KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi porządkowe (788)

Czyszczenie123 Ciechanów****

Oferujemy profesjonalne czyszczenie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, powierzchni szklanych oraz tapicerek samochodowych. Używamy sprzętu i środków najwyższej klasy, m. in. firmy Karcher. Ponadto świadczymy usługi sprzątania biur, mieszkań i domów. Dojeżdżamy do klienta! Koncentrujemy się na Ciechanowie i okolicach, ale w razie potrzeby jesteśmy gotowi pokonać większe odległości. Na naszej stronie znajdziecie Państwo standardową ofertę, cennik, galerię efektów wykonywanych przez nas usług oraz informacje kontaktowe. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej oraz skorzystania z naszych usług!

http://www.czyszczenie123.pl/ - 9 Kwi 2013

Czyszczenieprofesjonalne.pl****

Oferujemy pranie wykładzin z wykorzystaniem najnowszych metod i środków chemicznych dostępnych na rynku. Po zastosowaniu naszych środków problem z roztoczami i kurzem zniknie nawet na dziewięć miesięcy. Jeśli ktoś z Was jest uczulony na kurz i roztocza to tym bardziej powinien skorzystać z naszej oferty. Zdrowie jest najważniejsze, a my przecież mamy najniższe ceny w Polsce, dlatego skorzystajcie z okazji. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na konkretny termin. Przyjedziemy i w profesjonalny sposób wypierzemy wykładzinę. Działamy bardzo szybko i jednocześnie niesamowicie skutecznie, zaufajcie właśnie nam.

http://www.czyszczenieprofesjonalne.pl/ - 9 Mar 2018

Dabex****

Firma zajmuje się dystrybucją sprzętu sprzątającego oraz projektami systemów utrzymania czystości, szkoleniem pracowników firm sprzątających, usługami sprzątania, a także prowadzi serwis oferowanego przez sprzętu. Strona omawia działalności i ofertę firmy.

http://www.dabex.com.pl/ - 6 Kwi 2000

Damart pranie dywanów Łódź****

Damart jest łódzką firmą sprzątającą, aczkolwiek na pewno nie powiemy w tym miejscu, że jest to jedna z wielu takich firm, ale podmiot zdecydowanie wyróżniający się na rynku. Istnieje zapotrzebowanie na sprzątanie biur, na sprzątanie mieszkań i innych pomieszczeń, a więc tym samym jest i odpowiedź rynku, a tutaj konkretnie mamy na myśli właśnie firmę Damart. Firma jak najbardziej profesjonalnie podchodząca do każdego powierzonego im zadania, firma jak najbardziej godna naszego zaufania. Pełen profesjonalizm w działaniach, umowy na stałe sprzątanie Łódź jak i jednorazowe zlecenia, wykorzystanie nowoczesnych metod i środków, a ponadto oczywiście pełne zaangażowanie, co skutkuje stuprocentowym zadowoleniem każdego z klientów.

http://damart-pranie.pl/ - 14 Sty 2017

Dart-Clean Sp. z o.o.****

Strona firmy, która jest autoryzowanym partnerem ponadnarodowego grupy producenckiej Wap-Alto Group. Firma zajmuje się utrzymaniem czystości.

http://www.alto-online.com.pl/ - 29 Cze 2002

DAWserwis - sprzątanie Kraków****

Dzień sprzątania jest dla Ciebie prawdziwą udręką? Niepotrzebnie się zmuszasz, są inne rozwiązania. Wybierz firmę sprzątającą, która sprawi, że Twoje mieszkanie/dom/biuro/gabinet/przedszkole, które prowadzisz będzie wyglądało tak, jak jeszcze nigdy dotąd. Oferta dla klientów indywidualnych i dla firm. Uczciwość, sumienność, precyzyjność i terminowość to cechy, które nas wyróżniają. Więcej na stronie www.

http://sprzatanie-krakow.pl/ - 2 Gru 2015

DBR - nowa jakość sprzątania****

Firma DBR oferuje Państwu następujące usługi: mycie elewacji, czyszczenie fasad, czyszczenie budynków, mycie okien oraz mycie powierzchni szklanych, mycie ścian budynków przemysłowych, sprzątanie powierzchni przemysłowych, magazynowych, czyszczenie posadzek betonowych, doczyszczanie hal, magazynów, parkingów podziemnych, garaży, czyszczenie elewacji w obiektach handlowych, produkcyjnych i magazynów, czyszczenie posadzki betonowej i żywicznej, czyszczenie kostki brukowej, szorowanie, mycie i czyszczenie dachów, usuwanie śladów opon, plam olejowych i innych zabrudzeń, sprzątanie powierzchni biurowych, sprzątanie biur, sprzątanie po remontach, konserwacja powierzchni kamiennych (Anty-Graffiti, piaskowanie), odśnieżanie, prace ogrodnicze, rekultywacja terenów zielonych.

http://www.dbr.waw.pl/ - 14 Paź 2010

DC System****

Kompleksowe sprzątanie, przeprowadzki, usługi remontowo-budowlane, pracownia architektoniczna. Na stonie: oferta, kontakt.

http://www.dc-system.com.pl/ - 21 Gru 2001

Dddowady.pl****

W naszej ofercie znajdą Państwo fachową i solidną dezynfekcję, deratyzację i dezynsekcję. Skutecznie tępimy gryzonie, owady, szkodniki. Nasza firma istnieje na mazowieckim rynku od 1986 roku. Jesteśmy znani i cieszymy się dobrą opinią. Stosujemy tylko sprawdzone środki i metody, niezagrażające zdrowiu i życiu człowieka. Zwalczamy między innymi karaluchy, pluskwy, pchły, szczury i myszy. Likwidujemy gniazda szerszeni, odstraszamy krety.

http://www.dddowady.pl/ - 21 Maj 2015

Demontaż oraz utylizacja eternitu i materiałów zawierających azbest****

Firma P.W. Remo s.c. zaprasza do zapoznania z się z ofertą firmy na demontaż i utylizację materiałów zawierających azbest. Działania firmy obejmują kompleksową obsługę klienta w zakresie usuwania azbestu, jego transport oraz utylizację. Firma wystawia pełną dokumentację powykonowawczą.

http://utylizacja.edu.pl/ - 3 Mar 2011