KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (663)

OTTO (Poland) Sp. z o.o., Place zabaw, pojemniki na odpady, kosze. Warszawa****

Produkty związane z gospodarką odpadami - pojemniki, kosze uliczne, pojemniki do segregacji odpadów, pojemniki na odpady niebezpieczne, pojemniki specjalistyczne. Certyfikowane place zabaw, urządzenia umożliwiające zbudowanie placu zabaw, dla dzieci z różnych grup wiekowych.

http://www.otto.com.pl/ - 17 Sty 2006

P.G.K i M w Myśliborzu****

Serwis Internetowy P.G.K i M w Myśliborzu.

http://www.pgkim-mysliborz.com/ - 26 Lis 2004

PGKIM Turek****

PGKIM - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Informacje o przedsiębiorstwie, oferta, galeria zdjęć, kontakt i lokalizacja.

http://www.pgkim-turek.pl/ - 26 Wrz 2002

PHU Monter - montaż oczyszczalni****

Na stronie internetowej można zapoznać się z ofertą firmy PHU Monter. Obejmuje ona między innymi montaż przydomowej oczyszczalni biologicznej, w tym pasywnej (bez kompresora). Firma zajmuje się także wykonywaniem wykopów mini koparką.

http://www.phumonter.pl/ - 20 Mar 2018

PHU Monter - montaż przydomowych oczyszczalni****

Przedstawiamy działalność firmy Monter ze Skierniewic. Zajmujemy się dostawą i montażem przydomowych oczyszczalni ścieków. Oferujemy zbiorniki ze złożem biologicznym i nie tylko. To ekologiczna i bezpieczniejsza dla środowiska alternatywa dla tradycyjnego szamba. Wykonujemy kompleksowe przyłącza wodno-kanalizacyjne dla budownictwa jednorodzinnego, hoteli i innych obiektów.

http://www.oczyszczalnielodz.pl/ - 11 Mar 2017

Polimax - Pompy do ścieków****

Strona internetowa firmy Polimax. To ceniony serwis Hydro Vaccum, a także sprzedawca pomp głębinowych do ścieków.

http://agregaty-pompy.com.pl/ - 13 Sie 2016

Polkon S.A.****

Produkcja przyczep kontenerowych, bramowych urządzeń samozaładowczych i urządzeń hakowych, przyczep, kontenerów. Informacje o fimie, dojazd i oferta.

http://www.polkon.com.pl/ - 23 Lis 2001

Polska Grupa Gospodarki Odpadami S.A.****

Strona firmy oferującej przedsiębiorstwom usługi w zakresie kompleksowego, ekologicznego unieszkodliwiania odpadów przemysłowych. Znajdiesz tu szczegóły oferty, informacje o stosowanych technologiach i dane kontaktowe.

http://www.pggo.com.pl/ - 20 Wrz 2002

Pompy****

Znajdziesz tu ofertę sprzedaży pomp wodnych, głębinowych oraz zestawów hydroforowych. Zamieszczono tu informacje o firmie oraz dotychczasowych realizacjach.

http://www.maga-inst.com.pl/ - 3 Cze 2002

P.P.H.U. Monika Czubak - Przydomowe szamba ekologiczne****

Sklep z przydomowymi, biologicznymi oczyszczalniami ścieków. W sprzedaży dostępne są również ekologiczne zbiorniki na szambo, a także specjalne biopreparaty i akcesoria. Siedziba firmy mieści się w Łodzi.

http://alleoczyszczalnie.com.pl/ - 9 Cze 2015