KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (677)

Nowa Jakość S.A.****

Strona internetowa organizacji odzysku.

http://www.nowajakosc.pl/ - 28 Paź 2004

Nowa Ziemia****

W ofercie firmy znajduja się: kosze uliczne, pojemniki na odpady, pojemniki do segregacji odpadów, kontenery, a także kabiny sanitarne wolnostojące i z podłączeniem do kanalizacji i wody, szamba wykonane z polietylenu oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków, także biopreparaty do szamb i kompostowania. Na stronie informacje o firmie i dane teleadresowe.

http://www.nowaziemia.pl/ - 21 Lis 2001

Oczyszczalnia Ścieków Spółka z o.o. w Tomaszowie Mazowieckim****

Biuletyn Informacji Publicznej Oczyszczalni Ścieków Spółka z o.o. w Tomaszowie Mazowieckim. Na stronie: dane identyfikacyjne, majątek spółki, umowa spółki, wspólnicy, organy spółki, przedmiot działalności, rejestry i archiwa spółki, zamówienia publiczne, struktura zatrudnienia, schemat organizacyjny, lokalizacja oczyszczalni ścieków, udzielanie informacji publicznej, kontakt.

http://www.oczyszczalnia.net.pl/ - 30 Wrz 2004

Oczyszczalnie przemysłowe, biologiczne, przepompownie, oczyszczanie ścieków - Ekobudex****

Nowoczesne i wydajne biologiczne oczyszczalnie przemysłowe, przepompownie ścieków, rozwiązania z obszaru zagospodarowania wody deszczowej i inne propozycje związane z oczyszczaniem ścieków, czy też obróbką osadów ściekowych. Firma zapewnia kompleksowe wsparcie każdego Klienta.

http://www.ekobudex.pl/ - 11 Wrz 2013

Oczyszczalnie scieków****

Strona przedsiębiorstwa zajmującego się projektowaniem i produkcją oczyszczalni ścieków oraz separatorów oleju. Znajdziesz tu informacje o zakresie prac, cenniku i referencjach.

http://www.eneko.com.pl/ - 22 Wrz 2003

Oczyszczalnie ścieków, oprogramowanie dla budownictwa :: HYDRO-SYSTEM. Lublin ****

Oczyszczalnie ścieków SOTRALENTZ, zbiorniki olejowe, separatory węglowodorów, instalacje sanitarne i grzewcze, oprogramowanie dla budownictwa (m.in.: generator profili podłużnych).

http://www.hydrosystem.lublin.pl/ - 20 Sty 2006

Odbiór i utylizacja odpadów Epak****

Świadczymy usługi w zakresie gospodarki odpadami, odbieramy prawie wszystkie kody odpadów. Obsługujemy zakłady przemysłowe, gabinety medyczne i weterynaryjne, restauracje, bary, piekarnie , warsztaty samochodowe. Doradzamy i pomagamy!

http://odpady-epak.pl/ - 17 Gru 2015

Odbiór i utylizacja odpadów przemysłowych****

Firma AP-Logic oferuje usługi takie jak odbiór i utylizację odpadów przemysłowych, paliwo alternatywne, niszczenie dokumentów i towarów oraz doradztwo środowiskowe. Działamy na Polskim rynku od wielu lat co gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez nas usług oraz bogate doświadczenie naszych pracowników. Odbiór odpadów jest główną naszą usługą w sektorze logistycznym.

http://www.aplogic.pl/ - 21 Cze 2012

Odbiór odpadów SitaPolska.pl****

Nasze przedsiębiorstwo SITA prowadzi usługi w dziedzinie gospodarki odpadami i utrzymania czystości. Prowadzimy usługi takie jak: zbiórka i transport odpadów przemysłowych i komunalnych, w tym niebezpiecznych, zarządzanie odpadami dla klientów biznesowych, wdrażanie systemów zbiórki odpadów, realizowanie instalacji przetwarzania odpadów. Również zajmujemy się utrzymaniem czystości w okresie zimowym i letnim, świadczymy usługi asenizacyjne, czyszczeniem instalacji. Pełna oferta naszej naszego przedsiębiorstwa znajduje się na stronie. Zapraszamy!

http://sitapolska.pl/ - 12 Gru 2014

Oiler Waster****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która specjalizuje się produkcji paliw alternatywnych z odpadów - zaproszenie do współpracy zarówno odbiorców paliwa, jak i wytwarzajacych odpady które nadają się do przeróbki na cele opałowe.

http://www.waster.oiler.com.pl/ - 21 Cze 2002