KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi porządkowe (786)

Deratyzacja, Dezynsekcja Kraków, Wadowice - Deratteam****

Nasza firma oferuje usługi takie jak Deratyzacja czy Dezynsekcja. Profesjonalnie przeprowadzane usługi DDD na obszarze Krakowa i Wadowic. Usuwanie szkodników i wszelkich insektów na najwyższym poziomie. Obcujemy z matką naturą na każdym kroku. O ile doceniamy wypoczynek na łonie natury, to nie możemy zgodzić się na to aby niektóre owady, insekty, szkodniki wpływały na to czym zajmujemy się na co dzień. Misją naszej firmy jest zapewnienie czystości w miejscach, które służą ludziom. Dezynfekcja to działanie mające na celu usuwanie bakterii oraz wirusów. Dezynsekcja to usuwanie wszelkich uciążliwych owadów. Natomiast Deratyzacja to zwalczanie gryzoni takich jak szczury, myszy, krety i inne. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług

http://www.deratteam.pl/ - 16 Lip 2013

DOBRY SERWIS SKARŻYCKI sprzątanie firm warszawa****

Firma Dobry Serwis powstała w 2007 roku z uwagą o zaświadczaniu doświadczonych usług z obszaru czyszczenia powierzchni biurowych. Posiadamy praktyki i nowoczesny sprzęt, jaki umożliwia nam porządkowanie wielu powierzchni. Specjalizujemy się w sprzątaniu biur, hoteli, bloków i mieszkań służbowych, szpitali i klinik, szkół, hal, magazynów, fabryk, wspólnot mieszkaniowych, salonów samochodowych, domów oraz mieszkań prywatnych, a także wszelkich innych obiektów przydatności publicznej. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa wszelką usługę czystościową, także szereg usług specjalistycznych. Po szczegóły zapraszamy na witrynę internetową.

http://www.dobryserwis.waw.pl/ - 11 Paź 2013

Dom Bez Alergii - pranie dywanów i tapicerki meblowej****

Dom Bez Alergii to lokalna firmy specjalizująca się w czyszczeniu i praniu dywanów oraz tapicerki meblowej w domu Klienta. Oferta firmy skierowana jest do wymagających klientów, oczekujących najwyższej jakości oraz specjalistycznych usług adresowanych do osób cierpiących na alergię na kurzu i roztocza. Obszar działania firmy obejmuje północną część aglomeracji Warszawskiej (Warszawa Białołęka, Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz, Warszawa Tarchomin, Legionowo, Jabłonna, Chotomów, Łomianki, Marki, Nieporęt, Wieliszew). Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo: - kompletne i wyczerpujące informacje na temat naszej oferty (m.in. szczegółowe opisy wykonywanych przez nas usług prania dywanów, prania tapicerki oraz czyszczenia materacy) - artykuły i poradniki przygotowane na podstawie naszych doświadczeń, - ciekawostki z życia firmy i informacje o aktualnie obowiązujących promocjach.

http://www.dom-bez-alergii.pl/ - 15 Wrz 2016

Domowyasystent.pl - mycie okien i sprzątanie domów****

Firma zajmująca się sprzątaniem domów i mieszkań na terenie Warszawy. Zespół Domowego Asystenta zajmuje się zarówno myciem okien, jak i prasowaniem oraz wykonywaniem innych, codziennych obowiązków, takich jak np. wyprowadzanie psów.

http://www.domowyasystent.pl/ - 3 Mar 2015

Dorian - profesjonalne sprzątanie biur i mieszkań****

Firma świadczy swoim klientom usługi porządkowe. Przedsiębiorstwo Dorian oferuje profesjonalne sprzątanie biura, firm, osiedli, a także budynków. Oferta skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców Warszawy i okolic.

http://www.dorianrs.pl/ - 1 Wrz 2017

Dozorbud - Biuro Ochrony i Prace Porządkowe****

Szeroka oferta ochrony mienia i osób, monitoring, alarmy, grupy interwencyjne. Oferuje również usługi czystościowe obiektów i pielęgnacje terenów.

http://www.dozorbud.pl/ - 26 Mar 2002

DP Security agencja ochrony osób i mienia Warszawa****

Firma ochrony DP Security Warszawa specjalizuje się w fizycznej ochronie osób i mienia, montażu oraz serwisie systemów zabezpieczeń technicznych, ochronie imprez masowych oraz eventów. Z pośród innych firm z branży wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego nawet najbardziej wymagającego klienta oraz szybkość reakcji na potrzebę skorzystania z naszej pomocy. DP Security- nowy wymiar bezpieczeństwa.

http://dp-security.pl/ - 18 Maj 2018

Drewnex - Recycling Plastics****

Drewnex jest firmą związaną z dwoma segmentami rynku - rynku odpadów i ich recyklingiem oraz rynkiem przetwórstwa tworzyw sztucznych. Na stronie znajdują się informacje o firmie, pełna oferta, zastosowania oraz dane kontaktowe.

http://www.drewnex.pl/ - 13 Kwi 2004

ECO MATEX Sp. z o.o.****

Firma ECO-Matex, partner austriackiej firmy EDER GmbH z Linz, oferuje sprzedaż oraz dzierżawę wszelkiego rodzaju mat wejściowych i wyjsciowych, zabezpieczających przed wnoszeniem brudu, piasku, kurzu i błota do budunków. W naszej ofercie znajdują się również wejściowe profile aluminiowe, również zapobiegające wnoszeniu zanieczyszczeń do budynków.

http://www.eder-matex.pl/ - 11 Maj 2007

Eco-Clean Klag - czyszczenie kostki brukowej, wentylacji i elewacji****

Firma Eco-Clean Klag oferuje swoim klientom profesjonalne czyszczenie kostki brukowej, wentylacji i elewacji. Oferta skierowana jest do małych i dużych przedsiębiorstw z całej Polski.

http://www.ecoclean-klag.pl/ - 29 Cze 2018