KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (680)

ESE Polska - pojemniki na piasek, odpady, śmieci****

Producent kontenerów oraz koszy ulicznych i biurowych. ESE oferuje pojemniki do segregacji odpadów komunalnych i niebezpiecznych do segregacji wewnętrznej bądź zewnętrznej, w tym również modele półpodziemne i podziemne o pojemności 120l, 240l lub 1100l. Firma oddaje do sprzedaży także stojaki na worki i kompostowniki.

http://ese-polska.com.pl/ - 8 Maj 2015

EuroEkolas - przydomowe i przemysłowe oczyszczalnie ścieków ****

Projektowanie i wykonawstwo - komunalne oczyszczalnie ścieków, przemysłowe oczyszczalnie ścieków, kanalizacje, wysypiska śmieci. Proponujemy oczyszczalnie dla domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, gmin i miast. W ofercie łapacze tłuszczów, separatory ropopochodne.

http://www.euroekolas.pl/ - 15 Paź 2004

Evu Polska****

Witryna firmy oferującej biologiczne oczyszczalnie ścieków. Na stronie informacje na temat oferty, informacje o firmie i jej patentach, galeria zdjęć i dane teleadresowe firmy.

http://www.evu.pl/ - 8 Lip 2003

Ewidencja odpadów****

Strefa Odpadów przedstawia program do ewidencji odpadów umożliwiający łatwą ewidencję oraz zbiorcze zestawienie danych o odpadach. Ewidencja ta jest obowiązkowa dla firm wytwarzających duże ilości odpadów.

http://www.strefaodpadow.pl/ - 28 Sty 2011

EXIM GRUPA FINREILA****

Firma na stronie przedstawia ofertę utylizacji odpadów wszelkich typów. W witrynie szczegóły oferty, informacje o firmie i dane teleadresowe.

http://www.utylizacjaexim.pl/ - 23 Lut 2002

Flora-Impex****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy która zajmuje się utylizacją, unieszkodliwianiem, recyklingiem oraz odzyskiem odpadów z tworzyw sztucznych opakowaniowych, przemysłowych i technologicznych. Formularze ofertowe dla wytwórców odpadów i producentów wyrobów z tworzyw sztucznych, adres. Serwis dostępny w jezyku angielskim, rosyjskim i niemieckim.

http://www.flora-impex.komp.pl/ - 21 Cze 2002

Foleko sp. z o. o. Zakład Techniki Ochrony Środowiska****

Dystrybutor geomembran, geomat bentonitowych oraz geowłóknin. Wykonawstwo robót inżynieryjnych - bezpieczne składowiska odpadów, uszczelnianie zbiorników i rowów. Informacje o materiałach, usługach, przykłady, formularz, kontakt...

http://www.foleko.com.pl/ - 23 Lis 2001

Gaja Recykling - surowce wtórne, odpady****

Zbierane przez nas surowce wtórne sprzedajemy na terenie naszego kraju a także eksportujemy poza granice Polski. Jesteśmy bezpośrednim dostawcą makulatury do największych odbiorców w kraju - Firm Frantschach Świecie Recykling oraz Intercell Ostrołęka.

http://www.gajarecykling.pl/ - 25 Lis 2004

Gama Plastic - studnie chłonne i wodomierzowe****

Przedsiębiorstwo oferuje nowoczesne systemy do zarządzania gospodarką wodnościekową. Proponujemy przydomowe oczyszczalnie, studnie chłonne i wodomierzowe oraz szereg innych rozwiązań.

http://www.gama-plastic.pl/ - 27 Lis 2017

Gartija.pl - Inżynieria Środowiska, recykling, odpady****

Serwis branży inżynierii środowiska. Bezpłatna platforma promocji produktów i usług firm z branży, katalog firm, giełda ofert. Zagadnienia związane z: recyklingiem, gospodarką odpadami, odzyskiem i utylizacją odpadów. Technologie, przepisy.

http://www.gartija.pl/ - 20 Sty 2005