KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (677)

Oleje przepracowane****

Strona zawiera prezentację firmy usuwającej odpady ropopochodne.

http://oiler.com.pl/ - 26 Cze 2000

Olmet - recykling samochodów, skup złomu i makulatury. Tarnowskie Góry****

Olmet, Tarnowskie Góry woj. śląskie. Przedmiotem skupu jest złom stalowy niewsadowy, wsadowy, żeliwny, wióry stalowe, złomy metali kolorowych oraz skup makulatury kartonowej i gazet. Skup złomu prowadzi też recykling samochodów - wszystkie typy pojazdów.

http://www.olmet.com.pl/ - 19 Sty 2006

Orzeł Biały S.A.****

Recykling zużytych akumulatorów ołowiowych. Firma współpracuje z dostawcami złomu akumulatorowego z całego kraju, a także dysponuje wyspecjalizowanymi samochodami i kontenerami do bezpiecznego składowania i przewozu złomu akumulatorowego. Na stronie szczegółowe informacje o firmie i jej działalności.

http://www.orzel-bialy.com.pl/ - 21 Lis 2001

Oświęcim - Składowisko Odpadów Komunalnych sp. z o.o.****

Strona Składowiska Odpadów Komunalnych prowadzi składowanie w komorze odpadów komunalnych, segregację wtórną odpadów komunalnych w stacji segregacji, odbiór nieczystości ciekłych w stacji zlewni ścieków komunalnych, składowanie odpadów pochodzenia organicznego.

http://www.um.oswiecim.pl/sok/ - 24 Lis 2001

OTTO (Poland) Sp. z o.o., Place zabaw, pojemniki na odpady, kosze. Warszawa****

Produkty związane z gospodarką odpadami - pojemniki, kosze uliczne, pojemniki do segregacji odpadów, pojemniki na odpady niebezpieczne, pojemniki specjalistyczne. Certyfikowane place zabaw, urządzenia umożliwiające zbudowanie placu zabaw, dla dzieci z różnych grup wiekowych.

http://www.otto.com.pl/ - 17 Sty 2006

P.G.K i M w Myśliborzu****

Serwis Internetowy P.G.K i M w Myśliborzu.

http://www.pgkim-mysliborz.com/ - 26 Lis 2004

PGKIM Turek****

PGKIM - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Informacje o przedsiębiorstwie, oferta, galeria zdjęć, kontakt i lokalizacja.

http://www.pgkim-turek.pl/ - 26 Wrz 2002

PHU Monter - montaż oczyszczalni****

Na stronie internetowej można zapoznać się z ofertą firmy PHU Monter. Obejmuje ona między innymi montaż przydomowej oczyszczalni biologicznej, w tym pasywnej (bez kompresora). Firma zajmuje się także wykonywaniem wykopów mini koparką.

http://www.phumonter.pl/ - 20 Mar 2018

PHU Monter - montaż przydomowych oczyszczalni****

Przedstawiamy działalność firmy Monter ze Skierniewic. Zajmujemy się dostawą i montażem przydomowych oczyszczalni ścieków. Oferujemy zbiorniki ze złożem biologicznym i nie tylko. To ekologiczna i bezpieczniejsza dla środowiska alternatywa dla tradycyjnego szamba. Wykonujemy kompleksowe przyłącza wodno-kanalizacyjne dla budownictwa jednorodzinnego, hoteli i innych obiektów.

http://www.oczyszczalnielodz.pl/ - 11 Mar 2017

Polimax - Pompy do ścieków****

Strona internetowa firmy Polimax. To ceniony serwis Hydro Vaccum, a także sprzedawca pomp głębinowych do ścieków.

http://agregaty-pompy.com.pl/ - 13 Sie 2016