KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi porządkowe (788)

Columbus Clean****

Maszyny służące do racjonalnego i efektywnego czyszczenia biur, sklepów, magazynów... Na stronie: informacje o firmie, produktach...

http://www.columbus-clean.com.pl/ - 6 Mar 2003

Czysta Polska - Centralne systemy mycia****

Czysta Polska - Centralne systemy mycia, myjki wysokociśnieniowe Portotecnica, odkurzacze, zmywarki do posadzek, mycie pianowe, dezynfekcja.

http://www.czystapolska.pl/ - 9 Maj 2005

Czystakanalizacja24.pl - wywóz nieczystości, czyszczenie i udrażnianie kanalizacji****

Przedsiębiorstwo oferuje wykonanie takich czynności, jak wywóz nieczystości, czyszczenie i udrażnianie kanalizacji oraz wiele więcej. Firma wykonuje także inspekcje kamerą TV, co umożliwia lokalizację usterek i przecieków.

http://czystakanalizacja24.pl/ - 21 Mar 2018

Czyste Lokum - usługi sprzątające Skoczów, Cieszyn,Ustroń****

Czyste Lokum to firma sprzątająca, która oferuje usługi sprzątające na terenie miast: Skoczów, Jasienica, Jaworze, Ustroń, Cieszyn. W ofercie znajdują się sprzątanie domów i mieszkań, pranie dywanów i wykładzin, pranie tapicerki samochodowej, dezynfekcja parą.

http://www.czyste-lokum.pl/ - 2 Wrz 2016

Czysto i Przyjemnie - sprzątanie mieszkań****

Firma świadcząca usługi w zakresie sprzątania mieszkań i biur na terenie Poznania przy pomocy profesjonalnego sprzętu.

http://www.czysto-przyjemnie.pl/ - 19 Lip 2014

Czysty Dom - usługi sprzątania****

Nasza firma od lat działa na terenie Warszawy. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie sprzątania. W ofercie posiadamy pakiety dla biur, firm, wspólnot mieszkaniowych oraz firm, jednak zapewniamy także usługi dla indywidualnych klientów. Zajmujemy się myciem okien, dziennym serwisem, sprzątaniem poremontowym, jednorazowym oraz abonamentowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

http://sprzataniebiur-warszawa.pl/ - 22 Paź 2013

Czysty Efekt - sprzątanie biur w Katowicach****

Świadczymy usługi z zakresu sprzątania biur w Katowicach, w Rzeszowie oraz na terenie całego województwa śląskiego. Firma Czysty Efekt posiada swoją siedzibę w Krakowie, ale poszczególne oddziały można znaleźć między innymi w Gliwicach oraz w Częstochowie.

http://www.czystyefekt.pl/ - 1 Wrz 2017

Czyszczenie dywanów i wykładzin na terenie Krakowa****

Oferujemy Państwo usługi czyszczenia dywanów i wykładzin oraz tapicerki meblowej i samochodowej na terenie Krakowa i Małopolski. Za pomocą profesjonalnych maszyn pomagamy w utrzymaniu czystości w Waszych domach i samochodach. Aby zarezerwować usługę prosimy o kontakt telefoniczny. Do każdego zlecenie czyszczenia podchodzimy indywidualnie a naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Usługi czyszczenia dywanów poza Krakowem wiąże się z dopłatą za transport.

http://czystyjaklza.eu/ - 6 Maj 2016

Czyszczenie dywanów jastrzębie zdrój****

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy użyciu profesjonalnego sprzętu firmy \"Karcher\"

http://www.pucyk.opx.pl/ - 30 Sie 2010

Czyszczenie dywanów to firma zajmująca się praniem dywanów i tapicerki na terenie Kielc i okolic****

Jako właściciel firmy postawiłem od samego początku na jakość wykonywanych prac które świadczymy. Pranie dywanów to nie taka prosta sprawa jak się każdemu wydaje. Etapowe pranie daje wysoce zadowalające efekty. Ogromnie ważną sprawa jest dobrze dobrana chemia do danego włókna. Firma zajmuje się przede wszystkim mobilnym praniem dywanów i tapicerki meblowej, a także ozonowaniem pomieszczeń.

http://www.czyszczeniedywanowkielce.pl/ - 21 Wrz 2013