KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (660)

Glebowo-korzeniowe oczyszczalnie ścieków****

Firma projektuje i nadzoruje budowe glebowo-korzeniowych oczyszczalni ścieków dla ściekow bytowo-gospodarczych i przemysłowych. Zajmujemy się też gospodarką odpadową i instalacjami do produkcji biogazu.

http://esos.waw.pl/ - 5 Sty 2005

GMG INSTAL - oczyszczalnie. Kozy****

GMG INSTAL - przydomowe oraz komunalne oczyszczalnie ścieków ze stali nierdzewnej.

http://www.gmginstal.pl/ - 9 Sty 2006

GorylGruz - kontener na gruz oraz wywóz odpadów i śmieci w Poznaniu****

Oferta firmy obejmuje wynajem kontenerów na gruz i inne odpady, a także wywóz śmieci na terenie Poznania oraz jego najbliższych okolic.

http://www.gruzpoznan.pl/ - 3 Lis 2014

Gruznet - wywóz gruzu i odpadów, kontenery o różnych gabarytach****

Firma zajmująca się wywozem gruzu na terenie kilku miast w całej Polsce, między innymi w Szczecinie, Poznaniu, Lublinie, Łodzi i Warszawie. Gruznet oferuje również solidne kontenery o różnych wymiarach.

http://www.gruznet.pl/ - 6 Sie 2015

GWDA****

Na stronie znajdziesz prezentację spółki wodno-ściekowej zajmującej się utylizacją odpadów organicznych, w tym szczególnie osadów z oczyszczalni ścieków. Opis prac nad energetycznym wykorzystaniem kompostu. Ustawy prawne regulujące tę działalność. Również wersja angielska strony.

http://www.gwda.pl/ - 21 Cze 2002

H2O Rozwiązania Proekologiczne****

Firma zajmuje się projektowaniem, budową i doradztwem inwestycyjnym w zakresie inwestycji w oczyszczalnie scieków i innych obiektów inżynierii środowiska.

http://www.h2-o.com.pl/ - 5 Sty 2004

HELIOS utylizacja leków****

Jeśli nie wiesz co uczynić ze zużytym sprzętem elektronicznym, elektrycznym, RTV czy też AGD, koniecznie zapoznaj się z propozycją firmy Helios z Lublina. To ekspert, jaki świadczy usługi utylizacji i recyklingu odpadów. Zajmuje się również kompetentnym doradztwem w obszarze ich zagospodarowania. Przedsiębiorstwo Helios szybko i dokładnie unieszkodliwi zużyte baterie, świetlówki, przeterminowane leki, chemikalia, termometry rtęciowe oraz odpady przemysłowe. Doświadczona kadra zrealizuje wszystkie usługi z zachowaniem zasad bezpieczeństwa oraz norm wysokiego standardu. Propozycja skierowana jest do aptek, szpitali, przychodni, szkół, laboratoriów, uczelni wyższych, instytucji, urzędów, biur, firm i osób prywatnych. Firma gwarantuje pakowanie, załadunek, przewóz oraz potwierdzenie przekazania odpadów do utylizacji lub recyklingu. Działa zgodnie z prawem, a pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania by rozwiać Państwa wątpliwości.

http://helios-recykling.pl/ - 5 Lut 2013

Huber Technology****

Urządzenia dla oczyszczalni ścieków (kraty, sita), przeróbki osadów, separacji piasku, obróbki skratek; zblokowana mechaniczna oczyszczalnia ścieków RO5, kompletna mechaniczna oczyszczalnia ścieków Ro5C, stacja zlewcza dla wozów asenizacyjnych RO3. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.huber.com.pl/ - 4 Gru 2001

Hydro-Eco-Invest****

Firma specjalizuje się w produkcji aparatury kontrolno-pomiarowej dla potrzeb ochrony środowiska, w tym głównie systemów pomiarów i sterowania dla oczyszczalni ścieków oraz innych obiektów gospodarki wodno-ściekowej. Jednocześnie firma produkuje układy pomiarowe dla ciepłownictwa i energetyki. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.pomiary.com.pl/ - 23 Kwi 2004

Hydro-Eko Chojnice****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która wykonuje: regulacje rzek i kanałów, roboty związane z odwodnieniem i nawodnieniem użytków zielonych, a także wały przeciwpowodziowe oraz urządzenia melioracyjne. Ponadto zajmuje się: budową kanalizacji, wodociągów, rurociągów melioracyjnych, rekultywacją i remontami wysypisk odpadów komunalnych oraz budową i eksploatacją przydomowych oczyszczalni ścieków.

http://www.hydro-eko.pl/ - 19 Cze 2002