KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (683)

Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast****

Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast: informacje związane z gospodarką odpadami, oczyszczaniem miast ,statut stowarzyszenia, informacje prawne, szkolenia ,kursy ,artykuły

http://www.forum-dyrektorow.pl/ - 3 Mar 2004

KRUEL, Chrzanów - analizy metalurgiczne, przeróbka metali****

Zajmujemy się odzyskiem, przerobem i obrotem metalami szlachetnymi. Wykonujemy też analizy metalurgiczne.

http://www.kruel.pl/ - 9 Cze 2006

Kuna Pro-Water - Filtry osmotyczne Kuna Filter i Cleone****

Jesteśmy Przedstawicielem Generalnym szwedzkiej firmy Kuna Group AB w Polsce. Oferujemy domowe systemy uzdatniania wody Cleone, Kuna Water oraz Kuna Filter. Prowadzimy również autoryzowany serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny filtrów osmotycznych marki Kuna i innych marek. W naszej ofercie znajdują się także zmiękczacze i odżelaziacze.

http://www.kunawaterpolska.pl/ - 28 Paź 2008

Labor s.c.****

System Labor-Eko - program modułowej zabudowy lekkimi wiatami konstrukcji metalowo-drewnianej lokalnych punktów gromadzenia odpadów komunalnych, z jednoczesnym ich segregowaniem. Na stronie kontakt i szczegóły oferty.

http://eko.npl.pl/ - 23 Lis 2001

Lasser sp. z o.o.****

Firma Lasser sp. z o. o. istniejąca na polskim rynku od 1994 r. zajmuje się selektywną zbiórką zużytych materiałów eksploatacyjnych od drukarek atramentowych i laserowych. Zebrane przez nas zużyte wkłady są poddawane procesowi recyklingu i ponownie wykorzystywane. Na stronie informacje o oddziałach i cenniku.

http://www.lasser.com.pl/ - 21 Lis 2001

Leda****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która sprzedaje i serwisuje przydomowe oczyszczalnie ścieków. Wyszczególnienie techniczne poszczególnych podzespołów (studzienka rozdzielcza, osadnik gnilny, drenaż, orurowanie), wymiary techniczne i rysunki oraz opis działania oczyszczalni.

http://www.ekoleda.com.pl/ - 20 Cze 2002

Lider-Szamba - produkcja i montaż szamb betonowych jedno-, dwu- i wielokomorowych****

Na stronie internetowej firmy znajdą Państwo informacje na temat dostawy i montażu szamb jedno-, dwu- i wielokomorowych. Firma Lider-Szamba realizuje także zamówienia dla rolnictwa, m.in. w postaci zbiorników na gnojówkę i gnojowicę.

http://www.liderszamba.pl/ - 24 Maj 2018

Mak Mar Elektrorecykling - Utylizacja Elektroniki****

Dzisiaj mając na uwadze rozwój technologiczny, pojawianie się coraz to nowszego sprzętu elektronicznego, napotykamy na ogromny problem - elektroniczne śmieci. Każdy z nas goni za nowinkami i kupuje coraz to nowsze sprzęty zapominając o zadbaniu o utylizację starych sprzętów. Bardzo często nie mamy zielonego pojęcia co zrobić z naszą starą lodówką.. Zajmujemy się utylizcją, transportem, skupem starej elektroniki. Utylizacja elektroniki to nasza pasja.

http://www.mak-mar.pl/ - 19 Lut 2013

Małopolska Wytwórnia Maszyn Brzesko Sp. z o.o****

Producent nadbudów specjalistycznych na samochody ciężarowe do zbiórki, segregacji oraz transportu odpadów komunalnych i poubojowych, oraz innych maszyn i urządzeń dla ochrony środowiska

http://www.mwm-brzesko.com.pl/ - 30 Paź 2001

MARECO - przydomowe oczyszczalnie ścieków****

Jeśli firma MARECO - to zawsze najlepsze, skuteczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków. W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy szamba ekologiczne, betonowe, na gnojówkę i gnojowicę, a także praktyczne biopreparaty do szamb oraz oczyszczalni. Gwarantujemy najwyższą jakość i atrakcyjne warunki współpracy. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - czekamy właśnie na Ciebie!

http://www.mareco.com.pl/ - 4 Paź 2013