KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi różne (3 975)

Usługi i badania archeologiczne*****

Specjalizujemy się w świadczeniu usług prowadzenia rozpoznawczych i ratunkowych badań archeologicznych, archeologiczno-architektonicznych oraz nadzorów archeologicznych. Posiadamy wszelkie, wymagane ustawowo uprawnienia do wykonywania zawodu.

http://www.artefakt-archeo.pl/ - 21 Lip 2010

Viola*****

Strona przedstawia firme zajmującą się projektowaniem i wykonywaniem reklam neonowych. Na stronie znajdzesz bogatą oferte firmy a także liste zadowolonych klientów.

http://www.viola.szczecin.pl/ - 29 Cze 2000

Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii*****

Na stronie (po polsku i po angielsku) warszawskiego Wojskowego Instytutu Higieny i Epidemiologii znajdziecie informacje o działalności, ośrodkach badawczych, aktualnościach, usługach, zasobach medycznych i serwerach wojskowych.

http://www.wihe.waw.pl/ - 25 Sie 2000

Żaluzje, rolety*****

Najwiekszy wybór żaluzji i rolet, pełny katalog dostepny w internecie, pomiar i montaż, zamówienia przez Internet. Firma oferuje żaluzje poziome, rolety materiałowe, żaluzje pionowe, plisy materiałowe, plisy, zasłony, rolety gładkie, rolety rolowane, rolety deseniowe, drewniane żaluzje, aluminiowe żaluzje, rolety kasetowe, rolety do okien dachowych, rolety z prowadnicami, vertikale...

http://www.zaluzje.sklep.pl/ - 15 Gru 2003

Żylaki, obrzęki, kurcze nóg, owrzodzenia, bóle VENAVITA – pajączki naczyniowe Poznań*****

Diagnozowanie i leczenie chorób żył. Firma Specjalistyczny Ośrodek Leczenia Żylaków Venavita Poznań oferuje nieoperacyjne leczenie żylaków, leczenie chirurgiczne żylaków oraz leczenie żylaków odbytu. Na stronie internetowej poleca leczenie mikrochirurgiczne żylaków a także leczenie owrzodzeń i obrzęków.

http://www.venavita.eu/ - 6 Sie 2007

[ BIUROKOREKTY.PL ] - profesjonalna korekta i adiustacja tekstów w języku polskim****

Biuro Korekty oferuje profesjonalne usługi z zakresu korekty i adiustacji tekstów w języku polskim. Zapraszamy do współpracy wydawnictwa, redakcje, agencje reklamowe i in. firmy oraz osoby prywatne.

http://www.biurokorekty.pl/ - 16 Cze 2005

0% błyskawiczne pożyczki dla każdego - pożyczki.gsm.pl****

Serwis pożyczki.gsm.pl oferuje błyskawiczne pożyczki bez wychodzenia z domu. Wypełnij formularz a my znajdziemy Ci pożyczkodawcę! Bez opłat wstępnych, bez ryzyka, bez straty czasu. Decyzja w 15 minut, zastrzyk gotówki do godziny czasu. W ofertach promocyjnych zaproponujemy Ci oprocentowanie 0%. Czego można chcieć więcej? Jeśli mozna, to sam możesz zaproponować nam swoje warunki korzystając z formularza kontaktu.

http://xn--poyczki-xwb.gsm.pl/ - 20 Lip 2015

2x3 Środki Komunikacji Wizualnej****

Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji tablic korkowych, suchościeralno - magnetycznych, tablic typu flipchart oraz map i planerów. Zakupów można dokonać w formie on line.

http://www.2x3.com.pl/ - 8 Mar 2000

3DLED Arkadiusz Kudyba - podświetlane litery przestrzenne****

Proponujemy przede wszystkim litery przestrzenne podświetlane modułami LED firmy LG. To idealny sposób na przyciągnięcie uwagi i wzmocnienie wymowy reklamowej każdego szyldu. Zajmujemy się w sposób kompleksowy przygotowaniem takiego zamówienia, od budowy, poprzez podświetlenie, a kończąc na montażu.

http://www.3dled.pl/ - 6 Sty 2015

3mkfolie Polska****

Podwyższ witalność swoich okien, zamów folie ozdobne, które sprawnie wzmocnią ich konstrukcję. Lansowana firma posiada w swej ofercie najlepsze produkty, które idealnie będą współgrać w Państwa domu. Zamów już dzisiaj, długa gwarancja! Szczegóły na stronie internetowej na jaką ciepło inwitujemy.

http://www.3mkfolie.pl/ - 29 Lis 2013