KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (663)

Oczyszczalnie scieków****

Strona przedsiębiorstwa zajmującego się projektowaniem i produkcją oczyszczalni ścieków oraz separatorów oleju. Znajdziesz tu informacje o zakresie prac, cenniku i referencjach.

http://www.eneko.com.pl/ - 22 Wrz 2003

Oczyszczalnie ścieków, oprogramowanie dla budownictwa :: HYDRO-SYSTEM. Lublin ****

Oczyszczalnie ścieków SOTRALENTZ, zbiorniki olejowe, separatory węglowodorów, instalacje sanitarne i grzewcze, oprogramowanie dla budownictwa (m.in.: generator profili podłużnych).

http://www.hydrosystem.lublin.pl/ - 20 Sty 2006

Odbiór i utylizacja odpadów Epak****

Świadczymy usługi w zakresie gospodarki odpadami, odbieramy prawie wszystkie kody odpadów. Obsługujemy zakłady przemysłowe, gabinety medyczne i weterynaryjne, restauracje, bary, piekarnie , warsztaty samochodowe. Doradzamy i pomagamy!

http://odpady-epak.pl/ - 17 Gru 2015

Odbiór i utylizacja odpadów przemysłowych****

Firma AP-Logic oferuje usługi takie jak odbiór i utylizację odpadów przemysłowych, paliwo alternatywne, niszczenie dokumentów i towarów oraz doradztwo środowiskowe. Działamy na Polskim rynku od wielu lat co gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez nas usług oraz bogate doświadczenie naszych pracowników. Odbiór odpadów jest główną naszą usługą w sektorze logistycznym.

http://www.aplogic.pl/ - 21 Cze 2012

Odbiór odpadów SitaPolska.pl****

Nasze przedsiębiorstwo SITA prowadzi usługi w dziedzinie gospodarki odpadami i utrzymania czystości. Prowadzimy usługi takie jak: zbiórka i transport odpadów przemysłowych i komunalnych, w tym niebezpiecznych, zarządzanie odpadami dla klientów biznesowych, wdrażanie systemów zbiórki odpadów, realizowanie instalacji przetwarzania odpadów. Również zajmujemy się utrzymaniem czystości w okresie zimowym i letnim, świadczymy usługi asenizacyjne, czyszczeniem instalacji. Pełna oferta naszej naszego przedsiębiorstwa znajduje się na stronie. Zapraszamy!

http://sitapolska.pl/ - 12 Gru 2014

Oiler Waster****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która specjalizuje się produkcji paliw alternatywnych z odpadów - zaproszenie do współpracy zarówno odbiorców paliwa, jak i wytwarzajacych odpady które nadają się do przeróbki na cele opałowe.

http://www.waster.oiler.com.pl/ - 21 Cze 2002

Oleje przepracowane****

Strona zawiera prezentację firmy usuwającej odpady ropopochodne.

http://oiler.com.pl/ - 26 Cze 2000

Olmet - recykling samochodów, skup złomu i makulatury. Tarnowskie Góry****

Olmet, Tarnowskie Góry woj. śląskie. Przedmiotem skupu jest złom stalowy niewsadowy, wsadowy, żeliwny, wióry stalowe, złomy metali kolorowych oraz skup makulatury kartonowej i gazet. Skup złomu prowadzi też recykling samochodów - wszystkie typy pojazdów.

http://www.olmet.com.pl/ - 19 Sty 2006

Orzeł Biały S.A.****

Recykling zużytych akumulatorów ołowiowych. Firma współpracuje z dostawcami złomu akumulatorowego z całego kraju, a także dysponuje wyspecjalizowanymi samochodami i kontenerami do bezpiecznego składowania i przewozu złomu akumulatorowego. Na stronie szczegółowe informacje o firmie i jej działalności.

http://www.orzel-bialy.com.pl/ - 21 Lis 2001

Oświęcim - Składowisko Odpadów Komunalnych sp. z o.o.****

Strona Składowiska Odpadów Komunalnych prowadzi składowanie w komorze odpadów komunalnych, segregację wtórną odpadów komunalnych w stacji segregacji, odbiór nieczystości ciekłych w stacji zlewni ścieków komunalnych, składowanie odpadów pochodzenia organicznego.

http://www.um.oswiecim.pl/sok/ - 24 Lis 2001