KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi porządkowe (784)

Damart pranie dywanów Łódź****

Damart jest łódzką firmą sprzątającą, aczkolwiek na pewno nie powiemy w tym miejscu, że jest to jedna z wielu takich firm, ale podmiot zdecydowanie wyróżniający się na rynku. Istnieje zapotrzebowanie na sprzątanie biur, na sprzątanie mieszkań i innych pomieszczeń, a więc tym samym jest i odpowiedź rynku, a tutaj konkretnie mamy na myśli właśnie firmę Damart. Firma jak najbardziej profesjonalnie podchodząca do każdego powierzonego im zadania, firma jak najbardziej godna naszego zaufania. Pełen profesjonalizm w działaniach, umowy na stałe sprzątanie Łódź jak i jednorazowe zlecenia, wykorzystanie nowoczesnych metod i środków, a ponadto oczywiście pełne zaangażowanie, co skutkuje stuprocentowym zadowoleniem każdego z klientów.

http://damart-pranie.pl/ - 14 Sty 2017

Dart-Clean Sp. z o.o.****

Strona firmy, która jest autoryzowanym partnerem ponadnarodowego grupy producenckiej Wap-Alto Group. Firma zajmuje się utrzymaniem czystości.

http://www.alto-online.com.pl/ - 29 Cze 2002

DAWserwis - sprzątanie Kraków****

Dzień sprzątania jest dla Ciebie prawdziwą udręką? Niepotrzebnie się zmuszasz, są inne rozwiązania. Wybierz firmę sprzątającą, która sprawi, że Twoje mieszkanie/dom/biuro/gabinet/przedszkole, które prowadzisz będzie wyglądało tak, jak jeszcze nigdy dotąd. Oferta dla klientów indywidualnych i dla firm. Uczciwość, sumienność, precyzyjność i terminowość to cechy, które nas wyróżniają. Więcej na stronie www.

http://sprzatanie-krakow.pl/ - 2 Gru 2015

DBR - nowa jakość sprzątania****

Firma DBR oferuje Państwu następujące usługi: mycie elewacji, czyszczenie fasad, czyszczenie budynków, mycie okien oraz mycie powierzchni szklanych, mycie ścian budynków przemysłowych, sprzątanie powierzchni przemysłowych, magazynowych, czyszczenie posadzek betonowych, doczyszczanie hal, magazynów, parkingów podziemnych, garaży, czyszczenie elewacji w obiektach handlowych, produkcyjnych i magazynów, czyszczenie posadzki betonowej i żywicznej, czyszczenie kostki brukowej, szorowanie, mycie i czyszczenie dachów, usuwanie śladów opon, plam olejowych i innych zabrudzeń, sprzątanie powierzchni biurowych, sprzątanie biur, sprzątanie po remontach, konserwacja powierzchni kamiennych (Anty-Graffiti, piaskowanie), odśnieżanie, prace ogrodnicze, rekultywacja terenów zielonych.

http://www.dbr.waw.pl/ - 14 Paź 2010

DC System****

Kompleksowe sprzątanie, przeprowadzki, usługi remontowo-budowlane, pracownia architektoniczna. Na stonie: oferta, kontakt.

http://www.dc-system.com.pl/ - 21 Gru 2001

Dddowady.pl****

W naszej ofercie znajdą Państwo fachową i solidną dezynfekcję, deratyzację i dezynsekcję. Skutecznie tępimy gryzonie, owady, szkodniki. Nasza firma istnieje na mazowieckim rynku od 1986 roku. Jesteśmy znani i cieszymy się dobrą opinią. Stosujemy tylko sprawdzone środki i metody, niezagrażające zdrowiu i życiu człowieka. Zwalczamy między innymi karaluchy, pluskwy, pchły, szczury i myszy. Likwidujemy gniazda szerszeni, odstraszamy krety.

http://www.dddowady.pl/ - 21 Maj 2015

Demontaż oraz utylizacja eternitu i materiałów zawierających azbest****

Firma P.W. Remo s.c. zaprasza do zapoznania z się z ofertą firmy na demontaż i utylizację materiałów zawierających azbest. Działania firmy obejmują kompleksową obsługę klienta w zakresie usuwania azbestu, jego transport oraz utylizację. Firma wystawia pełną dokumentację powykonowawczą.

http://utylizacja.edu.pl/ - 3 Mar 2011

Deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja****

Wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym zwalczaniu gryzoni, owadów oraz szkodliwych bakterii pozwala warszawskiemu przedsiębiorstwu zapewnić pełen profesjonalizm wszystkich świadczonych usług. Deratyzacja, dezynfekcja oraz dezynsekcja obejmują skuteczne czynności z wykorzystaniem sprawdzonych środków chemicznych, jak i metod fizycznych.

http://www.dezynsekcja24.pl/ - 28 Cze 2013

Deratyzacja, Dezynsekcja Kraków, Wadowice - Deratteam****

Nasza firma oferuje usługi takie jak Deratyzacja czy Dezynsekcja. Profesjonalnie przeprowadzane usługi DDD na obszarze Krakowa i Wadowic. Usuwanie szkodników i wszelkich insektów na najwyższym poziomie. Obcujemy z matką naturą na każdym kroku. O ile doceniamy wypoczynek na łonie natury, to nie możemy zgodzić się na to aby niektóre owady, insekty, szkodniki wpływały na to czym zajmujemy się na co dzień. Misją naszej firmy jest zapewnienie czystości w miejscach, które służą ludziom. Dezynfekcja to działanie mające na celu usuwanie bakterii oraz wirusów. Dezynsekcja to usuwanie wszelkich uciążliwych owadów. Natomiast Deratyzacja to zwalczanie gryzoni takich jak szczury, myszy, krety i inne. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług

http://www.deratteam.pl/ - 16 Lip 2013

DOBRY SERWIS SKARŻYCKI sprzątanie firm warszawa****

Firma Dobry Serwis powstała w 2007 roku z uwagą o zaświadczaniu doświadczonych usług z obszaru czyszczenia powierzchni biurowych. Posiadamy praktyki i nowoczesny sprzęt, jaki umożliwia nam porządkowanie wielu powierzchni. Specjalizujemy się w sprzątaniu biur, hoteli, bloków i mieszkań służbowych, szpitali i klinik, szkół, hal, magazynów, fabryk, wspólnot mieszkaniowych, salonów samochodowych, domów oraz mieszkań prywatnych, a także wszelkich innych obiektów przydatności publicznej. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa wszelką usługę czystościową, także szereg usług specjalistycznych. Po szczegóły zapraszamy na witrynę internetową.

http://www.dobryserwis.waw.pl/ - 11 Paź 2013