KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi internetowe (1 036)

Domeny w INTERIA.PL*****

Kompleksowa i szybka rejestracja domen międzynarodowych oraz polskich - ponad 170. Możliwość przeniesienia domeny (zmiana delegacji) na serwer INTERIA.PL. Pełna i profesjonalna obsługa, baza whois, panel zarządzania domeną, różnorodne formy płatności i okres rejestracji, błyskawiczna rejestracja do 48 godzin bez dodatkowych kosztów. Bezpłatna pomoc, konfiguracja DNS oraz pełny monitoring wniosku w NASK.

http://domeny.interia.pl/ - 29 Lip 2005

3d art*****

W polu działalności firmy znajduje się doradztwo strategiczne e-business, produkty e-business, rozwiązania e-commerce, kampanie medialne, web design oraz technologie internetowe.

http://www.3dart.com.pl/ - 10 Mar 2000

4D*****

Firma 4D jest agencją public relations specjalizującą się w branży informatycznej. 4D przygotowuje i dostarcza mediom informacje dotyczące każdego z partnerów, jego nowych produktów i usług, wydarzeń z jego udziałem oraz wszystkich innych istotnych wiadomości związanych z daną firmą. Inny rodzaj działalności firmy to: opracowywanie i aktualizacja stron www, opracowywanie / tłumaczenie instrukcji obsługi produktów dla swoich partnerów, opracowywanie reklam, broszur, materiałów konferencyjnych, telemarketing, direct mail.

http://www.4d.pl/ - 25 Lut 2000

4Net*****

Firma 4net jest wrocławskim dostawcą internetu dla firm, instytucji i osób prywatnych. Na stronach znajduje się omówienie oferty i cen.

http://www.4net.pl/ - 25 Lut 2000

4pi Analyst*****

4pi Sp. z o.o.- polska, niezależna firma doradcza działająca w obszarze zastosowań technologii informacyjnych. w biznesie. W sferze działalności znajdują się: konsulting, audyt bezpieczeństwa systemów IT, analiza informacyjna organizacji, projekt informatyczny a organizacja i zarządzanie, szkolenia, budowa systemów e-biznes, proces biznesowy a system IT, wymagania systemów informacyjnych, przetarg w IT, informatyka w przedsiębiorstwie, itd. Strona zawiera informację o firmie, ofertę produktów z zakresu konsultingu, audytu i szkoleń, oraz odnośniki do źródeł wiedzy z dziedzin będących w sferze zainteresowań.

http://www.fourpi.com.pl/ - 21 Mar 2002

ACK Cyfronet AGH*****

Akademickie Centrum Komputerowe Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Na stronach znajduje się omówienie działalności i oferty centrum.

http://www.cyf-kr.edu.pl/ - 15 Lut 2000

Agencja Interaktywna DEJA DESIGN*****

Agencja Interaktywna DEJA DESIGN profesjonalne strony www, multimedia, sklepy online, promocja i rozwój firm w internecie.

http://www.deja.pl/ - 26 Lut 2004

Agencja Interaktywna Pro-Creation - promocja w Internecie, reklama internetowa*****

Firma zajmuje się szeroko rozumianą promocją internetową, badaniami marketingowymi oraz produkcją materiałów reklamowych.

http://www.pro-creation.pl/ - 15 Cze 2001

Aginus - Hosting, Projektowanie : strony internetowe, system CMS, sklepy internetowe SOTE, pozycjonowanie, hosting, domeny, CMS Made Simple, sklep internetowy, strony www, wyszukiwarki, Warszawa*****

Oferujemy tworzenie profesjonalnych stron internetowych w oparciu o atrakcyjne pakiety abonamentowe wraz z utrzymaniem strony www i poczty na serwerze. W ofercie również: CMS, sklepy internetowe SOTE, pozycjonowanie, rejestracja domen, hosting.

http://www.aginus.com.pl/ - 24 Kwi 2008

Aleja Handlowa - sklepy internetowe podzielone na branże*****

W witrynie znajdują się posegregowane według branż adresy ponad 300 e-sklepów. Możemy także znaleźć informacje o aktualnych promocjach oraz specjalne działy przeznaczone dla klienta i właścicieli sklepów online. Dzięki "Znajdźmy razem" istnieje możliwości zadania przez kupującego pytań dotyczących poszukiwanego produktu.

http://www.aleja.pl/ - 26 Sty 2001