów chłodniczych, wentylatorów, klimatyzatorów wyselekcjonowanych marek. Udostępniamy również automatykę dla serwisantów i instalatorów systemów chłodniczych, dysponujemy preparatami do pielęgnacji klimatyzacji samochodowej, dostarczamy Państwu rury miedziane i pełen osprzęt elektryczny. Rozwijamy się w branży od ponad dwudziestu lat. Szczegóły na witrynie internetowej firmy.

http://www.chlodni.pl/ - 22 Mar 2017

Dobry geodeta żywiec****

Usługi Geodezyjne mgr inż. Łukasz Konstanty to firma geodezyjna działająca głównie na terenie powiatu żywieckiego i bielskiego . Świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie:

http://www.geodeta.zywiec.pl/ - 25 Kwi 2018