KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (683)

Awas Polska****

Serwis interenetowy firmy AWAS, obejmującej swoją działalnością zagadnienia związane z usuwaniem ścieków. Na stronie iformacje o firmie, oferowanych urządzeniach, serwisie, produkcji i montażu urządzeń oczyszczających.

http://www.awas.com.pl/ - 27 Sie 2001

Awinio Sp z.o.o Gospodarka odpadami niebezpiecznymi , przemysłowymi****

Awinion Sp z.o.o nasza spół ka zajmuje się szeroko pojęta gospodarką odpadami przemysłowymi, niebezpiecznymi , poprodukcyjnymi i innymi zgodnie z zasadami ustawy o ochronie środowiska. Dysponujemy specjalistyczna flota pojazdów dedykowanych przewozowi odpadów rożnego rodzaju co pozwala nam zagwarantować obsługę na terenie całego kraju.

http://awinion.com/ - 26 Kwi 2014

Best Ja Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy która oferuje usługi w zakresie wywozu śmieci, odpadów przemysłowych i nieczystości. Wiadomości o oferowanych usługach i firmie.

http://www.bestja.com.pl/ - 24 Cze 2002

BFUB Polska****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy która reprezentuje interesy koncernu AGR Niemcy. Pomoc w następujących dziedzinach: zintegrowane systemy gospodarki odpadami, utylizacja fizyko-chemiczno oraz termiczna odpadów niebezpiecznych, nowoczesne technologie ekologiczne do produkcji energii ze źródeł odnawialnych.

http://www.bfub.pl/ - 24 Cze 2002

Bio Eden - szamba ekologiczne i plastikowe****

W dzisiejszych czasach warto jest dbać o stan środowiska naturalnego. Stąd też firma Bio Eden proponuje biologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków, dzięki którym w sposób ekologiczny pozbędziecie się wszystkich nieczystości z gospodarstwa. Ponadto, oferują również montaż plastikowych zbiorników na szambo i na deszczówkę w dobrej cenie.

http://bioeden.eu/ - 24 Cze 2015

BioEko System****

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez firmę BioEko System, działającą w woj. kujawsko-pomorskim. Naszym Klientom z Bydgoszczy i okolic oferujemy nowoczesne szamba ekologiczne (przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków).

http://www.bioeko-system.pl/ - 14 Cze 2016

Bioekowy****

W ofercie firmy znajdują się ekologiczne środki czystości, nawozy naturalne oraz bakterie do szamba (aktywatory w tabletkach). Sklep ze zdrową żywnością w Bydgoszczy poleca także biopreparaty dostępne w atrakcyjnej cenie.

http://www.bioekowy.pl/ - 27 Paź 2017

Biogest Polska Sp. z o.o.****

Na stronie znadziesz prezentacje usług w zakresie projektowania małych i średnich oczyszczalni ścieków systemu Biogest. Opis technologii produkcji. Informacja o partnerach i odbiorcach budowanych oczyszczalni.

http://www.biogest.pl/ - 19 Cze 2002

Bioires - Biopreparaty****

Firma Bioires oferuje przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków (także: drenażowe) w dobrej cenie. Zajmujemy się montażem zbiorników na deszczówkę, jak również sprzedażą preparatów do czyszczenia - biopreparatów i tabletek do szamba. Oferujemy produkty z serii Bio7 i Biosanit, torebki na psie odchody oraz specjalne bakterie.

http://www.bioires.pl/ - 13 Lip 2016

Biokonsult****

Programy ogólne rozwiązywania zagadnień wodno-ściekowych w gminach; koncepcje oczyszczalni i kanalizacji miast, wsi i terenów rekreacyjnych; projekty techniczne oczyszczalni, punktów zlewnych i kanalizacji; wykonawstwo obiektów; rozruchy technologiczne obiektów. Na stronie szczegóły oferty.

http://www.biokon.poznan.pl/ - 27 Lis 2001