KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi porządkowe (755)

Dozorbud - Biuro Ochrony i Prace Porządkowe****

Szeroka oferta ochrony mienia i osób, monitoring, alarmy, grupy interwencyjne. Oferuje również usługi czystościowe obiektów i pielęgnacje terenów.

http://www.dozorbud.pl/ - 26 Mar 2002

Drewnex - Recycling Plastics****

Drewnex jest firmą związaną z dwoma segmentami rynku - rynku odpadów i ich recyklingiem oraz rynkiem przetwórstwa tworzyw sztucznych. Na stronie znajdują się informacje o firmie, pełna oferta, zastosowania oraz dane kontaktowe.

http://www.drewnex.pl/ - 13 Kwi 2004

ECO MATEX Sp. z o.o.****

Firma ECO-Matex, partner austriackiej firmy EDER GmbH z Linz, oferuje sprzedaż oraz dzierżawę wszelkiego rodzaju mat wejściowych i wyjsciowych, zabezpieczających przed wnoszeniem brudu, piasku, kurzu i błota do budunków. W naszej ofercie znajdują się również wejściowe profile aluminiowe, również zapobiegające wnoszeniu zanieczyszczeń do budynków.

http://www.eder-matex.pl/ - 11 Maj 2007

EKO - Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta****

Strony przedstawiają informacje o firmie, fotografie i opisy sprzętu jakim dysponuje.

http://www.eko.kalisz.pl/ - 21 Lis 2001

EKO-EUROPA****

Przedsiębiorstwo Rozwoju Inicjatyw Ekologicznych EKO-EUROPA Sp. z o.o. Odbiór wszystkich odpadów w tym niebezpiecznych za pomocą transportu specjalistycznego. Dostarczanie pojemników i opakowań do gromadzenia odpowiednich odpadów. Doradztwo i przygotowanie programów w zakresie gospodarki odpadami.

http://www.ekoeuropa.pl/ - 4 Paź 2005

Ekofinn-Pol sp. z o.o.****

Producent małych oczyszczalni ścieków systemu BIOCLEREŽ. Urządzenia do odwadniania osadu: DRAIMADŽ - workownice do osadu, MONOBELTŽ - prasy taśmowe, SCRUDRAINŽ - zagęszczacze bębnowo-śrubowe. Instalacje i serwis.

http://www.ekofinn-pol.com.pl/ - 2 Gru 2001

Ekomyjniaparowa - pranie tapicerki w Katowicach****

Jeżeli chcesz, aby twój samochód był wymyty szybko, a jednocześnie w sposób ekologiczny, to mobilna Ekomyjniaparowa z Katowic może ci w tym pomóc. Jest to firma wykorzystująca nowoczesne technologie, dzięki czemu zużycie wody wynosi tylko 95%. Zajmują się również praniem tapicerek w domach, a także czyszczeniem powierzchni w przedsiębiorstwach czy ośrodkach medycznych.

http://ekomyjniaparowa.pl/ - 26 Cze 2015

EKO-STIM Utrzymanie czystości****

Opis świadczonych usług. Zdjęcia z realizacji projektów takich jak detailing wnętrza samochodów, pranie dywanów. Dane kontaktowe, email, telefon, facebook.

http://www.eko-stim.com/ - 4 Lis 2014

EMKA PLUS firmy sprzątające szczecin****

Poszukujesz profesjonalnej firmy, która zajmuje się usługami porządkowymi? Bezbłędnie trafiłeś! Przedsiębiorstwo Emka Plus zajmuje się profesjonalnymi usługami porządkowymi na terenie województwa zachodniopomorskiego. Polecamy: utrzymanie czystości w firmach, instytucjach, restauracjach, maszynowe doczyszczanie posadzek, sprzątanie po remontach, dezynfekcję, dezynsekcję i deratyzację, wycinkę i cięcia korekcyjne drzew, koszenie trawników, odśnieżanie dachów oraz wiele innych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której zamieściliśmy więcej wiadomości oraz pełną propozycję naszego przedsiębiorstwa.

http://www.emkaserwis.com.pl/ - 11 Lis 2015

Epoke - zwalczamy gołoledź****

Epoke to jeden ze światowych liderów produkujących urządzenia do zimowego utrzymania dróg, takich jak piaskarko-solarki, wytwornice solanki, zraszarki, a także kosiarki.

http://www.epoke.pl/ - 26 Sie 2003