KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > urządzenia pomiarowe (341)

Fotogrametria od PKIG****

Fotogramatria.pkig.pl jest stworzonym przez PKIG Sp. z o.o. serwisem dedykowanym usługom firmy w zakresie szeroko pojętej fotogrametrii właśnie. W procesie tym poprzez wykonanie zdjęć z drona, a następnie postprocesing komputerowy uzyskuje się bardzo dokładne pomiary w postaci modeli i skanów 3D, ortofotomap czy numerycznych modeli terenu. W usługach fotogrametrii PKIG wykorzystuje tylko profesjonalny sprzęt renomowanych producentów.

http://fotogrametria.pkig.pl/pl/ - 27 Wrz 2017

General Electrical Services - pomiary elektryczne****

Strona internetowa firmy General Electrical Services z Wrocławia. Przedsiębiorstwo świadczy usługi z zakresu wykonywania pomiarów termowizyjnych, elektrycznych oraz oświetlenia.

http://geservices.pl/ - 24 Lut 2017

Geodeta Ełk****

Usługi geodezyjne: mapy, mapy do celów projektowych, tyczenie, inwentaryzacje, podziały nieruchomości, wznowienia granic, geodezyjna obsługa inwestycji, geodezyjne pomiary kontrolne, pomiary mieszkań do aktów notarialnych. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jednostek samorządu terytorialnego jak i największych firm. Pragniemy sprostać wymaganiom każdego z osobna, zapewniamy więc indywidualne podejście oraz miłą współpracę, z której wszyscy są zadowoleni.

http://www.geoinvest.elk.pl/ - 1 Mar 2015

Geodezyjne Przedsiębiorstwo Usługowe GEOPLAN****

Witryna informacyjna GPU GEOPLAN z Lublina - wykonuje szybko, rzetenie i profesionalnie prace geodezyjne.

http://www.geoplan.interpuls.pl/ - 19 Paź 2001

Geofotometr - niwelatory optyczne i laserowe, naprawa lornetek i sprzętu geodezyjnego****

Na stronie internetowej została zaprezentowana oferta firmy Geofotometr. Obejmuje ona takie przyrządy, jak niwelatory optyczne i laserowe, a także tachimetry, teodolity i lasery budowlane. Przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie naprawy lornetek i sprzętu geodezyjnego.

http://geofotometr.pl/ - 2 Maj 2018

Geoline - sprzęt geodezyjny ****

W ofercie firmy sprzęt geodezyjny i pomiarowy dla geodezji i budownictwa, są to m.in.: dalmierz, niwelator, tachimetr, drogomierz, lustro dalmiercze, łata niwelacyjna, teodolit oraz inny sprzęt geodezyjny.

http://www.geoline.pl/ - 28 Mar 2006

Geoline S.C. - teodolity, odbiorniki GNSS i GPS, sprzęt oraz przyrządy geodezyjne Geomax****

Firma dystrybuująca profesjonalny sprzęt geodezyjny cenionego producenta Geomax. W ofercie dostępne są takie przyrządy, jak niwelatory laserowe, optyczne i kodowe, a także skanery 3D, odbiorniki GNSS oraz GPS. Polecamy również tachimetry, teodolity, wykrywacze instalacji podziemnych oraz farby w sprayu Soppec.

http://www.geoline-polska.pl/ - 20 Cze 2015

GEOTEST - Zakład robót geologiczno - inżynierskich****

Witryna firmy zajmującej się pracami geologiczno-inżynierskimi. Na stronie znajdują się aktualne oferty a także referencje firmy i dane teleadresowe.

http://www.geotest.gf.pl/ - 23 Sie 2001

Hydro-Eco-Invest****

Firma specjalizuje się w produkcji aparatury kontrolno-pomiarowej dla potrzeb ochrony środowiska, w tym głównie systemów pomiarów i sterowania dla oczyszczalni ścieków oraz innych obiektów gospodarki wodno-ściekowej. Jednocześnie firma produkuje układy pomiarowe dla ciepłownictwa i energetyki. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.pomiary.com.pl/ - 23 Kwi 2004

INSTALBUD Szepielak****

Z.U.H. Instalbud Szepielak to producent przepompowni ścieków, separatorów cieczy i innych urządzeń stosowanych w gospodarce wodno - ściekowej.

http://www.szepielak.pl/ - 5 Paź 2004