KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi porządkowe (772)

Czyszczenie Tapicerki Pranie Dywanów Wykładzin Wrocław****

Firma zajmująca się Praniem Dywanów, Praniem Wykładzin, Czyszczeniem tapicerki tekstylnej : kanapy, sofy, wersalki, narożniki, Czyszczeniem tapicerki samochodowej, czyszczeniem i konserwacją tapicerki skórzanej, neutralizacja zapachów, usuwaniem drobnoustrojów, impregnacją tapicerki i dywanów, Kompleksowym sprzątaniem oraz myciem okien , witryn , przeszkleń. Usługi świadczymy na terenie Wrocławia oraz w promieniu 30 km . Dojazd do klienta jest bezpłatny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.pranie-wykladzin.wroclaw.pl/ - 28 Sty 2014

Czyszczenie witryn w Gdansku****

Mycie okien jest czynnością, której nienawidzisz? A wiesz, że są osoby, które z przyjemnością szorują parapety, ramy i szyby? My właśnie należymy do tej grupy i chcemy Ci zaprezentować nasze usługi. Wszystkim klientom z Trójmiasta oferujemy profesjonalne mycie okien w domach prywatnych i firmach. Mamy odpowiedni sprzęt, jesteśmy dyspozycyjni i z uśmiechem podchodzimy do każdego zadania. Jeśli będziesz zainteresowany naszą ofertą, to odwiedź stronę internetową, zdobądź dane kontaktowe i zamów mycie okien.

http://mycie-okien-gdansk.pl/ - 2 Lip 2017

Czyszczenie Wykładzin - Karcher-poznan24.pl****

KarcherPoznań24 świadczy usługi sprzątające w Poznaniu, m.in czyszczenie mebli tapicerowanych, wykładzin, tapicerek samochodowych, dywanów. W skład naszego zespołu wchodzą tylko profesjonalne i godne zaufania osoby. Używamy jedynie specjalistyczne maszyny i preparaty marki KARCHER.

http://karcher-poznan24.pl/ - 9 Gru 2016

Czyszczenie wykładzin, dywanów, verticali, materacy, alcantary – Agnes****

Specjalnością firmy Agnes jest profesjonalne pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, a także verticali, czy materacy. Firma oferuje również usługę osuszania zalanych obiektów.

http://www.praniedywanow.pl/ - 28 Cze 2013

Czyszczenie wykładzin Kraków****

Zapraszamy serdecznie Cię do rozwiązania posiadanego problemu brudnych dywanów, tapicerki bądź wykładzin wspólnie z nami. Będziesz miał możliwość skorzystania z najlepszych z możliwych rozwiązań czyszczenia i sprzątania.

http://www.dywanszop.pl/ - 19 Lut 2013

Czyszczenie wykładzin, pranie dywanów w Warszawie, mazowieckie****

Sprzątanie Warszawa - 7 Dni Serwis Czystości. W ofercie sprzątanie biur i sprzątanie mieszkań w Warszawie i okolicy - mycie okien, pranie dywanów, czyszczenie wykładzin i inne usługi sprzątające w Warszawie. Firma sprzątająca zaprasza - sprzątanie Warszawa, woj. mazowieckie.

http://www.sprzatamy.pl/ - 12 Kwi 2012

Czyszczenie123 Ciechanów****

Oferujemy profesjonalne czyszczenie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, powierzchni szklanych oraz tapicerek samochodowych. Używamy sprzętu i środków najwyższej klasy, m. in. firmy Karcher. Ponadto świadczymy usługi sprzątania biur, mieszkań i domów. Dojeżdżamy do klienta! Koncentrujemy się na Ciechanowie i okolicach, ale w razie potrzeby jesteśmy gotowi pokonać większe odległości. Na naszej stronie znajdziecie Państwo standardową ofertę, cennik, galerię efektów wykonywanych przez nas usług oraz informacje kontaktowe. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej oraz skorzystania z naszych usług!

http://www.czyszczenie123.pl/ - 9 Kwi 2013

Czyszczenieprofesjonalne.pl****

Oferujemy pranie wykładzin z wykorzystaniem najnowszych metod i środków chemicznych dostępnych na rynku. Po zastosowaniu naszych środków problem z roztoczami i kurzem zniknie nawet na dziewięć miesięcy. Jeśli ktoś z Was jest uczulony na kurz i roztocza to tym bardziej powinien skorzystać z naszej oferty. Zdrowie jest najważniejsze, a my przecież mamy najniższe ceny w Polsce, dlatego skorzystajcie z okazji. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na konkretny termin. Przyjedziemy i w profesjonalny sposób wypierzemy wykładzinę. Działamy bardzo szybko i jednocześnie niesamowicie skutecznie, zaufajcie właśnie nam.

http://www.czyszczenieprofesjonalne.pl/ - 9 Mar 2018

Dabex****

Firma zajmuje się dystrybucją sprzętu sprzątającego oraz projektami systemów utrzymania czystości, szkoleniem pracowników firm sprzątających, usługami sprzątania, a także prowadzi serwis oferowanego przez sprzętu. Strona omawia działalności i ofertę firmy.

http://www.dabex.com.pl/ - 6 Kwi 2000

Damart pranie dywanów Łódź****

Damart jest łódzką firmą sprzątającą, aczkolwiek na pewno nie powiemy w tym miejscu, że jest to jedna z wielu takich firm, ale podmiot zdecydowanie wyróżniający się na rynku. Istnieje zapotrzebowanie na sprzątanie biur, na sprzątanie mieszkań i innych pomieszczeń, a więc tym samym jest i odpowiedź rynku, a tutaj konkretnie mamy na myśli właśnie firmę Damart. Firma jak najbardziej profesjonalnie podchodząca do każdego powierzonego im zadania, firma jak najbardziej godna naszego zaufania. Pełen profesjonalizm w działaniach, umowy na stałe sprzątanie Łódź jak i jednorazowe zlecenia, wykorzystanie nowoczesnych metod i środków, a ponadto oczywiście pełne zaangażowanie, co skutkuje stuprocentowym zadowoleniem każdego z klientów.

http://damart-pranie.pl/ - 14 Sty 2017