KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi porządkowe (755)

Czysty Dom - usługi sprzątania****

Nasza firma od lat działa na terenie Warszawy. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie sprzątania. W ofercie posiadamy pakiety dla biur, firm, wspólnot mieszkaniowych oraz firm, jednak zapewniamy także usługi dla indywidualnych klientów. Zajmujemy się myciem okien, dziennym serwisem, sprzątaniem poremontowym, jednorazowym oraz abonamentowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

http://sprzataniebiur-warszawa.pl/ - 22 Paź 2013

Czysty Efekt - sprzątanie biur w Katowicach****

Świadczymy usługi z zakresu sprzątania biur w Katowicach, w Rzeszowie oraz na terenie całego województwa śląskiego. Firma Czysty Efekt posiada swoją siedzibę w Krakowie, ale poszczególne oddziały można znaleźć między innymi w Gliwicach oraz w Częstochowie.

http://www.czystyefekt.pl/ - 1 Wrz 2017

Czyszczenie dywanów i wykładzin na terenie Krakowa****

Oferujemy Państwo usługi czyszczenia dywanów i wykładzin oraz tapicerki meblowej i samochodowej na terenie Krakowa i Małopolski. Za pomocą profesjonalnych maszyn pomagamy w utrzymaniu czystości w Waszych domach i samochodach. Aby zarezerwować usługę prosimy o kontakt telefoniczny. Do każdego zlecenie czyszczenia podchodzimy indywidualnie a naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Usługi czyszczenia dywanów poza Krakowem wiąże się z dopłatą za transport.

http://czystyjaklza.eu/ - 6 Maj 2016

Czyszczenie dywanów jastrzębie zdrój****

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy użyciu profesjonalnego sprzętu firmy \"Karcher\"

http://www.pucyk.opx.pl/ - 30 Sie 2010

Czyszczenie dywanów to firma zajmująca się praniem dywanów i tapicerki na terenie Kielc i okolic****

Jako właściciel firmy postawiłem od samego początku na jakość wykonywanych prac które świadczymy. Pranie dywanów to nie taka prosta sprawa jak się każdemu wydaje. Etapowe pranie daje wysoce zadowalające efekty. Ogromnie ważną sprawa jest dobrze dobrana chemia do danego włókna. Firma zajmuje się przede wszystkim mobilnym praniem dywanów i tapicerki meblowej, a także ozonowaniem pomieszczeń.

http://www.czyszczeniedywanowkielce.pl/ - 21 Wrz 2013

Czyszczenie i pranie dywanów, tapicerki, wykładzin, kostki brukowej - Warszawa - VEXTRA****

Firma VEXTRA oferuje państwu kompleksowe usługi w zakresie ogólnego czyszczenia i prania. Oferujemy między innymi czyszczenie i pranie dywanów, tapicerki i wykładzin, ale także czyszczenie kostki brukowej. Nasz obszar usług to Warszawa i okolice. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.vextra.pl/ - 12 Paź 2010

Czyszczenie i pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerki w Warszawie****

Czyszczeniem i praniem dywanów zajmujemy się od 1997 roku. Pracujemy na terenie Warszawy i okolic. Obsługujemy klientów firmowych i indywidualnych. Wykonujemy również pranie tapicerki meblowej i samochodowej.

http://www.czyszczeniedywanow-warszawa.pl/ - 6 Cze 2013

Czyszczenie i pranie tapicerki karcherem****

Nasza firma prowadzi kompleksowe usługi z zakresu czyszczenia oraz prania tapicerki na terenie Poznania. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu typu karcher, dzięki czemu jakość wykonywanych przez Nas usług znajduje się na najwyższym poziomie. Wszystkich, którzy zainteresowani są Naszymi usługami serdecznie zapraszamy do współpracy oraz do odwiedzin naszej strony internetowej, na której odnaleźć można dodatkowe informacje.

http://www.karcheruslugipoznan.pl/ - 17 Sty 2014

Czyszczenie tapicerki Poznań****

Firma sprzątająca Eureka świadczy usługi czyszczenia tapicerki samochodowej oraz meblowej, działamy na terenie Poznania i okolic. Dojazd do klienta gratis, zapewniamy atrakcyjne ceny oraz pełen profesjonalizm.

http://czyszczenietapicerkipoznan.pl/ - 13 Lip 2013

Czyszczenie Tapicerki Pranie Dywanów Wykładzin Wrocław****

Firma zajmująca się Praniem Dywanów, Praniem Wykładzin, Czyszczeniem tapicerki tekstylnej : kanapy, sofy, wersalki, narożniki, Czyszczeniem tapicerki samochodowej, czyszczeniem i konserwacją tapicerki skórzanej, neutralizacja zapachów, usuwaniem drobnoustrojów, impregnacją tapicerki i dywanów, Kompleksowym sprzątaniem oraz myciem okien , witryn , przeszkleń. Usługi świadczymy na terenie Wrocławia oraz w promieniu 30 km . Dojazd do klienta jest bezpłatny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.pranie-wykladzin.wroclaw.pl/ - 28 Sty 2014