KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > usługi szewskie (18)

Grass - sprzęt ogrodowy*****

Grass to profesjonalna firma oferująca najkorzystniejsze rozwiązania dla wszystkich miłośników ogrodnictwa. W ofercie znajdą Państwo funkcjonalne i solidne glebogryzarki ogrodowe, spalinowe, traktorki do koszenia trawy, kosiarki i wiele, wiele innych. Wszystkie z nich odznaczają się wysoką jakością oraz niezawodnością w każdej sytuacji.

http://www.grass.com.pl/ - 7 Mar 2014

Buty od szewca - pracowniaobuwia.pl****

Przez lata swojej działalności należymy do Związku Rzemiosła Polskiego. Udało nam się wyszkolić wielu uczniów w zawodzie obuwnik. Od momentu powstania szyjemy obuwie na miarę. Nazywa się to też obstalunkiem (pamiętajcie, nikt z Was przecież nie chce nieporozumień). Na stronie internetowej możecie zobaczyć nasze ostatnie realizacje. Stawiając na tę pracownie ma się gwarancję jakości, doświadczenia i precyzji.

http://pracowniaobuwia.pl/ - 29 Lip 2016

Firma szewska****

Szewskie dodatki to firma działająca w branży szewskiej od 1964 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale posiadamy również sklep internetowy. W naszej gamie produktowej znajdą Państwo: fleki, zelówki, sznurowadła, wkładki do butów itp.

http://szewskiedodatki.pl/ - 29 Lis 2013

Rosasuknie.pl - suknie ślubne****

Salon sukni ślubnych w Zielonej Górze zaprasza do zapoznania się z ofertą. Atelier Rosa proponuje wyjątkowe suknie ślubne prezentowane w kameralnym salonie. Kreacje znanych projektantów w przystępnych cenach.

http://rosasuknie.pl/ - 19 Lut 2015

Szewc Bydgoszcz - naprawa obuwia w Bydgoszczy****

Szewc Bydgoszcz - zakład usług szewskich w Bydgoszczy na ulicy Pomorskiej 23, w ścisłym śródmieściu zaprasza do korzystania z usług szewskich, naprawy obuwia, cholewek, obcasów. Dokonujemy napraw budów profesjonalnie, szybko i na bardzo korzystnych warunkach.

http://www.szewc24.bydgoszcz.pl/ - 8 Cze 2013

Www.elastic.com.pl****

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elastic Sp. z o. o. w Aleksandrowie Łódzkim to wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów odzieżowych. Szeroka współpraca z producentami dzianin, tkanin i dodatków, a także z drukarniami pozwala nam na produkcję szerokiej gamy zamówień. Dysponujemy różnorodnym parkiem maszyn, a w swoich strukturach posiadamy rozległą infrastrukturę szwalni, własną krojownię wraz z magazynem surowców, hafciarnię z usługami haftu komputerowego oraz własną wzorcownię. Dzięki temu zapleczu, a przede wszystkim wykwalifikowanej kadrze, nasze usługi są gwarancją wysokiej jakości. Zapraszamy!

http://www.elastic.com.pl/ - 31 Paź 2017

Zakład naprawy obuwia - Zenon Gałagus****

"Zakład Naprawy Obuwia - Zenon Gałagus" - najstarszy zakład naprawy obuwia w Elblągu - zakład z tradycjami.

http://www.szewc.elblag.pl/ - 27 Sie 2013

Dan-Mark szwalnia obuwnicza - szycie cholewek z powierzonych materiałów.***

Firma zajmuje się usługowym szyciem cholewek obuwniczych, szyciem wyrobów skórzanych, szyciem fartuchów kajakowych i innych. Na stronie zawarto referencje, opis technologii oraz szczegółową ofertę.

http://www.cholewki.slupsk.net/ - 22 Wrz 2003

Odkurzacze Centralne Disan***

Oferujemy Państwu profesjonalne odkurzacze centralne składające się na system centralnego odkurzania. Polecamy państwu bogatą ofertę naszej firmy na odkurzacz centralny. Nowoczesna technologia w Twoim zasięgu!

http://www.disan.com.pl/ - 22 Sty 2008

Pracownia Obuwia Jan Kielman i Syn. Warszawa***

Pracownia obuwia szytego na zamówienie. Stuletnia tradycja autentycznego rękodzieła. Wzory klasyczne i awangarda. Wszelkie rodzaje skór. Salon sprzedaży firmy Barbour.

http://www.kielman.pl/ - 31 Mar 2006