KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi porządkowe (784)

Bomeb****

Strona firmy oferującej usługi w zakresie wyposażenia sal lekcyjnych i wykładowych, a także zagospodarowanie terenów zielonych i sprzątania pomieszczeń. Znajdziesz tu szczegóły oferty i dane teleadresowe firmy.

http://www.bomeb.krakow.pl/ - 22 Lut 2002

Breclean- firma sprzątająca Warszawa****

Firma świadczy pełen zakres usług sprzątających dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Skuteczne metody pracy z wykorzystaniem optymalnie przystosowanych urządzeń sprzątających. Wykwalifikowany personel, który rzetelnie wywiązuje się z powierzanych zadań. Profesjonalne działania według najwyższych standardów.

http://www.breclean.pl/ - 28 Lis 2012

Brukarz Lublin****

Brukarz Lublin to firma zajmująca się usługami brukarskimi różnego rodzaju. Oferta skierowana jest głównie do domów jednorodzinnych w mieście Lublin i okolicach.

http://lublin-brukarz.pl/ - 22 Lut 2017

Carpet Cleaner | PranieWykladzin.Warszawa.Pl****

Carpet Cleaner świadczy profesjonalne usługi prania i czyszczenia tekstyliów na terenie całej Warszawy. Zatrudnieni w naszej firmie pracownicy to specjaliści, w pełni przygotowani do realizacji wszystkich zleceń, bez względu na to czy jest to mały dywan, fotel, sofa lub narożnik czy też wielkopowierzchniowa wykładzina biurowa. Carpet Cleaner gwarantuje wysoką skuteczność czyszczenia dzięki unikalnym na warszawskim rynku maszynom czyszczącym, czego dowodem są posiadane przez nas, liczne referencje. Pranie dywanów, pranie wykładzin oraz czyszczenie tapicerki meblowej to nasza specjalność. Nasze innowacyjne metody czyszczenia to czyszczenie na sucho Dry Extraction, oraz czyszczenie na mokro Hot Water Extraction. Zapraszamy klientów indywidualnych oraz firmy.

http://praniewykladzin.warszawa.pl/ - 1 Gru 2016

CARTREX - kompleksowe sprzątanie obiektów****

Kompleksowe sprzątanie obiektów. Na stronie: informacje o firmie, usługach, pracownikach, zarządzaniu, gwarancji, cenach..

http://www.cartrex.pl/ - 3 Lis 2003

CETERA - firma sprzątająca z Wrocławia****

Firma CETERA z Wrocławia proponuje profesjonalne usługi porządkowe. W skład oferty wchodzi sprzątanie biur, magazynów, domów i prywatnych mieszkań. Oprócz tego przedsiębiorstwo zajmuje się myciem okien i pielęgnacją zieleni.

http://cetasystem.pl/ - 25 Maj 2017

Chemia Chemspec - profesjonalne środki do czyszczenia dywanów i tapicerk****

Sklep Chemspec Polska jest własnością firmy Carpet - autoryzowanego dystrybutora marki Chemspec. W sprzedaży posiadamy profesjonalną chemię do prania dywanów, czyszczenia tapicerki meblowej oraz samochodowej, środki prespray, chemię do płukania ekstrakcyjnego oraz odplamiacze, neutralizatory zapachów i specjalistyczne preparaty chemiczne jak i urządzenia dla pralni dywanów i firm sprzątających jak szorowarki walcowe, szorowarki tarczowe, odkurzacze przemysłowe, ekstraktory oraz osuszacz podłogi. Chemspec to światowy lider branży utrzymania czystości a w swojej ofercie posiadają szereg specjalistycznych preparatów do dywanów, tapicerki, neutralizacji zapachów, usuwania skutków pożarów oraz pielęgnacji podłóg twardych.

http://www.chemspec-polska.pl/ - 21 Kwi 2013

Chemiczne Czyszczenie PL s.c.****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy specjalizującej się w chemicznym czyszczeniu rurociągów, kotłów oraz chillerów. Firma zajmuje się również produkcją i sprzedażą preparatów odkamieniających.

http://chemiczneczyszczenie.pl/ - 23 Maj 2018

Ciepłownik - firma sprzątająca biura, mieszkania, domy - Warszawa****

W ofercie firmy sprzątającej dostępni specjaliści, zajmujący się utrzymywaniem porządku w różnego typu obiektach, przestrzeniach. Znajdziecie u nas możliwość czyszczenia rozmaitych nawierzchni w biurach, mieszkaniach czy domach naszych klientów. Działamy na terenie Warszawy.

http://www.cieplownik-sprzatanie.pl/ - 11 Cze 2014

CIS Usuwanie graffiti****

W ofercie firmy CIS znajdą Państwo szeroką gamę usług takich jak: renowacja obiektów, czyszczenie przemysłowe a także usuwanie graffiti i czyszczenie hal przemysłowych. CIS jest jedynym w Polsce autoryzowanym wykonawcą w zakresie czyszczenia suchym lodem, za pomocą wysokiej jakości urządzeń firmy COLD JET.

http://www.suchylod.eu/ - 9 Wrz 2010