KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (677)

Geminus Sp. z o.o. - utylizacja odpadów****

Podstawą naszej działalności jest odpowiednie zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne. Zajmujemy się w sposób profesjonalny ich utylizacją. Posiadamy odpowiednio do tego celu przystosowane zaplecze techniczne oraz dysponujemy właściwymi rozwiązaniami technologicznymi i uprawnieniami.

http://www.geminus.com.pl/ - 16 Lip 2014

Glebowo-korzeniowe oczyszczalnie ścieków****

Firma projektuje i nadzoruje budowe glebowo-korzeniowych oczyszczalni ścieków dla ściekow bytowo-gospodarczych i przemysłowych. Zajmujemy się też gospodarką odpadową i instalacjami do produkcji biogazu.

http://esos.waw.pl/ - 5 Sty 2005

GMG INSTAL - oczyszczalnie. Kozy****

GMG INSTAL - przydomowe oraz komunalne oczyszczalnie ścieków ze stali nierdzewnej.

http://www.gmginstal.pl/ - 9 Sty 2006

GorylGruz - kontener na gruz oraz wywóz odpadów i śmieci w Poznaniu****

Oferta firmy obejmuje wynajem kontenerów na gruz i inne odpady, a także wywóz śmieci na terenie Poznania oraz jego najbliższych okolic.

http://www.gruzpoznan.pl/ - 3 Lis 2014

Grupa ANB - maszyny i urządzenia budowlane, armatura przemysłowa****

Na stronach oferta firmy handlowej oferującej m.in. zabudowane na przyczepach oraz samochodach wodne ciśnieniowe urządzenia do czyszczenia kanalizacji (DIBO, ROM).

http://www.anb.com.pl/ - 1 Mar 2018

Gruznet - wywóz gruzu i odpadów, kontenery o różnych gabarytach****

Firma zajmująca się wywozem gruzu na terenie kilku miast w całej Polsce, między innymi w Szczecinie, Poznaniu, Lublinie, Łodzi i Warszawie. Gruznet oferuje również solidne kontenery o różnych wymiarach.

http://www.gruznet.pl/ - 6 Sie 2015

GruzTrans - Łódź wywóz gruzu****

Nie masz czasu by ogarnąć oraz posprzątać miejsce budowy? Zatem niech zrobi to za ciebie firma, która zna się na tego typu zadaniach a co najważniejsze zaoferuje ci również wywóz gruzu Łódź, czyli coś na czym bez wątpienia skorzystasz. Oczywiście wspomniany wywóz gruzu Łódź to coś na co warto się zdecydować w aspekcie firmy GruzTrans jaka jest zawsze w pełni gotowa do podjęcia się takiego lub innego w tym zakresie zadania. Skorzystanie z jej usług a tym samym powierzenie wywozu gruzu i jego utylizacji firmie GruzTrans to coś za czym przemawia wiele argumentów a tym samym kompleksowe rozwiązanie na którego bez wątpienia warto się zdecydować.

http://gruztrans.pl/ - 20 Kwi 2018

GWDA****

Na stronie znajdziesz prezentację spółki wodno-ściekowej zajmującej się utylizacją odpadów organicznych, w tym szczególnie osadów z oczyszczalni ścieków. Opis prac nad energetycznym wykorzystaniem kompostu. Ustawy prawne regulujące tę działalność. Również wersja angielska strony.

http://www.gwda.pl/ - 21 Cze 2002

H2O Rozwiązania Proekologiczne****

Firma zajmuje się projektowaniem, budową i doradztwem inwestycyjnym w zakresie inwestycji w oczyszczalnie scieków i innych obiektów inżynierii środowiska.

http://www.h2-o.com.pl/ - 5 Sty 2004

HELIOS utylizacja leków****

Jeśli nie wiesz co uczynić ze zużytym sprzętem elektronicznym, elektrycznym, RTV czy też AGD, koniecznie zapoznaj się z propozycją firmy Helios z Lublina. To ekspert, jaki świadczy usługi utylizacji i recyklingu odpadów. Zajmuje się również kompetentnym doradztwem w obszarze ich zagospodarowania. Przedsiębiorstwo Helios szybko i dokładnie unieszkodliwi zużyte baterie, świetlówki, przeterminowane leki, chemikalia, termometry rtęciowe oraz odpady przemysłowe. Doświadczona kadra zrealizuje wszystkie usługi z zachowaniem zasad bezpieczeństwa oraz norm wysokiego standardu. Propozycja skierowana jest do aptek, szpitali, przychodni, szkół, laboratoriów, uczelni wyższych, instytucji, urzędów, biur, firm i osób prywatnych. Firma gwarantuje pakowanie, załadunek, przewóz oraz potwierdzenie przekazania odpadów do utylizacji lub recyklingu. Działa zgodnie z prawem, a pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania by rozwiać Państwa wątpliwości.

http://helios-recykling.pl/ - 5 Lut 2013