KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (683)

AMIS - systemy toaletowe, WC****

Wynajem i obsługa przenośnych toalet. Produkcja i sprzedaż kabin toaletowych, umywalni polowych, kabin prysznicowych. Ponadto firma oferuje słupy ogłoszeniowe, stróżówki i pojemniki na piasek.

http://www.wc.com.pl/ - 31 Paź 2003

AM-MED odbiór transport i utylizacja odpadów medycznych Śląskie Katowice Sosnowiec Chorzów****

Sosnowiecka firma AM-MED zajmuje się odbiorem, transportem oraz unieszkodliwianiem odpadów medycznych. Odbiera odpady medyczny od państwowych i niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej, laboratoriów, prywatnych gabinetów lekarskich i stomatologicznych, domów pomocy społecznej, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, studiów tatuażu, inspektoratów weterynarii, lecznic dla zwierząt, gabinetów weterynarii i aptek.. Firma posiada własny transport do obsługi odpadów z terenu Katowic, Sosnowca, Chorzowa a także całego woj. śląskiego.

http://www.odpady-medyczne.pl/ - 26 Sty 2015

Aqua-Live - Zbiorniki z tworzyw sztucznych, przydomowa oczyszczalnia ścieków****

Produkujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz zbiorniki z tworzyw sztucznych na szambo. Zajmujemy się także wytwarzaniem przepompowni oraz basenów. Zapewniamy wysoki standard wykonania oraz doskonałą szczelność naszych wyrobów. Ponadto proponujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Służymy także doradztwem w kwestiach administracyjno-prawnych.

http://www.aqua-live.eu/ - 21 Sty 2015

Armax****

Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą oraz serwisowaniem maszyn budowlanych, a także produktów z branży armaturowej i pompowej. W jej ofercie znaleźć można agregaty, kompresory powietrza, miniciągniki, niwelatory, przecinarki, silniki spalinowe i zagęszczarki. Firma zajmuje się również kompletacją dostaw dla przedsiębiorstw budowlanych i instalacyjnych, a także doradztwem technicznym i projektowym.

http://www.armax.com.pl/ - 14 Paź 2014

AS-EKO Separator Radomsko****

Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo AS-EKO z Tomaszowa Mazowieckiego. Specjalizujemy się w usługach kanalizacyjnych. Oferujemy: czyszczenie i naprawę kanalizacji, wycinanie korzeni wrastających w rury, inspekcję kanalizacyjną, czyszczenie osadników i separatorów, naprawę i odbudowę odwodnieni liniowych, przegląd kamerami TV i wiele innych. Nasze usługi wykonujemy 24 godziny na dobę. Nasi pracownicy są świetnymi zawodowcami, zatem zlecenia przez nas wykonywane są na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego Klienta. Pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

http://www.pogotowiekanalizacyjne.lodz.pl/ - 17 Lip 2015

Aspol Kanalizacja - Pogotowie kanaliacyjne Warszawa****

Aspol od 18 lat działa na terenie Warszawy, Wołomina, Legionowa, Marek i okolicznych miast. Nasze kompleksowe i tanie usługi dla Państwa: Wywóz szamba, czyszczenie kanalizacji, udrażnianie kanalizacji, oraz pogotowie kanalizacyjne Warszawa i czyszczenie przepompowni i serwis przepompowni to główne usługi które świadczymy dla osób prywatnych i firm, oraz instytucji. Serdecznie

http://www.aspolkanalizacja.pl/ - 9 Sty 2014

Astwa Sp. z o.o. - odpady, ekologia, oczyszczalnie****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy która świadczy usługi kompleksowej gospodarki odpadami, selektywnej zbiórki odpadów, ochrony środowska, certyfikaty 9002, 14001, 18000. Charakterystyka oferty, stali klienci.

http://www.astwa.pl/ - 21 Cze 2002

Auraeko - sprzęt elektryczny i elektroniczny, ZSEE, WEEE ****

Auraeko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego w imieniu firm organizuje odzysk oraz recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEE) tak by niebezpieczne substancje nie zagrażały środowisku. Odpady elektryczne i elektrośmieci.

http://www.auraeko.pl/ - 5 Wrz 2007

Avermann Fabryka Budowy Maszyn Sp. z o.o.****

Firma oferuje wyroby umożliwiające ekonomiczne, higieniczne i przyjazne środowisku gospodarowanie odpadami. Specjalistyczne prasy stacjonarne i samoprasujące, pojemniki na odpady, prasy do makulatury, folii, beczek i innych materiałów. Ponadto na stronie dossier i dane teleadresowe.

http://www.avermann.pl/ - 21 Lis 2001

Awas Polska****

Na stronie znajdziesz prezentację oferty sprzedaży, serwisu i montażu urządzeń i systemów proekologicznych jak separatory, mechanizmy do uzdatniania wody, oczyszczalnie ścieków, pompownie i przepompownie. Jest galeria produktów.

http://www.awas.pl/ - 19 Cze 2002