KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi porządkowe (779)

Dom Bez Alergii - pranie dywanów i tapicerki meblowej****

Dom Bez Alergii to lokalna firmy specjalizująca się w czyszczeniu i praniu dywanów oraz tapicerki meblowej w domu Klienta. Oferta firmy skierowana jest do wymagających klientów, oczekujących najwyższej jakości oraz specjalistycznych usług adresowanych do osób cierpiących na alergię na kurzu i roztocza. Obszar działania firmy obejmuje północną część aglomeracji Warszawskiej (Warszawa Białołęka, Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz, Warszawa Tarchomin, Legionowo, Jabłonna, Chotomów, Łomianki, Marki, Nieporęt, Wieliszew). Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo: - kompletne i wyczerpujące informacje na temat naszej oferty (m.in. szczegółowe opisy wykonywanych przez nas usług prania dywanów, prania tapicerki oraz czyszczenia materacy) - artykuły i poradniki przygotowane na podstawie naszych doświadczeń, - ciekawostki z życia firmy i informacje o aktualnie obowiązujących promocjach.

http://www.dom-bez-alergii.pl/ - 15 Wrz 2016

Domowyasystent.pl - mycie okien i sprzątanie domów****

Firma zajmująca się sprzątaniem domów i mieszkań na terenie Warszawy. Zespół Domowego Asystenta zajmuje się zarówno myciem okien, jak i prasowaniem oraz wykonywaniem innych, codziennych obowiązków, takich jak np. wyprowadzanie psów.

http://www.domowyasystent.pl/ - 3 Mar 2015

Dorian - profesjonalne sprzątanie biur i mieszkań****

Firma świadczy swoim klientom usługi porządkowe. Przedsiębiorstwo Dorian oferuje profesjonalne sprzątanie biura, firm, osiedli, a także budynków. Oferta skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców Warszawy i okolic.

http://www.dorianrs.pl/ - 1 Wrz 2017

Dozorbud - Biuro Ochrony i Prace Porządkowe****

Szeroka oferta ochrony mienia i osób, monitoring, alarmy, grupy interwencyjne. Oferuje również usługi czystościowe obiektów i pielęgnacje terenów.

http://www.dozorbud.pl/ - 26 Mar 2002

DP Security agencja ochrony osób i mienia Warszawa****

Firma ochrony DP Security Warszawa specjalizuje się w fizycznej ochronie osób i mienia, montażu oraz serwisie systemów zabezpieczeń technicznych, ochronie imprez masowych oraz eventów. Z pośród innych firm z branży wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego nawet najbardziej wymagającego klienta oraz szybkość reakcji na potrzebę skorzystania z naszej pomocy. DP Security- nowy wymiar bezpieczeństwa.

http://dp-security.pl/ - 18 Maj 2018

Drewnex - Recycling Plastics****

Drewnex jest firmą związaną z dwoma segmentami rynku - rynku odpadów i ich recyklingiem oraz rynkiem przetwórstwa tworzyw sztucznych. Na stronie znajdują się informacje o firmie, pełna oferta, zastosowania oraz dane kontaktowe.

http://www.drewnex.pl/ - 13 Kwi 2004

ECO MATEX Sp. z o.o.****

Firma ECO-Matex, partner austriackiej firmy EDER GmbH z Linz, oferuje sprzedaż oraz dzierżawę wszelkiego rodzaju mat wejściowych i wyjsciowych, zabezpieczających przed wnoszeniem brudu, piasku, kurzu i błota do budunków. W naszej ofercie znajdują się również wejściowe profile aluminiowe, również zapobiegające wnoszeniu zanieczyszczeń do budynków.

http://www.eder-matex.pl/ - 11 Maj 2007

Eco-Clean Klag - czyszczenie kostki brukowej, wentylacji i elewacji****

Firma Eco-Clean Klag oferuje swoim klientom profesjonalne czyszczenie kostki brukowej, wentylacji i elewacji. Oferta skierowana jest do małych i dużych przedsiębiorstw z całej Polski.

http://www.ecoclean-klag.pl/ - 29 Cze 2018

EKO - Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta****

Strony przedstawiają informacje o firmie, fotografie i opisy sprzętu jakim dysponuje.

http://www.eko.kalisz.pl/ - 21 Lis 2001

EKO-EUROPA****

Przedsiębiorstwo Rozwoju Inicjatyw Ekologicznych EKO-EUROPA Sp. z o.o. Odbiór wszystkich odpadów w tym niebezpiecznych za pomocą transportu specjalistycznego. Dostarczanie pojemników i opakowań do gromadzenia odpowiednich odpadów. Doradztwo i przygotowanie programów w zakresie gospodarki odpadami.

http://www.ekoeuropa.pl/ - 4 Paź 2005