KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (677)

Huber Technology****

Urządzenia dla oczyszczalni ścieków (kraty, sita), przeróbki osadów, separacji piasku, obróbki skratek; zblokowana mechaniczna oczyszczalnia ścieków RO5, kompletna mechaniczna oczyszczalnia ścieków Ro5C, stacja zlewcza dla wozów asenizacyjnych RO3. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.huber.com.pl/ - 4 Gru 2001

Hydro-Eco-Invest****

Firma specjalizuje się w produkcji aparatury kontrolno-pomiarowej dla potrzeb ochrony środowiska, w tym głównie systemów pomiarów i sterowania dla oczyszczalni ścieków oraz innych obiektów gospodarki wodno-ściekowej. Jednocześnie firma produkuje układy pomiarowe dla ciepłownictwa i energetyki. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.pomiary.com.pl/ - 23 Kwi 2004

Hydro-Eko Chojnice****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która wykonuje: regulacje rzek i kanałów, roboty związane z odwodnieniem i nawodnieniem użytków zielonych, a także wały przeciwpowodziowe oraz urządzenia melioracyjne. Ponadto zajmuje się: budową kanalizacji, wodociągów, rurociągów melioracyjnych, rekultywacją i remontami wysypisk odpadów komunalnych oraz budową i eksploatacją przydomowych oczyszczalni ścieków.

http://www.hydro-eko.pl/ - 19 Cze 2002

Hydroprojekt Warszawa Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która specjalizuje się w budownictwie wodnym i zagadnieniach gospodarki wodnej. Nota historyczna i opis usług (melioracje, budowa obiektów budowlanych związanych z wodą: pompownie, sieci kanalizacyjne, oczyszczalnie itp).

http://www.hydroprojekt.com.pl/ - 19 Cze 2002

Hydro-Top-Gerwal - zbiorniki na deszczówkę, biologiczna oczyszczalnia ścieków****

Dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę produkowane metodą rotacyjną. W naszym asortymencie dostępne są wysokiej jakości przydomowe oczyszczalnie ścieków, także SBR. Proponujemy rozwiązania o różnych zakresach pojemności. Chętnie doradzamy w zakresie doboru odpowiedniego zbiornika.

http://www.hydrotop-gerwal.com/ - 20 Sie 2015

IMP Polowat****

Celem działalności firmy jest przetwarzanie poużytkowych opakowań PET, głównie butelek, a także odpadów powstających przy produkcji opakowań, na krajankę (granulat) o wysokiej czystości i jednorodności granulacji, nadającej się do dalszego przerobu na produkty jakościowo porównywalne z uzyskanymi z polimeru PET świeżego. Na stronie zawarto także informacje o możliwości współpracy, dane teleadresowe.

http://www.polowat.pl/ - 4 Mar 2003

INSTALBUD Szepielak****

Z.U.H. Instalbud Szepielak to producent przepompowni ścieków, separatorów cieczy i innych urządzeń stosowanych w gospodarce wodno - ściekowej.

http://www.szepielak.pl/ - 5 Paź 2004

Instalgrunt - oczyszczalnia przydomowa, szamba ekologiczne****

Strona internetowa firmy Instalgrunt. W szerokiej ofercie znajdują się szamba ekologiczne, zbiorniki na deszczówkę i biopreparaty. Oczyszczalnia przydomowa to efektywny, nowoczesny i przyjazny dla środowiska sposób na pozbycie się nieczystości.

http://www.sklep-instalgrunt.pl/ - 18 Maj 2015

Inter Progress - Przydomowa oczyszczalnia ścieków i szamba ekologiczne****

Strona internetowa firmy zajmującej się handlem oraz montażem przydomowych oczyszczalni ścieków, w tym zarówno biologicznych, jak i ekologicznych szamb. Inter Progress zapewnia systemy sprawdzonych producentów.

http://www.interprogress.pl/ - 28 Maj 2015

Intercell Recycling****

Na stronie zajmuje się pozyskiwaniem surowców wtórnych, w tym głównie opakowań z papieru i tektury, a także opakowań takich surowców jak: tworzywa sztuczne, szkło, aluminium, butelki PET, folie opakowaniowe. Na stronie szczegółowy opis oferty, historia firmy, dane kontaktowe.

http://www.rec.com.pl/ - 21 Cze 2002