KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (683)

Gartija.pl - Inżynieria Środowiska, recykling, odpady****

Serwis branży inżynierii środowiska. Bezpłatna platforma promocji produktów i usług firm z branży, katalog firm, giełda ofert. Zagadnienia związane z: recyklingiem, gospodarką odpadami, odzyskiem i utylizacją odpadów. Technologie, przepisy.

http://www.gartija.pl/ - 20 Sty 2005

GEM****

W ofercie firmy: worki foliowe na śmieci, stojaki do worków, klipsery do zamykania worków, pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów, na stronie jest też cennik i informacje o firmie.

http://www.gem.pnet.pl/ - 21 Lis 2001

Geminus Sp. z o.o. - utylizacja odpadów****

Podstawą naszej działalności jest odpowiednie zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne. Zajmujemy się w sposób profesjonalny ich utylizacją. Posiadamy odpowiednio do tego celu przystosowane zaplecze techniczne oraz dysponujemy właściwymi rozwiązaniami technologicznymi i uprawnieniami.

http://www.geminus.com.pl/ - 16 Lip 2014

Glebowo-korzeniowe oczyszczalnie ścieków****

Firma projektuje i nadzoruje budowe glebowo-korzeniowych oczyszczalni ścieków dla ściekow bytowo-gospodarczych i przemysłowych. Zajmujemy się też gospodarką odpadową i instalacjami do produkcji biogazu.

http://esos.waw.pl/ - 5 Sty 2005

GMG INSTAL - oczyszczalnie. Kozy****

GMG INSTAL - przydomowe oraz komunalne oczyszczalnie ścieków ze stali nierdzewnej.

http://www.gmginstal.pl/ - 9 Sty 2006

Golden Service****

Na stronie internetowej Golden Service można zapoznać się z ofertą tej firmy. Obejmuje ona profesjonalne przeprowadzanie recyklingu makulatury oraz innego rodzaju odpadów. Podstawiane są kontenery o odpowiedniej wielkości.

http://goldenservice.pl/ - 26 Wrz 2018

GorylGruz - kontener na gruz oraz wywóz odpadów i śmieci w Poznaniu****

Oferta firmy obejmuje wynajem kontenerów na gruz i inne odpady, a także wywóz śmieci na terenie Poznania oraz jego najbliższych okolic.

http://www.gruzpoznan.pl/ - 3 Lis 2014

Grupa ANB - maszyny i urządzenia budowlane, armatura przemysłowa****

Na stronach oferta firmy handlowej oferującej m.in. zabudowane na przyczepach oraz samochodach wodne ciśnieniowe urządzenia do czyszczenia kanalizacji (DIBO, ROM).

http://www.anb.com.pl/ - 1 Mar 2018

Gruznet - wywóz gruzu i odpadów, kontenery o różnych gabarytach****

Firma zajmująca się wywozem gruzu na terenie kilku miast w całej Polsce, między innymi w Szczecinie, Poznaniu, Lublinie, Łodzi i Warszawie. Gruznet oferuje również solidne kontenery o różnych wymiarach.

http://www.gruznet.pl/ - 6 Sie 2015

GruzTrans - Łódź wywóz gruzu****

Nie masz czasu by ogarnąć oraz posprzątać miejsce budowy? Zatem niech zrobi to za ciebie firma, która zna się na tego typu zadaniach a co najważniejsze zaoferuje ci również wywóz gruzu Łódź, czyli coś na czym bez wątpienia skorzystasz. Oczywiście wspomniany wywóz gruzu Łódź to coś na co warto się zdecydować w aspekcie firmy GruzTrans jaka jest zawsze w pełni gotowa do podjęcia się takiego lub innego w tym zakresie zadania. Skorzystanie z jej usług a tym samym powierzenie wywozu gruzu i jego utylizacji firmie GruzTrans to coś za czym przemawia wiele argumentów a tym samym kompleksowe rozwiązanie na którego bez wątpienia warto się zdecydować.

http://gruztrans.pl/ - 20 Kwi 2018