KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi porządkowe (784)

Aquaclean24 - Urządzenia do utrzymania czystości****

Nasza firma oferuje przede akcesoria i sprzęt do mycia okien. W naszym asortymencie dostępne są między innymi kije teleskopowe, szczotki, dozowniki detergentów, opryskiwacze ręczne, wytwornice piany, itp. Proponujemy także profesjonalne rozwiązania do wyposażenia myjni samochodowej. Gwarantujemy duży wybór urządzeń.

http://www.aquaclean24.pl/ - 26 Mar 2018

Aquarius profesjonalne czyszczenie****

Profesjonalne usługi z zakresu utrzymywania czystości w oparciu o nowoczesne technologie i przyjazne środowisku metody.

http://www.facetoddywanow.pl/ - 6 Lis 2012

ARARAT - Profesjonalna technologia czystości****

Strona firmy oferującej pełne usługi związane z utrzymaniem czystości i porządku w obiektach handlowych, biurowych i technicznych. Oferta zamiatarek i maszyn myjących Dulevo.

http://www.ararat.com.pl/ - 13 Gru 2004

ArDes - sprzątanie obiektów****

Firma zajmuje się utrzymaniem porządków na osiedlach mieszkaniowych, w biurach, lokalach użytkowych, budynkach administracji oraz innych budynkach użyteczności publicznej, jak również pielęgnacją terenów zielonych wokół tych obiektów.

http://www.ardes.krakow.pl/ - 30 Kwi 2003

Arma-Blysk.pl - Sprzątanie wnętrz Łódź****

Nasza firma posiada już blisko 20 letnie doświadczenie w wykonywaniu prac porządkowych, utrzymywaniu czystości. W tym czasie zbudowaliśmy tradycję naszej firmy oraz zdobyliśmy cenne doświadczenie. W ten sposób jesteśmy w stanie oferować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie jakości z wykorzystaniem nowoczesnych technologii na jakich opiera się nasze zaplecze techniczne. W ramach naszych działań zapewniamy kompleksowe usługi porządkowe i zachowanie czystości w budynkach oraz na terenach im przyległych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, kontaktu oraz współpracy!

http://www.arma-blysk.pl/ - 18 Maj 2013

Armax****

Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą oraz serwisowaniem maszyn budowlanych, a także produktów z branży armaturowej i pompowej. W jej ofercie znaleźć można agregaty, kompresory powietrza, miniciągniki, niwelatory, przecinarki, silniki spalinowe i zagęszczarki. Firma zajmuje się również kompletacją dostaw dla przedsiębiorstw budowlanych i instalacyjnych, a także doradztwem technicznym i projektowym.

http://www.armax.com.pl/ - 14 Paź 2014

Artha Inc - autoryzowany dystrybutor Kirby****

Artha Inc - autoryzowany dystrybutor Kirby. Firma posiada pięciogwiazdkowy serwis Kirby. Firma jest wielokrotnym zwycięzcą rankingów Kirby i laureatem nagród firmowych.

http://www.artha.pl/ - 7 Maj 2004

Art-Pol - chemia i profesjonale urządzenia czyszczące****

Oferta: środki czystości, zestawy ręczne, odkurzacze, myjki wysokociśnieniowe, szorowarki, polerki, kombajny zmywające, zamiatarki, myjnie samochodowe.

http://www.artpol-warszawa.pl/ - 17 Sie 2004

Asekuracja Wielkopolska Sp. z o.o****

Agencja ochrony. Oferuje ochronę osób i mienia, konwojowanie, monitoring i sprzątanie. Informacje ogólne o firmie, podstawy prawne działania, referencje i zdobyte nagrody.

http://www.pus-aw.com.pl/ - 20 Gru 2001

Auto detailing Poznań, myjnia ręczna Diamond Car Detailing****

Myjnia ręczna dla samochodów Diamond Car, to miejsce w którym Państwa pojazd odzyska oryginalne piękność, czystość i ponownie zacznie zachęcać idealnie wysprzątanym wnętrzem. Specjalnością naszej myjni jest mycie nadwozi samochodów wszystkich marek i modeli, połączone z dokładnym dbaniem o zadbane wnętrze. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, wysokie jakości kosmetyki znanych firm.

http://neofirmy.net/myjnie-samochodowe,auto-detailing-poznan-myjnia-reczna-diamond-car-detailing,poznan,wielkopolskie-1020.html - 20 Kwi 2016