KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (680)

H2O Rozwiązania Proekologiczne****

Firma zajmuje się projektowaniem, budową i doradztwem inwestycyjnym w zakresie inwestycji w oczyszczalnie scieków i innych obiektów inżynierii środowiska.

http://www.h2-o.com.pl/ - 5 Sty 2004

HELIOS utylizacja leków****

Jeśli nie wiesz co uczynić ze zużytym sprzętem elektronicznym, elektrycznym, RTV czy też AGD, koniecznie zapoznaj się z propozycją firmy Helios z Lublina. To ekspert, jaki świadczy usługi utylizacji i recyklingu odpadów. Zajmuje się również kompetentnym doradztwem w obszarze ich zagospodarowania. Przedsiębiorstwo Helios szybko i dokładnie unieszkodliwi zużyte baterie, świetlówki, przeterminowane leki, chemikalia, termometry rtęciowe oraz odpady przemysłowe. Doświadczona kadra zrealizuje wszystkie usługi z zachowaniem zasad bezpieczeństwa oraz norm wysokiego standardu. Propozycja skierowana jest do aptek, szpitali, przychodni, szkół, laboratoriów, uczelni wyższych, instytucji, urzędów, biur, firm i osób prywatnych. Firma gwarantuje pakowanie, załadunek, przewóz oraz potwierdzenie przekazania odpadów do utylizacji lub recyklingu. Działa zgodnie z prawem, a pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania by rozwiać Państwa wątpliwości.

http://helios-recykling.pl/ - 5 Lut 2013

Huber Technology****

Urządzenia dla oczyszczalni ścieków (kraty, sita), przeróbki osadów, separacji piasku, obróbki skratek; zblokowana mechaniczna oczyszczalnia ścieków RO5, kompletna mechaniczna oczyszczalnia ścieków Ro5C, stacja zlewcza dla wozów asenizacyjnych RO3. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.huber.com.pl/ - 4 Gru 2001

Hydro-Eco-Invest****

Firma specjalizuje się w produkcji aparatury kontrolno-pomiarowej dla potrzeb ochrony środowiska, w tym głównie systemów pomiarów i sterowania dla oczyszczalni ścieków oraz innych obiektów gospodarki wodno-ściekowej. Jednocześnie firma produkuje układy pomiarowe dla ciepłownictwa i energetyki. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.pomiary.com.pl/ - 23 Kwi 2004

Hydro-Eko Chojnice****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która wykonuje: regulacje rzek i kanałów, roboty związane z odwodnieniem i nawodnieniem użytków zielonych, a także wały przeciwpowodziowe oraz urządzenia melioracyjne. Ponadto zajmuje się: budową kanalizacji, wodociągów, rurociągów melioracyjnych, rekultywacją i remontami wysypisk odpadów komunalnych oraz budową i eksploatacją przydomowych oczyszczalni ścieków.

http://www.hydro-eko.pl/ - 19 Cze 2002

Hydroprojekt Warszawa Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która specjalizuje się w budownictwie wodnym i zagadnieniach gospodarki wodnej. Nota historyczna i opis usług (melioracje, budowa obiektów budowlanych związanych z wodą: pompownie, sieci kanalizacyjne, oczyszczalnie itp).

http://www.hydroprojekt.com.pl/ - 19 Cze 2002

Hydro-Top-Gerwal - zbiorniki na deszczówkę, biologiczna oczyszczalnia ścieków****

Dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę produkowane metodą rotacyjną. W naszym asortymencie dostępne są wysokiej jakości przydomowe oczyszczalnie ścieków, także SBR. Proponujemy rozwiązania o różnych zakresach pojemności. Chętnie doradzamy w zakresie doboru odpowiedniego zbiornika.

http://www.hydrotop-gerwal.com/ - 20 Sie 2015

IMP Polowat****

Celem działalności firmy jest przetwarzanie poużytkowych opakowań PET, głównie butelek, a także odpadów powstających przy produkcji opakowań, na krajankę (granulat) o wysokiej czystości i jednorodności granulacji, nadającej się do dalszego przerobu na produkty jakościowo porównywalne z uzyskanymi z polimeru PET świeżego. Na stronie zawarto także informacje o możliwości współpracy, dane teleadresowe.

http://www.polowat.pl/ - 4 Mar 2003

INSTALBUD Szepielak****

Z.U.H. Instalbud Szepielak to producent przepompowni ścieków, separatorów cieczy i innych urządzeń stosowanych w gospodarce wodno - ściekowej.

http://www.szepielak.pl/ - 5 Paź 2004

Instalgrunt - oczyszczalnia przydomowa, szamba ekologiczne****

Strona internetowa firmy Instalgrunt. W szerokiej ofercie znajdują się szamba ekologiczne, zbiorniki na deszczówkę i biopreparaty. Oczyszczalnia przydomowa to efektywny, nowoczesny i przyjazny dla środowiska sposób na pozbycie się nieczystości.

http://www.sklep-instalgrunt.pl/ - 18 Maj 2015