KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi porządkowe (755)

CLEANCOL Impregnacja dachów****

Firma CLEANCOL trudni się wszechstronnym czyszczeniem oraz impregnacją kostki brukowej, kostki granitowej, kostki betonowej, dachów, elewacji, fasad, balkonów, pomników, ogrodzeń, a także rolet zewnętrznych. Prócz tego możemy wyczyścić wiaty przystankowe, ekrany dźwiękochłonne, powierzchnie z poliuretanu czy tablice drogowe. Możemy Państwa zapewnić, że dzięki naszym bardzo dobrze wykwalifikowanym pracownikom, profesjonalnemu sprzętowi, artykułom chemicznym najwyższej jakości, a także impregnatom wytwarzanym w oparciu o nanotechnologię, nasze usługi, które wykonujemy bardzo dokładnie, przynoszą wyśmienite wyniki. Najlepszym dowodem na wysoką jakość świadczonych przez nas usług jest duże grono naszych usatysfakcjonowanych klientów. Dokładne informacje na temat naszej oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej.

http://cleancol.pl/ - 20 Lis 2012

Cleaner****

Firma jest w profesjonalną agencją porządkową. Sprząta biura, banki, hipermarkety, salony, sklepy, magazyny, duże obiekty, tereny zewnętrzne i tereny zielone. Korzysta z najwyższej jakości sprzętu firmy Karcher i Henkel, oraz specjalistycznych środków czyszczących. Usługi wykonuje na zlecenie klienta w sposób i w zakresie dla niego najkorzystniejszym, na stałe lub doraźnie. Strona informuje o ofercie i usługach...

http://www.cleaner.com.pl/ - 25 Mar 2000

Cleaners Express Legnica - firma sprzątająca****

Strona firmy sprzątającej. Zajmujemy się głównie sprzątaniem domów, mieszkań, biur.Pierzemy także dywany, wykładziny oraz tapicerkę meblową. Na stronie zawsze aktualny cennik, opis naszej działalności i aktualne promocje.

http://cleanersexpress.pl/ - 11 Sie 2011

Cleaning Company - firma sprzątająca - Wrocław****

Jesteśmy firmą sprzątającą z Wrocławia. Realizujemy usługi porządkowe na terenie miasta oraz w okolicach. Naszą ofertę czyszczenia biur oraz powierzchni biurowych kierujemy do instytucji oraz przedsiębiorców. Wykonujemy prace w trybie stałym oraz doraźnie. Przeprowadzamy porządki zgodnie z ustalonymi czynnościami w rozmowie ze Zleceniodawcą.

http://www.ccsprzatanie.pl/ - 8 Kwi 2014

Cleaning Company - odkurzacz przemysłowy, szorowarka, zamiatarka****

Profesjonalny sprzęt przeznaczony do mycia, czyszczenia obiektów o różnorodnym charakterze: szorowarka, zamiatarka, odkurzacz przemysłowy, myjka parowa, ciśnieniowa i wiele innych. Firma świadczy także usługi z zakresu utrzymania czystości (doczyszczanie po budowach, remontach, dezynfekcja, kompleksowe sprzątanie obiektów i terenów zewnętrznych etc.) oraz BHP.

http://www.cleaningcompany.com.pl/ - 18 Wrz 2013

Cleanway.pl Sprzątanie Toruń****

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi porządkowe. Ponadto prowadzimy sprzedaż środków, akcesoriów i urządzeń do sprzątania. Stawiamy na elastyczne rozwiązania, jesteśmy terminowi, nasze działania są solidne i dokładne, a wszystkie zamówienia realizujemy w ekspresowym tempie. Sprzątamy biura, hotele, szpitale, szkoły, domy. Myjemy okna i czyścimy wykładziny. W sprzedaży posiadamy dozowniki, ręczniki papierowe, odkurzacze, wózki, mopy i inne.

http://cleanway.pl/ - 11 Sty 2017

Columbus Clean****

Maszyny służące do racjonalnego i efektywnego czyszczenia biur, sklepów, magazynów... Na stronie: informacje o firmie, produktach...

http://www.columbus-clean.com.pl/ - 6 Mar 2003

Czysta Polska - Centralne systemy mycia****

Czysta Polska - Centralne systemy mycia, myjki wysokociśnieniowe Portotecnica, odkurzacze, zmywarki do posadzek, mycie pianowe, dezynfekcja.

http://www.czystapolska.pl/ - 9 Maj 2005

Czyste Lokum - usługi sprzątające Skoczów, Cieszyn,Ustroń****

Czyste Lokum to firma sprzątająca, która oferuje usługi sprzątające na terenie miast: Skoczów, Jasienica, Jaworze, Ustroń, Cieszyn. W ofercie znajdują się sprzątanie domów i mieszkań, pranie dywanów i wykładzin, pranie tapicerki samochodowej, dezynfekcja parą.

http://www.czyste-lokum.pl/ - 2 Wrz 2016

Czysto i Przyjemnie - sprzątanie mieszkań****

Firma świadcząca usługi w zakresie sprzątania mieszkań i biur na terenie Poznania przy pomocy profesjonalnego sprzętu.

http://www.czysto-przyjemnie.pl/ - 19 Lip 2014