KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (680)

Inter Progress - Przydomowa oczyszczalnia ścieków i szamba ekologiczne****

Strona internetowa firmy zajmującej się handlem oraz montażem przydomowych oczyszczalni ścieków, w tym zarówno biologicznych, jak i ekologicznych szamb. Inter Progress zapewnia systemy sprawdzonych producentów.

http://www.interprogress.pl/ - 28 Maj 2015

Intercell Recycling****

Na stronie zajmuje się pozyskiwaniem surowców wtórnych, w tym głównie opakowań z papieru i tektury, a także opakowań takich surowców jak: tworzywa sztuczne, szkło, aluminium, butelki PET, folie opakowaniowe. Na stronie szczegółowy opis oferty, historia firmy, dane kontaktowe.

http://www.rec.com.pl/ - 21 Cze 2002

Interpromex - usługi komunalne****

Na stronie informacje o firmie Interpromex, jej historię, prezentację przedsiębiorstwa oraz wykaz oferowanych usług.

http://www.interpromex.com.pl/ - 12 Wrz 2005

INWAP - domowe minipompownie i pompownie ścieków****

W ofercie firmy INWAP znajdziecie Państwo m.in. minipompownie, pompownie domowe, przepompownie przydomowe i inne rozwiązania w zakresie gospodarki oraz odprowadzania ścieków. Projektujemy, wytwarzamy i wdrażamy systemy bezpiecznego gospodarowania nieczystościami dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

http://www.pompownie.com.pl/ - 12 Lip 2016

Inżynieria wody - przydomowe oczyszczalnie ścieków, filtry do wody****

Oferujemy urządzenia do gospodarki wodno-ściekowej tj. przydomowe oczyszczalnie ścieków, filtry do wody, zmiękczacze wody , odżelaziacze i odmanganiacze wody, szamba, przepompownie, lampy UV do dezynfekcji wody i wiele innych. W zakresie oferty to doradztwo, sprzedaż, montaż oraz serwis urządzeń.

http://inzynieriawody.pl/ - 4 Mar 2018

Jotkawroclaw.pl | Pogotowie kanalizacyjne Wrocław****

JOT-KA to jedyna firma na terenie całego Wrocławia i okolic, która oferuje Państwu tak szeroki zakres kompleksowych usług. Służymy pomocą w branży hydraulicznej, wodno-kanalizacyjnej, gazowej i zajmujemy się również instalacją centralnego ogrzewania lub paneli solarnych. Zapewniamy całkowity montaż wszelkich urządzeń lub infrastruktury, które są wykonywane z materiałów własnej produkcji lub pochodzących ze sprawdzonych hurtowni. Wszelkie przeprowadzone prace podlegają 2-letniej gwarancji, dzięki czemu zyskują Państwo pewność i poczucie bezpieczeństwa. Wszystkie usługi świadczone przez nasz zespół fachowców są precyzyjnie i starannie wykańczane w bardzo krótkim czasie, co świadczy jedynie o ich długoletnim doświadczeniu. JOT-KA działa z myślą o Państwa dobru, dlatego zawsze jest wobec nich w pełni uczciwa, co przyczyniło się do licznego grona zadowolonych klientów.

http://jotkawroclaw.pl/ - 12 Cze 2016

JPR System****

Firma JPR SYSTEM jest dostarczycielem przydomowych i osiedlowych oczyszczalni ścieków (od 2 do 500 stałych mieszkańców), seperatorów tłuszczu (od 0,5 l/s do 150 l/s), seperatorów węglowodorów (od 1 l/s do 1250 l/s), zbiorników na olej, zbiorników na ciecze, regulatorów przepływu i przepompowni. Na stronie informacje o firmie oraz świadczonych usługach.

http://jpr.pl/ - 15 Lut 2002

Kan-Pol przepychanie kanalizacji****

Firma Kan- Pol specjalizuje się w czyszczeniu oraz udrażnianiu kanalizacji. Na lokalnym rynku (Łódź) działamy już od wielu lat. Dzięki temu możemy naszym klientom zaproponować sprawnie przeprowadzone i efektywne usługi. Zajmujemy się: ciśnieniowym czyszczeniem kanalizacji, udrażnianiem systemów kanalizacyjnych (ciśnieniowym oraz mechanicznym), udrażnianiem wpustów (ulicznych i podwórzowych), udrażnianiem pionów deszczowych, czyszczeniem osadników, wycinaniem korzeni z kanalizacji oraz czyszczeniem kanalizacji z użyciem specjalistycznej kamery. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo także naprawy systemów kanalizacyjnych, pionów deszczowych oraz wpustów.

http://www.kan-pol.pl/ - 1 Mar 2014

KOMA Marcin Robert Pechcin - skupujemy surowce wtórne****

Masz dużą ilość surowców wtórnych na sprzedaż? Odwiedź skup KOMA Marcin Robert Pechcin. Wymienisz u nas szkło, plastik, makulaturę czy elektroodpady na gotówkę.

http://www.koma-surowce.pl/ - 11 Paź 2016

Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast****

Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast: informacje związane z gospodarką odpadami, oczyszczaniem miast ,statut stowarzyszenia, informacje prawne, szkolenia ,kursy ,artykuły

http://www.forum-dyrektorow.pl/ - 3 Mar 2004