KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > urządzenia pomiarowe (337)

ITA Polska - systemy pomiarowe, skanowanie 3D, inżynieria odwrotna****

Firma zajmuje się sprzedażą urządzeń i systemów pomiarowych, takich jak np. czujniki momentu, dynanometry oraz frezy trzpieniowe, palcowe i węglikowe do metalu. Oferuje ponadto usługi z zakresu inżynierii odwrotnej, a także wykonywanie badań tribologicznych oraz przewodności elektrycznej. Zajmuje się również skanowaniem 3D.

http://www.ita-polska.com.pl/ - 11 Lut 2015

Jumo****

Oficjalna strona polskiego przedstawiciela firmy produkującej automatykę przemysłową. Pełna prezentacja obejmująca układy min. : fizyko-chemiczne, ciśnieniowe, termostatyczne, elektroniczne i wiele innych.

http://www.jumo.com.pl/ - 11 Lut 2002

KaradGEO - geodeta****

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi geodezyjne na terenie całej Łodzi i okolic. Wykonujemy pomiary dla osób prywatnych, jak i mniejszych i dużych przedsiębiorstw. Każdy z naszych klientów może liczyć na fachową pomoc.

http://www.karadgeo.pl/ - 18 Cze 2013

KARIBU. Kraków****

Autoryzowany dystrybutor firmy Danfoss z zakresu: automatyka chłodnicza, ciepłownicza i przemysłowa, armatura przemysłowa, sprężarki i agregaty chłodnicze, aparatura łączeniowa, przetwornice częstotliwości, wentylatory. Na stronie znajdują się informacje o firmie, produktach oraz aktualności.

http://www.karibu-gmm.pl/ - 27 Sty 2006

KELLER - Czujniki i przetworniki ciśnienia oraz sondy hydrostatyczne****

Firma zajmująca się produkcją specjalistycznych rejestratorów i sensorów, takich jak sondy hydrostatyczne oraz manometry elektroniczne. Dostępne są również przetworniki ciśnienia oraz czujniki poziomu cieczy.

http://www.keller-druck.com.pl/ - 20 Cze 2015

KIMO****

Na stronie znajdują się informacje na temat przenośnych mierników parametrów powietrza, przetworników parametrów powietrza oraz manometrów cieczowych. Ponadto na stronie znajdują się artykuły traktujące o pomiarach w wentylacji i klimatyzacji.

http://www.kimo.pl/ - 4 Lis 2004

KOMPART-POMIAR - Aparatura Kontrolno Pomiarowa****

Urządzenia do pomiaru temparatury ( czujnik Pt100 oraz termopara ), przetworniki wilgotności, ciśnienia oraz przepływu powietrza. Przenośne mierniki temperatury, mierniki wilgotności. Produkcja, dobór gotowych układów pomiarowych, sprzedaż, doradztwo techniczne.

http://www.kompart-pomiary.pl/ - 7 Kwi 2005

KOMPART-POMIAR s.c. - Urządzenia pomiarowe****

KOMPART-POMIAR s.c. Urządzenia do pomiaru temperatury, wilgotności, ciśnienia, przepływu powietrza, Oferta obejmuje: czujniki temperatury, przetworniki wilgotności, ciśnienia, anemomety, higrometry, termohigrografy...

http://www.kpomiar.com.pl/ - 5 Kwi 2006

Kompresory i sprężarki - śrubowe i tłokowe****

Przedsiębiorstwo PressMann oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie pneumatyki. Proponujemy kompresory i sprężarki śrubowe oraz tłokowe, zbiorniki ciśnieniowe, urządzenia techniki pomiarowej, a także wiele innych maszyn i akcesoriów. Świadczymy także usługi w obszarze pneumatyki.

http://www.pneumatyka.eu/ - 26 Lip 2013

Liczniki wody - sprytne liczniki****

Sklep internetowy sprytneliczniki.pl specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych liczników, służących do pomiaru zużycia wody, energii elektrycznej oraz gazu. Udostępniamy klientom również ciekawe oferty wyprzedażowe, umożliwiające tani zakup funkcjonalnego urządzenia, które pochodzi z końcówki wycofywanej kolekcji. Przykładamy bardzo dużą wagę do obsługi klienta, proponując doradztwo przy wyborze a także błyskawiczną realizację zamówień.

http://sprytneliczniki.pl/ - 4 Kwi 2014