KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (660)

Hydroprojekt Warszawa Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która specjalizuje się w budownictwie wodnym i zagadnieniach gospodarki wodnej. Nota historyczna i opis usług (melioracje, budowa obiektów budowlanych związanych z wodą: pompownie, sieci kanalizacyjne, oczyszczalnie itp).

http://www.hydroprojekt.com.pl/ - 19 Cze 2002

Hydro-Top-Gerwal - zbiorniki na deszczówkę, biologiczna oczyszczalnia ścieków****

Dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę produkowane metodą rotacyjną. W naszym asortymencie dostępne są wysokiej jakości przydomowe oczyszczalnie ścieków, także SBR. Proponujemy rozwiązania o różnych zakresach pojemności. Chętnie doradzamy w zakresie doboru odpowiedniego zbiornika.

http://www.hydrotop-gerwal.com/ - 20 Sie 2015

IMP Polowat****

Celem działalności firmy jest przetwarzanie poużytkowych opakowań PET, głównie butelek, a także odpadów powstających przy produkcji opakowań, na krajankę (granulat) o wysokiej czystości i jednorodności granulacji, nadającej się do dalszego przerobu na produkty jakościowo porównywalne z uzyskanymi z polimeru PET świeżego. Na stronie zawarto także informacje o możliwości współpracy, dane teleadresowe.

http://www.polowat.pl/ - 4 Mar 2003

INSTALBUD Szepielak****

Z.U.H. Instalbud Szepielak to producent przepompowni ścieków, separatorów cieczy i innych urządzeń stosowanych w gospodarce wodno - ściekowej.

http://www.szepielak.pl/ - 5 Paź 2004

Instalgrunt - oczyszczalnia przydomowa, szamba ekologiczne****

Strona internetowa firmy Instalgrunt. W szerokiej ofercie znajdują się szamba ekologiczne, zbiorniki na deszczówkę i biopreparaty. Oczyszczalnia przydomowa to efektywny, nowoczesny i przyjazny dla środowiska sposób na pozbycie się nieczystości.

http://www.sklep-instalgrunt.pl/ - 18 Maj 2015

Inter Progress - Przydomowa oczyszczalnia ścieków i szamba ekologiczne****

Strona internetowa firmy zajmującej się handlem oraz montażem przydomowych oczyszczalni ścieków, w tym zarówno biologicznych, jak i ekologicznych szamb. Inter Progress zapewnia systemy sprawdzonych producentów.

http://www.interprogress.pl/ - 28 Maj 2015

Intercell Recycling****

Na stronie zajmuje się pozyskiwaniem surowców wtórnych, w tym głównie opakowań z papieru i tektury, a także opakowań takich surowców jak: tworzywa sztuczne, szkło, aluminium, butelki PET, folie opakowaniowe. Na stronie szczegółowy opis oferty, historia firmy, dane kontaktowe.

http://www.rec.com.pl/ - 21 Cze 2002

Interpromex - usługi komunalne****

Na stronie informacje o firmie Interpromex, jej historię, prezentację przedsiębiorstwa oraz wykaz oferowanych usług.

http://www.interpromex.com.pl/ - 12 Wrz 2005

INWAP - domowe minipompownie i pompownie ścieków****

W ofercie firmy INWAP znajdziecie Państwo m.in. minipompownie, pompownie domowe, przepompownie przydomowe i inne rozwiązania w zakresie gospodarki oraz odprowadzania ścieków. Projektujemy, wytwarzamy i wdrażamy systemy bezpiecznego gospodarowania nieczystościami dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

http://www.pompownie.com.pl/ - 12 Lip 2016

Jotkawroclaw.pl | Pogotowie kanalizacyjne Wrocław****

JOT-KA to jedyna firma na terenie całego Wrocławia i okolic, która oferuje Państwu tak szeroki zakres kompleksowych usług. Służymy pomocą w branży hydraulicznej, wodno-kanalizacyjnej, gazowej i zajmujemy się również instalacją centralnego ogrzewania lub paneli solarnych. Zapewniamy całkowity montaż wszelkich urządzeń lub infrastruktury, które są wykonywane z materiałów własnej produkcji lub pochodzących ze sprawdzonych hurtowni. Wszelkie przeprowadzone prace podlegają 2-letniej gwarancji, dzięki czemu zyskują Państwo pewność i poczucie bezpieczeństwa. Wszystkie usługi świadczone przez nasz zespół fachowców są precyzyjnie i starannie wykańczane w bardzo krótkim czasie, co świadczy jedynie o ich długoletnim doświadczeniu. JOT-KA działa z myślą o Państwa dobru, dlatego zawsze jest wobec nich w pełni uczciwa, co przyczyniło się do licznego grona zadowolonych klientów.

http://jotkawroclaw.pl/ - 12 Cze 2016