KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi porządkowe (755)

Czyszczenie witryn w Gdansku****

Mycie okien jest czynnością, której nienawidzisz? A wiesz, że są osoby, które z przyjemnością szorują parapety, ramy i szyby? My właśnie należymy do tej grupy i chcemy Ci zaprezentować nasze usługi. Wszystkim klientom z Trójmiasta oferujemy profesjonalne mycie okien w domach prywatnych i firmach. Mamy odpowiedni sprzęt, jesteśmy dyspozycyjni i z uśmiechem podchodzimy do każdego zadania. Jeśli będziesz zainteresowany naszą ofertą, to odwiedź stronę internetową, zdobądź dane kontaktowe i zamów mycie okien.

http://mycie-okien-gdansk.pl/ - 2 Lip 2017

Czyszczenie Wykładzin - Karcher-poznan24.pl****

KarcherPoznań24 świadczy usługi sprzątające w Poznaniu, m.in czyszczenie mebli tapicerowanych, wykładzin, tapicerek samochodowych, dywanów. W skład naszego zespołu wchodzą tylko profesjonalne i godne zaufania osoby. Używamy jedynie specjalistyczne maszyny i preparaty marki KARCHER.

http://karcher-poznan24.pl/ - 9 Gru 2016

Czyszczenie wykładzin, dywanów, verticali, materacy, alcantary – Agnes****

Specjalnością firmy Agnes jest profesjonalne pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, a także verticali, czy materacy. Firma oferuje również usługę osuszania zalanych obiektów.

http://www.praniedywanow.pl/ - 28 Cze 2013

Czyszczenie wykładzin Kraków****

Zapraszamy serdecznie Cię do rozwiązania posiadanego problemu brudnych dywanów, tapicerki bądź wykładzin wspólnie z nami. Będziesz miał możliwość skorzystania z najlepszych z możliwych rozwiązań czyszczenia i sprzątania.

http://www.dywanszop.pl/ - 19 Lut 2013

Czyszczenie wykładzin, pranie dywanów w Warszawie, mazowieckie****

Sprzątanie Warszawa - 7 Dni Serwis Czystości. W ofercie sprzątanie biur i sprzątanie mieszkań w Warszawie i okolicy - mycie okien, pranie dywanów, czyszczenie wykładzin i inne usługi sprzątające w Warszawie. Firma sprzątająca zaprasza - sprzątanie Warszawa, woj. mazowieckie.

http://www.sprzatamy.pl/ - 12 Kwi 2012

Czyszczenie123 Ciechanów****

Oferujemy profesjonalne czyszczenie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, powierzchni szklanych oraz tapicerek samochodowych. Używamy sprzętu i środków najwyższej klasy, m. in. firmy Karcher. Ponadto świadczymy usługi sprzątania biur, mieszkań i domów. Dojeżdżamy do klienta! Koncentrujemy się na Ciechanowie i okolicach, ale w razie potrzeby jesteśmy gotowi pokonać większe odległości. Na naszej stronie znajdziecie Państwo standardową ofertę, cennik, galerię efektów wykonywanych przez nas usług oraz informacje kontaktowe. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej oraz skorzystania z naszych usług!

http://www.czyszczenie123.pl/ - 9 Kwi 2013

Dabex****

Firma zajmuje się dystrybucją sprzętu sprzątającego oraz projektami systemów utrzymania czystości, szkoleniem pracowników firm sprzątających, usługami sprzątania, a także prowadzi serwis oferowanego przez sprzętu. Strona omawia działalności i ofertę firmy.

http://www.dabex.com.pl/ - 6 Kwi 2000

Damart pranie dywanów Łódź****

Damart jest łódzką firmą sprzątającą, aczkolwiek na pewno nie powiemy w tym miejscu, że jest to jedna z wielu takich firm, ale podmiot zdecydowanie wyróżniający się na rynku. Istnieje zapotrzebowanie na sprzątanie biur, na sprzątanie mieszkań i innych pomieszczeń, a więc tym samym jest i odpowiedź rynku, a tutaj konkretnie mamy na myśli właśnie firmę Damart. Firma jak najbardziej profesjonalnie podchodząca do każdego powierzonego im zadania, firma jak najbardziej godna naszego zaufania. Pełen profesjonalizm w działaniach, umowy na stałe sprzątanie Łódź jak i jednorazowe zlecenia, wykorzystanie nowoczesnych metod i środków, a ponadto oczywiście pełne zaangażowanie, co skutkuje stuprocentowym zadowoleniem każdego z klientów.

http://damart-pranie.pl/ - 14 Sty 2017

Dart-Clean Sp. z o.o.****

Strona firmy, która jest autoryzowanym partnerem ponadnarodowego grupy producenckiej Wap-Alto Group. Firma zajmuje się utrzymaniem czystości.

http://www.alto-online.com.pl/ - 29 Cze 2002

DAWserwis - sprzątanie Kraków****

Dzień sprzątania jest dla Ciebie prawdziwą udręką? Niepotrzebnie się zmuszasz, są inne rozwiązania. Wybierz firmę sprzątającą, która sprawi, że Twoje mieszkanie/dom/biuro/gabinet/przedszkole, które prowadzisz będzie wyglądało tak, jak jeszcze nigdy dotąd. Oferta dla klientów indywidualnych i dla firm. Uczciwość, sumienność, precyzyjność i terminowość to cechy, które nas wyróżniają. Więcej na stronie www.

http://sprzatanie-krakow.pl/ - 2 Gru 2015