KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi różne (4 009)

Communication Service*****

Firma Communication Service jest jedną z pierwszych firm świadczących usługi telefoniczne typu answering services - dobrze znanych i stosowanych w krajach zachodnich. Na stronach można zapoznać się z omówieniem działalności i oferty firmy.

http://www.communication.com.pl/ - 28 Mar 2000

CONCORDAL - dezynsekcja, deratyzacja warszawa, szerszenie*****

Firma Concordal specjalizuje się w usługach takich jak: dezynfekcja, deratyzacja na terenie miasta Warszawa. Chcesz wytępić prusaki i szerszenie? Jeśli tak, skorzystaj zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

http://www.concordal.pl/ - 15 Cze 2010

Cyberczad - Witamy na stronach Klubu Internetowego*****

W CyberCzadzie znajdziecie 12 multimedialnych komputerów z szybkim dostępem do Internetu (Łącze 1Mbit/s). Café skupia najlepszych, bielskich graczy w Quaka.

http://www.cyberczad.pl/ - 14 Lut 2000

DALBIS - Śląskie Towarzystwo Wiertnicze*****

Spółka DALBIS jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z dużym doświadczeniem w zakresie techniki wiertniczej. Na stronach znajdują się informacje dotyczace działalności i oferty firmy.

http://www.dalbis.com.pl/ - 7 Kwi 2000

Dom Handlowy Henryki i Pawła Korbanków*****

Strona firmy świadczącej usługi w zakresie sprzedaży urządzeń i maszyn rolniczych, części zamiennych a takze wykonastwa usług takich jak orka, omłot zbóż, omłot kukurydzy, zbiór kukurydzy i buraków. Na stronie szczegółowa oferta i dane teleadresowe.

http://www.korbanek.pl/ - 2 Paź 2001

Firma Sanitex - dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja Łódź*****

Firma Sanitex specjalizuje się w dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa można zapoznać się ze szczegółami oferty usługowej firmy. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w dezynsekcji, dezynfekcji oraz deratyzacji co czyni ją liderem na Łódzki rynku usług DDD.

http://www.sanitex-ddd.com.pl/ - 4 Maj 2011

Geo-Info System*****

Strona firmy zajmując się fotogrametrią, GPS oraz GIS. Na stonach możliwość wypełnienia formularza zapytania ofertowego.

http://www.geo.com.pl/ - 6 Sie 2001

Hydraulik Gorzów Wielkopolski*****

Hydraulik Gorzów Wielkopolski tel. 666 291 626, całodobowe usługi hydrauliczne i gazowe, ogrzewanie podłogowe, montaż pieców c.o, instalacje wod-kan, c.o., gaz, usuwamy awarie hydrauliczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w usuwaniu awarii hydraulicznych oraz w wykonawstwie instalacji grzewczych. Nasza firma to wieloletnie doświadczenie w branży i uznanie klientów, którzy są naszym najlepszym nośnikiem reklamy. Sprawdź nas, nie pożałujesz. Satysfakcja gwarantowana. Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty naszej firmy.

http://www.hydraulik-gorzow.com.pl/ - 19 Paź 2010

IMPEL obsługa nieruchomości*****

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą firmy Impel. Oferujemy Państwu usługi związane z usługami dla biznesu. Oferujemy usługi związane z organizacji pracy, doborem technologii i zarządzaniem personelem. Nasza propozycja jest nieustannie poszerzana. Zapewniamy najwyższej klasy usługi w konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy, że oferowany przez nas outsourcing przynosi Klientom wymierne korzyści.

http://impel.pl/ - 1 Paź 2015

Karta EURO<26*****

Strona zawiera wszystkie niezbędne informacje o Europejskiej Karcie Młodzieżowej EURO<26. Można na niej znaleźć punkty udzielające zniżek, adresy sprzedawców oraz wiele innych informacji dotyczących spraw młodzieży.

http://www.euro26.org.pl/ - 20 Lut 2001