KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi różne (3 975)

Agencja Dobra Praca - zatrudnienie tymczasowe****

Pośrednik Agencja Dobra Praca zajmuje się organizacją tymczasowego zatrudnienia dla osób pochodzących z Ukrainy. Przeprowadza rekrutacje oraz pomaga w dopełnieniu niezbędnych formalności.

http://agencjadobrapraca.pl/ - 24 Sty 2017

AGMA Serwis****

Firma zajmuje się czyszczeniem podłóg, myciem okien oraz sprzątaniem biur i mieszkań, a także usuwaniem zabrudzeń po remontach. Usługi świadczone są na terenie Warszawy.

http://www.agmaserwis.pl/ - 30 Lip 2014

AGMA&COMPANY Pomoc przy odszkodowaniach Kraków****

Kancelaria prawna „AgmA & Company” zajmuje się obsługą prawną klientów indywidualnych, spółek prawa handlowego, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, wspólnot mieszkaniowych oraz podmiotów gospodarczych. Siedziba kancelarii mieści się w Krakowie, a do współpracy zaprasza Klientów z całego kraju. Współpracuje również z kancelariami zagranicznymi jak i specjalistami z branży finansowej, bankowości, podatków i public/investor relations. Zajmuje się wszystkimi dziedzinami prawa i można jej zlecić doradztwo w języku angielskim lub niemieckim. Na stronie internetowej umieściliśmy się więcej informacji.

http://www.agma-kancelaria.com.pl/ - 3 Lis 2016

Agnieszka Kamińska - tłumacz jezyka niemieckiego Warszawa****

Agnieszka Kamińska to profesjonalny tłumacz przysięgły języka niemieckiego oferujący tłumaczenia w formie ustnej i pisemnej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Oferta biura tłumaczeń skierowana jest do każdego bez względu na to czy jest to duża firma zainteresowana dłuższą współpracą czy jednorazowe tłumaczenie dokumentów. Gwarantujemy, że każdy kto skorzysta z naszych usług będzie w pełni zadowolony i wróci do nas ponownie. O naszej ofercie można poczytać na stronie internetowej biura a w razie niejasności prosimy o kontakt telefoniczny.

http://akaminska.pl/ - 21 Paź 2017

Agotablice.pl****

Od wielu lat zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem wysokiej jakości tablic oraz ramek. Naszym klientom zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie oraz szeroki zestaw nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które mogą być na rzecz naszych klientów zrealizowane z wykorzystaniem personalizacji. Wykonujemy między innymi znaki na płycie fotolumiescencynej i przylepnej, instrukcje przeciw pożarowe i ogólne na PCV, piktogramy i znaki.

http://www.agotablice.pl/ - 14 Lut 2015

Agrola Zbiorniki - pistolety automatyczne do tankowania****

W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się różnego typu akcesoria i urządzenia do tankowania. Agrola Zbiorniki posiada w asortymencie m.in. pistolety automatyczne i węże tłoczące.

http://agrolazbiorniki.pl/ - 20 Lip 2017

Air Products****

Strona internetowa producenta i dystrybutora gazów technicznych, firmy Air Products. Przedsiębiorstwo oferuje także sprzęt spawalniczy. Różne lokalizacje: Bydgoszcz, Toruń, Ostrów Wielkopolski, Zielona Góra, Poznań.

http://www.airproducts.com.pl/ - 27 Lip 2018

AIRDECK imprezy integracyjne flyboard****

Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu atrakcyjna ofertę firmy Waterdeck. Jesteśmy profesjonalnym oraz największym centrum sportów wodnych, które posiada bazy w kilku miastach Polski - Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Olsztynie i Mikołajkach. Gwarantujemy Państwu niezapomniane wrażenia i solidną dawkę adrenaliny. Umożliwiamy loty na flyboardzie, przejażdżki na skuterach, motorówkach i deskach. Nad bezpieczeństwem naszych Klientów czuwają licencjonowani instruktorzy. Zapraszamy grupy, korporacje jak i osoby indywidualne. Szczegóły dostępne na naszej stronie internetowej.

http://www.waterdeck.pl/ - 7 Gru 2016

AKADEMIA DREWNA drewniane tarasy****

Akademia Drewna to profesjonalna firma mieszcząca się w Koszalinie oraz Warszawie. Specjalizacja nasza to usługi z specjalności montażu stolarki zewnętrznej. Proponujemy: montaż tarasów drewnianych, montaż elewacji drewnianych, tworzenie małej architektury ogrodowej, konserwację powierzchni drewnianych zewnętrznych i wykonywanie ogrodzeń drewnianych na specjalne zlecenie wzoru i rozmiaru. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego w naszej firmie w Koszalinie lub Warszawie. Więcej informacji i pełną propozycję opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.

http://www.akademia-drewna.pl/ - 6 Maj 2014

Akademia Przygoda****

Akademia Przygoda - prowadzi kursy dla zespołów pracowniczych mające na celu podniesienie poziomu kooperacji i zaufania w zespole, wzmocnienia atmosfery współpracy i zaufania, zwiększenia kreatywności i produktywności. Doniesienia prasowe, lista klientów, galeria zdjęć.

http://www.przygoda.com.pl/ - 24 Maj 2002