KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi różne (4 104)

Odstraszanie gołębi*****

SKLEP OdstraszaniePtakow.pl - Skuteczne sposoby na odstraszanie ptaków, gołębi. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze zabezpieczenia przed ptakami, siatki i kolce na ptaki.

http://www.odstraszanieptakow.pl/ - 13 Maj 2010

Aklima*****

Witryna firmy zajmujacej się wentylacją, klimatyzacją, ogrzewaniem, osuszaniem a także systemami centralnego odkurzania.

http://www.aklima.pl/ - 14 Sie 2001

Alma Sp. z o.o. - wciągarki liniowe, łańcuchowe oraz elektryczne*****

Firma Alma jest producentem wciągników na bazie silników jednofazowych. W sprzedaży posiadamy modele elektryczne łańcuchowe, ręczne linowe i łańcuchowe, a także samochodowe. Zapraszamy do odwiedzin naszego serwisu.

http://www.wciagarki.com.pl/ - 28 Mar 2017

BIURO TŁUMACZEŃ: Tłumaczenia pisemne i tłumaczenia przysięgłe - tłumacze*****

Biuro tłumaczeń NINEWEST - Tłumaczenia pisemne i tłumaczenia przysięgłe. Ponadto oferujemy tłumaczenia konsekutywne i tłumaczenia symultaniczne. Profesjonalne tłumaczenia.

http://www.ninewest.pl/ - 6 Paź 2006

Catering dietetyczny*****

Zajmujemy się przygotowywaniem zdrowych posiłków dietetycznych, które pozwalają na wygodne i zdrowe odżywianie przez cały dzień, tydzień, miesiąc. W swojej ofercie posiadamy m.in. diety 1000 kalorii, 1 500 kalorii, diety wegetariańskie, dla cukrzyków oraz antycellulitowe. Wszystkie diety przygotowywane są po konsultacjach z dietetykiem, a klient otrzymuje codziennie 5 świeżych posiłków do domu, pracy lub szkoły.

http://www.lightdiet.pl/ - 5 Paź 2010

Ciepły Kominek - sytemy wentylacji*****

W ofercie sklepu znaleźć można systemy wentylacji z odzyskiem ciepła, kominki akumulacyjne i gazowe, a także odkurzacze centralne. Firma działa niedaleko Warszawy.

http://www.cieplykominek.pl/ - 25 Maj 2017

Cięcie betonu - Walentyński Toruń*****

Wykonujemy bez pyłowo odwierty cylindryczne wiertłami diamentowymi o dowolnej średnicy i pod dowolnym kątem. Tniemy bez pyłowo beton i żelbeton diamentowymi piłami na dowolną głębokość i grubość . Posiadamy poświadczenie bezpieczeństwa do wykonywania robót w obiektach o charakterze poufnym .

http://www.cieciebetonu.com.pl/ - 13 Lis 2006

Cięcie Strumieniem Wody - ECAD Zarębski & Wojtczak*****

Jesteśmy młodzi, kreatywni, posiadamy niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz możliwości, aby realizować powierzone prace od powstania projektu po jego realizację. Mogą Państwo być pewni, że do każdego projektu podejdziemy z taką samą starannością, ponieważ w każdym stadium procesu nadzorujemy całą pracę i działamy tak jakbyśmy realizowali projekt dla siebie.

http://www.ecad.com.pl/ - 2 Mar 2009

City Self Storage - przechowalnia, magazynowanie, składowanie. Warszawa *****

Self-storage to wygodny oraz bezpieczny sposób na magazynowanie, składowanie i przechowywanie towarów, rzeczy, dokumentów. Self storage to bezpieczny magazyn do wynajęcia oraz przechowalnia i hotel dla twoich rzeczy. Pewna przechowalnia i składowanie. Na stronie info i lokalizacje.

http://www.cityselfstorage.pl/ - 14 Gru 2005

CLP - B*****

Laboratorium badawcze wykonuje analizy wody, węgla, powietrza oraz gazów i pyłów.

http://www.clpb.pl/ - 9 Mar 2000

Informacje dodatkowe