KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (683)

Nexus - montaż konstrukcji stalowych, transport odpadów niebezpiecznych****

Nexus oferuje projektowanie i montaż konstrukcji stalowych, remonty dla górnictwa oraz transport odpadów niebezpiecznych także medycznych do utylizacji.

http://www.nexus-konstrukcje.pl/ - 2 Cze 2014

Nikstal skup złomu metali kolorowych surowców wtórnych Mysłowice Sosnowiec Jaworzno Katowice****

Mysłowicka firma Nikstal zajmuje się skupem złomu stalowego i metali kolorowych. Skupuje większość surowców wtórnych: złom stalowy i żeliwny, metale nieżelazne i rzadkie (aluminium, miedź, mosiądz, cynk, znal, ołów, stal nierdzewną), , a ponadto skupuje makulaturę, akumulatory i tworzywa sztuczne. Firma posiada własny transport do obsługi odpadów z terenu Mysłowic, Sosnowca, Jaworzna, Katowic a także całego woj. śląskiego.

http://www.nikstal.com.pl/ - 27 Paź 2014

Niszczenie dokumentów u klienta****

Niszczenie dokumentów u klienta - na stronie informacje o usługach, o niszczarkach biurowych oraz przemysłowych, nowości, lista referencyjna.

http://www.spaar.pl/ - 21 Maj 2002

Nowa Jakość S.A.****

Strona internetowa organizacji odzysku.

http://www.nowajakosc.pl/ - 28 Paź 2004

Nowa Ziemia****

W ofercie firmy znajduja się: kosze uliczne, pojemniki na odpady, pojemniki do segregacji odpadów, kontenery, a także kabiny sanitarne wolnostojące i z podłączeniem do kanalizacji i wody, szamba wykonane z polietylenu oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków, także biopreparaty do szamb i kompostowania. Na stronie informacje o firmie i dane teleadresowe.

http://www.nowaziemia.pl/ - 21 Lis 2001

Oczyszczalnia Ścieków Spółka z o.o. w Tomaszowie Mazowieckim****

Biuletyn Informacji Publicznej Oczyszczalni Ścieków Spółka z o.o. w Tomaszowie Mazowieckim. Na stronie: dane identyfikacyjne, majątek spółki, umowa spółki, wspólnicy, organy spółki, przedmiot działalności, rejestry i archiwa spółki, zamówienia publiczne, struktura zatrudnienia, schemat organizacyjny, lokalizacja oczyszczalni ścieków, udzielanie informacji publicznej, kontakt.

http://www.oczyszczalnia.net.pl/ - 30 Wrz 2004

Oczyszczalnie przemysłowe, biologiczne, przepompownie, oczyszczanie ścieków - Ekobudex****

Nowoczesne i wydajne biologiczne oczyszczalnie przemysłowe, przepompownie ścieków, rozwiązania z obszaru zagospodarowania wody deszczowej i inne propozycje związane z oczyszczaniem ścieków, czy też obróbką osadów ściekowych. Firma zapewnia kompleksowe wsparcie każdego Klienta.

http://www.ekobudex.pl/ - 11 Wrz 2013

Oczyszczalnie scieków****

Strona przedsiębiorstwa zajmującego się projektowaniem i produkcją oczyszczalni ścieków oraz separatorów oleju. Znajdziesz tu informacje o zakresie prac, cenniku i referencjach.

http://www.eneko.com.pl/ - 22 Wrz 2003

Oczyszczalnie ścieków, oprogramowanie dla budownictwa :: HYDRO-SYSTEM. Lublin ****

Oczyszczalnie ścieków SOTRALENTZ, zbiorniki olejowe, separatory węglowodorów, instalacje sanitarne i grzewcze, oprogramowanie dla budownictwa (m.in.: generator profili podłużnych).

http://www.hydrosystem.lublin.pl/ - 20 Sty 2006

Odbiór i utylizacja odpadów Epak****

Świadczymy usługi w zakresie gospodarki odpadami, odbieramy prawie wszystkie kody odpadów. Obsługujemy zakłady przemysłowe, gabinety medyczne i weterynaryjne, restauracje, bary, piekarnie , warsztaty samochodowe. Doradzamy i pomagamy!

http://odpady-epak.pl/ - 17 Gru 2015