KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (683)

Zielony Punkt organizacja odzysku i recykling.*****

Zielony Punkt Organizacja odzysku i recyklingu - profesjonalna, niezależna organizacja prowadząca, recykling i odzysk produktów oraz opakowań. Pomagamy w wypełnieniu ustawowego obowiązku odzysku i recyklingu odpadów.

http://www.zielonypunkt.com/ - 17 Sie 2005

ZUT WAMAG SA. Wałbrzych*****

Produkcja: kosze, lampy stylowe, pachołki, słupki zabezpieczające, osłony korzeni, stojaki rowerowe, ławki orazpompy, kruszarki, przenośniki, obróbka metali, obróbka skrawaniem, konstrukcje metalowe, odlewy - to oferta firmy, ponadto na stronie informacje adresowe i o przedsiębiorstwie.

http://www.wamag.com.pl/ - 17 Sty 2006

ABC Recykling SA****

Witryna internetowa firmy zajmującej się recyklingiem zużytych opon oraz materiałów gumopochodnych. Na stronach informacje o firmie, opis technologii oraz formularz za pomocą którego można dokonać zamówienia granulatu gumowego.

http://www.abcrecykling.com.pl/ - 9 Sty 2002

ABRYS Technika Sp. z o.o.****

Firma zajmuje się projektowaniem i doradztwem w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki komunalnej. Na stronie informacje o firmie, ofercie, projektach...

http://www.abrys-technika.pl/ - 21 Sty 2002

ACVABUD pompy ciepła kolektory słoneczne klimatyzatory****

ACVABUD oferuje pompy ciepła kolektory słoneczne klimatyzatory oczyszczalnie przydomowe . Firma specjalizuje się w : energooszczędnych instalacjach C.O. (pompy ciepła kolektor słoneczny), klimatyzatory.

http://www.acvabud.pl/ - 31 Maj 2005

AGO RECYKLING DAMIAN KRÓL utylizacja sprzętu komputerowego warszawa****

Sprawny oraz fachowy odbiór wszelkiego rodzaju elektrośmieci do dziedzina aktywności nowatorskiej, lecz sprawdzonej, znanej firmy AGO RECYKLING. W czasach wszechstronnej komputeryzacji oraz cyfryzacji, zmagamy się z rosnącą liczebnością przestarzałego sprzętu komputerowego, RTV i AGD czy innych. Nasza firma zajmuje się ich działającą oraz sprawną utylizacją. Dysponujemy wybornie przygotowanym zapleczem fachowym obsługiwanym poprzez wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów. Wskutek tego gwarantujemy za każdym razem funkcjonalne dokonanie odbioru dowolnego typu elektrośmieci. Inspirujemy do zapoznania się ze stroną internetową AGO RECYKLING i całą ofertą.

http://www.elektrosmieci.warszawa.pl/ - 5 Lis 2013

Agrex****

Sprzedaż sprzętu do robót inżynieryjnych: koparki, ładowarki, spycharki, a także kompaktory na wysypiska śmieci. Na stronie opis oferty, informacje o firmie, nowościach, kontakt.

http://www.agrex.com.pl/ - 23 Lis 2001

Aku Composites****

Producent pojemników do recyklingu, pojemników na odpady, skrzynek (np. na piasek), basenów oraz słupów ogłoszeniowych przedstawia na stronie swoją ofertę, ponadto informacje adresowe.

http://www.aku-kompozyty.pl/ - 3 Mar 2004

Akvo - ekologiczna oczyszczalnia ścieków****

Doskonałą alternatywą dla tradycyjnego szamba jest współcześnie ekologiczna oczyszczalnia ścieków. Odznacza się przede wszystkim minimalnymi wymaganiami w zakresie obsługi oraz niskimi kosztami eksploatacji, a ponadto jest przyjazna dla środowiska. Proponujemy także separatory tłuszczu, zbiorniki z PE-HD, itp.

http://www.akvo24.pl/ - 19 Lip 2014

Akwal****

Dystrybutor urządzeń oczyszczania ścieków: separatoty, zbiorniki żelbetowe i ze stali szlachetnych, przepompownie, biologiczne oczyszczalnie ścieków, armatura kanalizacyjna. Na stronie informacje o firmie i szczegóły oferty.

http://www.akwal.com.pl/ - 26 Lis 2001