KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (660)

JPR System****

Firma JPR SYSTEM jest dostarczycielem przydomowych i osiedlowych oczyszczalni ścieków (od 2 do 500 stałych mieszkańców), seperatorów tłuszczu (od 0,5 l/s do 150 l/s), seperatorów węglowodorów (od 1 l/s do 1250 l/s), zbiorników na olej, zbiorników na ciecze, regulatorów przepływu i przepompowni. Na stronie informacje o firmie oraz świadczonych usługach.

http://jpr.pl/ - 15 Lut 2002

Kan-Pol przepychanie kanalizacji****

Firma Kan- Pol specjalizuje się w czyszczeniu oraz udrażnianiu kanalizacji. Na lokalnym rynku (Łódź) działamy już od wielu lat. Dzięki temu możemy naszym klientom zaproponować sprawnie przeprowadzone i efektywne usługi. Zajmujemy się: ciśnieniowym czyszczeniem kanalizacji, udrażnianiem systemów kanalizacyjnych (ciśnieniowym oraz mechanicznym), udrażnianiem wpustów (ulicznych i podwórzowych), udrażnianiem pionów deszczowych, czyszczeniem osadników, wycinaniem korzeni z kanalizacji oraz czyszczeniem kanalizacji z użyciem specjalistycznej kamery. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo także naprawy systemów kanalizacyjnych, pionów deszczowych oraz wpustów.

http://www.kan-pol.pl/ - 1 Mar 2014

KOMA Marcin Robert Pechcin - skupujemy surowce wtórne****

Masz dużą ilość surowców wtórnych na sprzedaż? Odwiedź skup KOMA Marcin Robert Pechcin. Wymienisz u nas szkło, plastik, makulaturę czy elektroodpady na gotówkę.

http://www.koma-surowce.pl/ - 11 Paź 2016

Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast****

Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast: informacje związane z gospodarką odpadami, oczyszczaniem miast ,statut stowarzyszenia, informacje prawne, szkolenia ,kursy ,artykuły

http://www.forum-dyrektorow.pl/ - 3 Mar 2004

KRUEL, Chrzanów - analizy metalurgiczne, przeróbka metali****

Zajmujemy się odzyskiem, przerobem i obrotem metalami szlachetnymi. Wykonujemy też analizy metalurgiczne.

http://www.kruel.pl/ - 9 Cze 2006

Kuna Pro-Water - Filtry osmotyczne Kuna Filter i Cleone****

Jesteśmy Przedstawicielem Generalnym szwedzkiej firmy Kuna Group AB w Polsce. Oferujemy domowe systemy uzdatniania wody Cleone, Kuna Water oraz Kuna Filter. Prowadzimy również autoryzowany serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny filtrów osmotycznych marki Kuna i innych marek. W naszej ofercie znajdują się także zmiękczacze i odżelaziacze.

http://www.kunawaterpolska.pl/ - 28 Paź 2008

Labor s.c.****

System Labor-Eko - program modułowej zabudowy lekkimi wiatami konstrukcji metalowo-drewnianej lokalnych punktów gromadzenia odpadów komunalnych, z jednoczesnym ich segregowaniem. Na stronie kontakt i szczegóły oferty.

http://eko.npl.pl/ - 23 Lis 2001

Lasser sp. z o.o.****

Firma Lasser sp. z o. o. istniejąca na polskim rynku od 1994 r. zajmuje się selektywną zbiórką zużytych materiałów eksploatacyjnych od drukarek atramentowych i laserowych. Zebrane przez nas zużyte wkłady są poddawane procesowi recyklingu i ponownie wykorzystywane. Na stronie informacje o oddziałach i cenniku.

http://www.lasser.com.pl/ - 21 Lis 2001

Leda****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która sprzedaje i serwisuje przydomowe oczyszczalnie ścieków. Wyszczególnienie techniczne poszczególnych podzespołów (studzienka rozdzielcza, osadnik gnilny, drenaż, orurowanie), wymiary techniczne i rysunki oraz opis działania oczyszczalni.

http://www.ekoleda.com.pl/ - 20 Cze 2002

Mak Mar Elektrorecykling - Utylizacja Elektroniki****

Dzisiaj mając na uwadze rozwój technologiczny, pojawianie się coraz to nowszego sprzętu elektronicznego, napotykamy na ogromny problem - elektroniczne śmieci. Każdy z nas goni za nowinkami i kupuje coraz to nowsze sprzęty zapominając o zadbaniu o utylizację starych sprzętów. Bardzo często nie mamy zielonego pojęcia co zrobić z naszą starą lodówką.. Zajmujemy się utylizcją, transportem, skupem starej elektroniki. Utylizacja elektroniki to nasza pasja.

http://www.mak-mar.pl/ - 19 Lut 2013