KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi różne (3 797)

AK-FULMEN elektrody grafitowe kraków****

Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Ak-fulmen. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Krakowie a jego działalność polega na dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań dla przemysłu narzędziowego. W ofercie firmy znajdą Państwo drut do obróbki WEDM, pręty bądź wałki z grafitu EDM, grafit do obróbki oraz grafity wysokiej jakości, narzędzia pomiarowe i elektrody grafitowe. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych wyrobów potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami. Świadczymy oprócz tego usługi cięcia piłą taśmową. Osoby zainteresowane współpracą bądź chcące się dowiedzieć więcej, zapraszamy na naszą stronę.

http://www.ak-fulmen.com/ - 23 Gru 2016

Akryler - laser 3d****

Firma Akryler wykonuje eleganckie i nowoczesne statuetki szklane na zamówienie według własnych lub nadesłanych projektów. Figury wykonywane są z materiału PMMA, a napisy i grafiki tworzone są za pomocą lasera 3D.

http://www.akryler.com/ - 23 Sty 2015

Akumulatorownie.pl****

Od 2007 roku zajmujemy się budową nowych akumulatorowni oraz modernizacją istniejących już ładowni zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami. Nasz projekt pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo podczas ładowania akumulatorów, ograniczyć awarie oraz skrócić czas wymiany baterii w wózkach widłowych. Ładownie budujemy na terenie magazynów i hal produkcyjnych. Dostarczamy stanowisko ładownia, wózek serwisowy, konstrukcje pod baterie i prostowniki, projektujemy wentylację oraz instalację elektryczną.

http://akumulatorownie.pl/ - 4 Gru 2014

ALAPURSYSTEM - ocieplenie dachu pianką****

Firma Alapursystem działa w branży budowlanej i oferuje izolacje natryskowe. Ocieplenie domu - zarówno poddasza, jak i dachu, wykonywane są pianką PUR.

http://alapurna.pl/ - 16 Mar 2016

Alarmy Radomsko****

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, świadczącą usługi w zakresie instalacji teletechnicznych od 2009 roku. Wykonujemy instalacje dla firm i domów jednorodzinnych na terenie Częstochowy; Radomska i okolic.

http://www.elkar-inst.pl/ - 11 Lut 2017

ALEKSANDER SCHMIDT autoalarmy montaż****

Zgubiłeś kluczyki do samochodu? A może chcesz dorobić kolejny komplet? Przyjedź do Serwisu Kluczy Aleksander Schmidt w Rudzie Śląskiej! Jego specjaliści oferują swoją pomoc przy problemach z kluczykami do aut czy motocykli. Jeśli chcesz dorobić zestaw kluczy, ale masz tylko jeden komplet bądź kartę, odczytają kod dostępu z immobilisera. W przypadku, gdy klucze zaginęły, serwis może odtworzyć ich wzór na podstawie zamka. Specjaliści serwisu pomogą również otworzyć zamek bez jego uszkadzania. Zajmą się także naprawą zamków lub stacyjek po włamaniu. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie firmy wejdź na stronę internetową.

http://klucze-dorabianie.pl/ - 23 Lis 2016

Alest****

Alest to profesjonalne usługi w zakresie skupu drewna. Nasza firma zajmuje się skupem różnych gatunków drewna. Skontaktuj się z nami celem sprawdzenia i wycena swoich zasobów. Nasi specjaliści dokładnie sprawdzą jakiego rodzaju drewno masz do zaoferowania i otrzymasz profesjonalną wycenę. Współpraca z firmą Alest to same korzyści, zapraszamy

http://www.alest.pl/ - 23 Gru 2014

Algeco - Kontenery magazynowe, budowlane, sanitarne****

Algeco oferuje kontenery rożnego rodzaju w tym kontenery sanitarne, budowlane czy też magazynowe. Wynajmiesz tutaj kontenery na budowę czy wydarzenie w całej Polsce.

http://www.algeco.pl/ - 27 Sie 2008

ALIMAR sprzątanie mieszkań Otwock****

W Otwocku znajduje się siedziba firmy Alimar. Przedsiębiorstwo to świadczy kompleksowe usługi sprzątające na terenie Otwocka, okolicznych miejscowości i Warszawy. Specjalizujemy się w utrzymywaniu czystości biur, obiektów handlowych, placówek służby zdrowia, magazynów oraz osiedli mieszkaniowych. Posiadamy nowoczesny sprzęt czyszczący jak i szeroki wybór środków chemicznych, które dopasowujemy do podłoża tak, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa. Możemy także wykonać dodatkowe prace konserwatorskie i remontowo-budowlane. Więcej szczegółów na stronie internetowej naszej firmy.

http://www.alimar.com.pl/ - 18 Paź 2016

AlleKurier.pl****

Serwis AlleKurier.pl został utworzony przez grupę osób zajmujących się transportem od 1992 roku. Nasze doświadczenie umożliwia nam zorganizowanie zarówno przesyłki lotniczej, drogowej, jak również morskiej. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz przesyłki bez umowy.

http://allekurier.pl/ - 28 Maj 2015