KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (677)

EkoWodrol Koszalin - Przedsiębiorstwo Inżynieryjne ****

Pompy i przepompownie ścieków - profesjonalna dostawa przepompowni ścieków, monitoring przepompowni, wypornice, przydennice.

http://www.sanko.com.pl/ - 24 Maj 2006

Eko-Wodrol sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska****

Firma specjalizuje się w projektowaniu, budowie i modernizacji obiektów wodociągowych i kanalizacyjnych: ujęć wody, stacji i sieci wodociągowych, oczyszczalni ścieków i sieci kanalizacyjnych, studni wierconych do głębokości 200 m. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.ekowodrol.com.pl/ - 29 Lis 2001

Elektrośmieci - odpady elektroniczne - AgoRecykling****

AgoRecykling to partner, który skutecznie i sprawnie utylizuje elektrośmieci, czyli odpady elektroniczne. Od klientów odbieramy we własnym zakresie sprzęt komputerowy, który następnie ważymy i poddajemy recyklingowi w naszym zakładzie. Zapraszamy do kontaktu!

http://www.agorecykling.pl/ - 28 Maj 2013

Elektrozlom.pl - recykling odpadów elektronicznych****

Zakład przetwarzania, odzysku i recyklingu odpadów zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie gospodarowania odpadami elektronicznymi, transport, ważenie, dokumentacja.

http://www.elektrozlom.pl/ - 23 Mar 2006

Em-Art S C****

Na stronie znajdziesz prezentację dealera producenta biologicznych oczyszczalni ścieków oraz zbiorników na ścieki, który przedstawia swoją ofertę, cennik i specyfikację techniczną oferowanych instalacji.

http://www.emart.com.pl/ - 19 Cze 2002

EOczyszczalnie - przydomowe oczyszczalnie ścieków, zbiorniki****

W ofercie firmy znaleźć można przydomowe oczyszczalnie ścieków, a także zbiorniki na wodę deszczową. Przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją instalacji sanitarno-technicznych oraz dostawą zakupionych elementów na terenie całej Polski.

http://www.eoczyszczalnie.com.pl/ - 13 Sie 2014

EP Reco - zbiórka elektrośmieci w Krakowie****

Firma EP Reco zaprasza do skorzystania z usług firmy mającej swoją siedzibę w Krakowie. Odbieramy i utylizujemy elektrośmieci oraz zużyty sprzęt AGD, skupujemy złom elektroniczny.

http://epreco.pl/ - 5 Lut 2016

EP sp. z o.o.****

Dystrybutor sprzętu komunalnego oferuje: zabudowy kontenerowe i skrzyniowe, wywrotki, żurawie hydrauliczne i hakowce. Naprawy pojazdów gospodarki komunalnej, serwis śmieciarek. Na stronie też info o firmie i dane teleadresowe.

http://www.ep.poznan.pl/ - 21 Lis 2001

Erem s.c.****

Montaż i konserwacja systemów uzdatniających wodę, sprzedaż i montaż przydomowych oczyszczalni ścieków, sprzedaż biopreparatów. Na stronie kontakt i szczegóły oferty.

http://www.erem.com.pl/ - 3 Gru 2001

ESE Polska - pojemniki na piasek, odpady, śmieci****

Producent kontenerów oraz koszy ulicznych i biurowych. ESE oferuje pojemniki do segregacji odpadów komunalnych i niebezpiecznych do segregacji wewnętrznej bądź zewnętrznej, w tym również modele półpodziemne i podziemne o pojemności 120l, 240l lub 1100l. Firma oddaje do sprzedaży także stojaki na worki i kompostowniki.

http://ese-polska.com.pl/ - 8 Maj 2015