KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi porządkowe (786)

Odstraszanie gołębi*****

SKLEP OdstraszaniePtakow.pl - Skuteczne sposoby na odstraszanie ptaków, gołębi. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze zabezpieczenia przed ptakami, siatki i kolce na ptaki.

http://www.odstraszanieptakow.pl/ - 13 Maj 2010

ASPEN*****

Spółka ASPEN została założona dnia 13 maja 1996 r. od początku istnienia przedmiotem działalności jest świadczenie kompleksowych usług. Firma ASPEN realizuje zlecenia w zakresie sprzątania pomieszczeń biurowych, supermarketów i placówek służby zdrowia.

http://www.aspen.pl/ - 20 Gru 2001

Centralne odkurzacze*****

Na stronie znajdziesz informacje o zastosowaniu i działaniu systemów centralnych odkurzaczy. Tutaj dowiesz sie szczegółów dotyczących instalacji oraz współpracy.

http://husky.pl/glowna.html - 22 Sty 2004

Dart-Clean*****

Firma oferuje maszyny i systemy służące utrzymaniu porządku. Strony zawierają omówienie oferty firmy.

http://www.dart.com.pl/ - 7 Kwi 2000

DAWO - profesjonalne systemy utrzymania czystości*****

Firma jest przedsiębiorstwem handlowo-usługowym oferującym pełny zakres usług związanych z utrzymaniem czystości w obiektach, jak również posiadającym bardzo bogatą ofertę handlową maszyn czyszczących i profesjonalnych środków chemicznych do utrzymania czystości.

http://www.dawo.com.pl/ - 10 Kwi 2000

DDD - dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja*****

Profesjonalne, w pełni bezpieczne systemy zabezpieczeń przed szkodnikami zgodnie z IPM i zasadami systemu HACCP, eliminacja szkodników i czynników sprzyjających ich aktywności, usługi porządkowe.

http://www.higiena.impel.pl/ - 7 Sty 2004

Era reklama. Chorzów*****

Spółdzielnia ERA należy do największych na Śląsku i w Polsce przedsiębiorstw. W skład Spółdzielni wchodzi 13 oddziałów, zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego, małopolskiego i mazowieckiego. W ofercie, którą znajdziecie na stronie są meble, usługi porządkowe, parkingi...

http://www.era.com.pl/ - 10 Sty 2006

Firma Sanitex - dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja Łódź*****

Firma Sanitex specjalizuje się w dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa można zapoznać się ze szczegółami oferty usługowej firmy. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w dezynsekcji, dezynfekcji oraz deratyzacji co czyni ją liderem na Łódzki rynku usług DDD.

http://www.sanitex-ddd.com.pl/ - 4 Maj 2011

Global Prosystem - sprzątanie, utrzymanie czystości, Buzil - Chojna*****

Global Prosystem firma sprzątająca - utrzymanie czystości i sprzęt do sprzątania - Chojna, zachodniopomorskie. Dystrybutor chemii profesjonalnej - Buzil, Strovels.

http://www.globalprosystem.pl/ - 27 Kwi 2007

Abc Service - Sprzątanie i ochrona****

Przedsiębiorstwo Abc Service to profesjonalna firma usługowo handlowa. Główny sektor naszych działań stanowi zarządzanie czystością oraz sprzedaż środków i maszyn czyszczących, urządzanie i pielęgnacja zieleni, ochrona osób i mienia.

http://www.abc-service.pl/ - 24 Lip 2013