KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi porządkowe (786)

Active Service - Sprzątanie biur, firm, magazynów Warszawa, prace alpinistyczne****

Active Service to zespół specjalistów zajmujących się profesjonalnym sprzątaniem biur, magazynów, czy całych firm na terenie Warszawy. W ramach oferty proponujemy również prace alpinistyczne, a także atrakcyjne warunki współpracy. Wszelkie zlecenia wykonywane są fachowo, rzetelnie i dokładnie. Sprzątanie biur w Warszawie, czy prace alpinistyczne to dla nas codzienność. Active Service zaprasza do współpracy.

http://www.active-service.pl/ - 31 Sie 2013

Adgor.pl****

Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem zarówno profesjonalnych a także indywidualnie dopasowanych do oczekiwań naszych klientów usług dotyczących usuwania zabrudzeń, gdzie nasze usługi sprzątania wykonujemy na terenie miasta Warszawa. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykonanie poszczególnych usług zarówno z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu a także najwyższej jakości i bezpiecznych środków chemicznych.

http://adgor.pl/ - 23 Sty 2017

ADUNI-DOM Sp. z o.o.****

Administrowanie i zarządzanie nieruchomościami, obsługa wspólnot mieszkaniowych, nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Firma świadczy także usługi w zakresie sprzątania i konserwacji nieruchomości.

http://www.adunidom.pl/ - 9 Sty 2004

Agencja detektywistyczna i ochrony - Grupa CBB****

Grupa CBB to profesjonalna agencja ochrony oraz agencja detektywistyczna, której najważniejszym celem jest Państwa bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www. Oprócz ochrony fizycznej oferujemy również monitoring alarmów, monitoring GPS i wiele więcej. Zapraszamy!

http://www.grupacbb.pl/ - 27 Mar 2013

Akrylowanie posadzek Gliwice****

Niezależnie od tego, z jaką posadzką mamy do czynienia, należy o nią w odpowiedni sposób zadbać. To, co możemy zrobić sami, to zrobić powinniśmy, ale nie wszystko leży w naszych rękach. Tym samym warto jest poznać ofertę firmy HigienaPosadzek.pl. Jest to firma, która już od wielu lat zajmuje się zabezpieczaniem, czyszczeniem i renowacją różnego rodzaju posadzek. W głównej mierze mówimy o posadzkach usytuowanych w różnych firmach, w różnych instytucjach, aczkolwiek jeśli ktoś chce odnowić posadzkę we własnym domu, to owa firma jak najbardziej również może mu pomóc. Firma działa z dużym rozmachem, działa w sposób profesjonalny, a i ceny w tym miejscu są jak najbardziej przystępne, jak najbardziej atrakcyjne.

http://higienaposadzek.pl/ - 17 Sty 2017

Aktywa Sp. z o.o.****

Aktywa Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie: zarządzanie nieruchomościami (dzierżawa, wynajem), usługi transportowe, utrzymanie ruchu zakładów przemysłowych (usługi elektryczne, mechaniczne, hydrauliczne, teletechniczne), usługi utrzymania czystości pomieszczeń biurowych i przemysłowych. Ponadto przyjmuje zlecenia dotyczące upłynnienia zbędnego majątku, w tym: maszyn, urządzeń, wyposażenia. Na stronie znajdziecie takie działy jak: o firmie, nieruchomości, transport, inne usługi, ftp.

http://www.aktywa.bydgoszcz.pl/ - 11 Gru 2002

Alba Dolny Śląsk Wałbrzych.Wywóz śmieci, odpady komunalne, przemysłowe, usługi porządkowe, zbiórka i****

Alba Dolny Śląsk Wałbrzych oferuje wywóz i zbiórke odpadów komunalnych, przemysłowych, wielkogabarytowych,budowlanych usługi porządkowe, recykling, niszczenie dokumentów. Jest profesjonalną i nowoczesną firmą obsługującą klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa a także samorządy

http://www.walbrzych.alba.com.pl/ - 5 Paź 2007

ALIMAR firma sprzątająca mazowieckie****

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Alimar, która mieści się w Otwocku w województwie mazowieckim. Zajmujemy się sprzątaniem biur, osiedli i budynków a obszar naszej działalności obejmuje Warszawę i okolice Otwocka. Można nam zlecić sprzątanie powierzchni biurowych, hal i magazynów, klatek schodowych i osiedli, czyszczenie wykładzin, kostki brukowej, polerowanie podłogi bądź pranie tapicerki meblowej. Dysponujemy skutecznymi środkami czystości. Zapewniamy profesjonalizm, terminowość i atrakcyjne ceny. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

http://sprzatanie-otwock.pl/ - 14 Lis 2016

Alpin Work - prace wysokościowe i alpinizm przemysłowy****

Firma specjalizująca się w pracach na wysokościach, z niezbędnym dostępem linowym. Oferujemy profesjonalny alpinizm przemysłowy.

http://www.alpinwork.pl/ - 29 Paź 2015

APULIR usługi porządkowe****

APULIR - usługi porządkowe, sprzątanie firm i zakładów.

http://apulir.pl/ - 5 Wrz 2005