KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (683)

Ekokonsorcjum-efekt sp. z o.o.*****

Firma specjalistyczna ukierunkowana na działalność proekologiczną. W lutym 2000 r. Spółka ukończyła budowę nowoczesnej kompostowni odpadów organicznych w Krakowie-Płaszowie. Spółka świadczy ponadto usługi w zakresie: deponowania odpadów komunalnych zielonych z pielęgnacji zieleni miejskich i placów targowych, pielęgnacji zieleni miejskich, rekultywacji terenu, urządzania zieleńców na terenach inwestycyjnych, projektowania, tworzenia i obsługi obszarów zielonych, wywozu odpadów komunalnych i przemysłowych, przewozu i transportu odpadów stałych.

http://efektsa.pl/ - 21 Lis 2001

gospodarka odpadami - serwis branżowy*****

Serwis branżowy dla przedsiębiorców, administracji, samorządów i ekologów dotyczący zagadnień prawnych, ekonomicznych i technologicznych związanych z nowoczesną gospodarka odpadami.

http://www.odpady.net.pl/ - 20 Cze 2001

KOZAK czyszczenie kanalizacji sanitarnej*****

Już od prawie ćwierć wieku Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Kozak dostarcza mieszkańcom Warszawy oraz okolic wysokiej jakości usługi kanalizacyjne i wentylacyjne. Jako że najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, które możemy zdobyć przez fachowość oraz dobrą organizację pracy, zatrudniamy tylko ekspertów naszej branży. Rezultatem wieloletnich starań o zdobycie najwyższych standardów świadczonych przez firmę usług pozostaje nasza silna pozycja na rynku, którą zawdzięczamy rozległemu gronu wiernych klientów. W propozycji przedsiębiorstwa odnajdziecie Państwo mnóstwo usług z obszaru monitoringu, czyszczenia, konserwacji oraz napraw awarii instalacji kanalizacyjnych czy wentylacyjnych. Zajmujemy się m. in. czyszczeniem przewodów sanitarnych i deszczowych, a także pełnego uzbrojenia sieci kanalizacyjnych. Szczegółowa oferta dostępna jest na naszej stronie www.

http://www.kozak-zk.pl/ - 10 Gru 2013

Oczyszczalnie CMM*****

Przedsiębiorstwo Przemysłowo Usługowe CMM zajmuje się produkcją oczyszczalni ścieków na terenie całego kraju. Wykonane przez firmę obiekty codziennie utylizują ponad 8000 m3 ścieków.

http://www.cmm-czarkowski.com.pl/ - 23 Sty 2001

Oczyszczalnie ścieków, Przydomowe oczyszczalnie ścieków, Separatory tłuszczów, Zsypy budowlane*****

Delfin-Polska to solidne i funkcjonalne oczyszczalnie ścieków. W naszej ofercie znajdą Państwo przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczów, zsypy budowlane oraz wiele innych. Delfin to wieloletnie doświadczenie oparte na najwyższej klasy produktach przyjaznych środowisku naturalnemu. zapraszamy serdecznie!

http://www.delfin-polska.pl/ - 19 Paź 2010

Polimat- oczyszczalnie ścieków*****

Proponujemy najlepsze rozwiązania z zakresu ekologii i ochrony środowiska. Staramy się realizować nasze założenia poprzez wykorzystanie możliwie najlepszych rozwiązań. Stosowane przez naszą firmę technologie zachęcają specjalistów i naukowców do aktywnego partnerstwa.

http://www.polimat.pl/ - 1 Paź 2010

Produkcja dmuchaw, sprężarek i pras sitowo-taśmowych.*****

Strona producenta urządzeń do przemysłu i oczyszczalni ścieków. W ofercie znajdziecie między innymi: dmuchawy Roots i bocznokanałowe, sprężarki śrubowe, prasy sitowo-taśmowe, workownice, urządzenia do uzdatniania sprężonego powietrza.

http://www.comprot.com.pl/ - 19 Lut 2001

Przydomowa oczyszczalnia ścieków - RotoTank*****

Głównym działaniem naszej firmy jest przetwórstwo tworzyw sztucznych. Dokonujemy tego dzięki metodzie formowania rotacyjnego z polietylenu i polipropylenu. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nasze produkty, m.in. przydomową oczyszczalnie ścieków i szambo ekologiczne. Zapraszamy!

http://www.rototank.pl/ - 16 Maj 2011

Sanitech - przydomowe oczyszczalnie ścieków*****

Firma Sanitech jest firmą posiadającą obszerną ofertę: przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczu, zbiorniki na wodę, przepompownie ścieków, urządzenia sanitarne, produkcja oczyszczalni, montaż oczyszczalni.

http://www.sanitech.torun.pl/ - 5 Sie 2004

Wodociągi Chojnickie*****

Miejskie Wodociągi Sp. z o.o. w Chojnicach. Informacje o firmie, oferta, przetargi. Podstawowe zadania: zaopatruje mieszkańców w wodę, odprowadza, oczyszcza ścieki. Dodatkowo: budowa wodociągów, kolektorów sanitarnych, produkcja podłoża do rekultywacji...

http://wodociagi.chojnice.pl/ - 4 Cze 2004