KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > urządzenia pomiarowe (337)

Lumel Jaworzno****

Strona prezentuje bogaty asortyment podzespołów elektrycznych, elektronicznych dla energetyki i ciepłownictwa, będących w sprzedaży w firmie Lumel.

http://lumeljaworzno.pl/ - 24 Wrz 2003

Luxcontrol Polska - Pomiary elektryczne****

Zajmujemy się wykonywaniem pomiarów elektrycznych, a także oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego. Luxcontrol Polska posiada swoje oddziały w Warszawie i Poznaniu.

http://luxcontrol.pl/ - 18 Lut 2017

Matbor****

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Matbor. W sprzedaży znajdują się przyrządy i narzędzia pomiarowe (grubościomierze, twardościomierze, sprawdziany do gwintów). Polecamy też frezy i wiertła do metalu oraz aluminium, rozwiertaki, pogłębiacze.

http://www.matbor.pl/ - 2 Paź 2017

Meratronik S.A.****

Oferta firmy zajmującej się dystrybucją i serwisem aparatury pomiarowej. W handlowej ofercie znajdują się modele multimetry V-640, seria V-543 (5), V-560, zestawy pomiarowe radiostacji ZPFM-3.

http://www.meratronik.pl/ - 3 Sty 2002

MERCON - przepływomierze Coriolisa****

Oferujemy takie urządzenia jak: przetworniki poziomu, poziomowskazy, przepływomierze ultradźwiękowe, masowe Coriolisa, separatory membranowe, przetworniki różnicy ciśnień. MERCON sprzedaje także pyłomierze, sygnalizatory ciśnienia oraz sygnalizatory poziomu, mierniki wilgotności materiałów sypkich i wiele innych.

http://www.mercon.pl/ - 27 Lis 2017

Metkownice, kasa fiskalna Gdańsk, trójmiasto, pomorskie****

Investim - systemy sprzedaży. W ofercie w atrakcyjnej cenie kasa fiskalna, wagi elektroniczne, czytniki kodów, metkownice, rolki do kas, kolektory danych i drukarki fiskalne. Zapraszamy - metkownice, drukarka, kasa fiskalna Gdańsk, Gdynia, trójmiasto, woj. pomorskie.

http://www.investim.pl/ - 24 Mar 2009

Mierniki i detektory gazów RAE SYSTEMS****

Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych przenośnych mierników, detektorów i systemów pomiarowych przeznaczonych do monitorowania zagrożeń chemicznych. Nasze urządzenia sprawdzają się przy detekcji gazów toksycznych, wybuchowych, lotnych związków organicznych LZO/PID, tlenu, promieniowania. Prezentujemy pełną gamę urządzeń, które odznaczają się wykorzystaniem nowoczesnych technologii i pozwalają na indywidualną konfigurację według wymogą użytkownika. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!

http://www.envag.pl/ - 8 Lip 2013

Mierniki zużycia paliwa, przepływomierze paliwa****

Firma "PETRO-METR" od wielu lat produkuje i sprzedaje urządzenia kontrolno-pomiarowe, których głównym celem jest optymalizacja zużycia paliwa w samochodach, maszynach budowlanych, taborze kolejowym, piecach, czyli wszędzie tam, gdzie zużywana jest jakakolwiek ilość oleju napędowego lub opałowego. Na stronie: informacje o firmie, produktach, cennik, nowości, informacje o klientach.

http://www.petro-metr.com.pl/ - 25 Cze 2004

Mikroskopy przemysłowe****

Profesjonalne produkty i zaawansowane rozwiązania optyczne dedykowane dla branży przemysłowej. W ofercie szeroka gama najnowocześniejszych mikroskopów przemysłowych: metalograficznych, stereoskopowych, elektronowych, polaryzacyjnych, konfokalnych, cyfrowych, jonowych oraz rentgenowskich, a także kamery cyfrowe, programy do analizy obrazu i inne specjalistyczne rozwiązania optyczne z zakresu mikroskopii przemysłowej renomowanej firmy Carl Zeiss.

http://mikroskopiadlaprzemyslu.pl/ - 27 Lip 2015

Mytech Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe****

Przedsiębiorstwo oferuje: sprzęt spawalniczy, przyrządy pomiarowe (manometry, termometry, regulatory), tachografy samochodowe, automatykę przemysłową - sprzedaż, naprawa, regeneracjaNa stronie znajduje się:oferta, kontakt.

http://www.mutech.lowicz.pl/ - 28 Sty 2002