KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (683)

Biologiczne oczyszczalnie ścieków****

Firma Traidenis-Pol z Olecka zapewnia swoim klientom kompleksowe i profesjonalne usługi w ramach sprzedaży, montażu i serwisu przydomowych oczyszczanie ścieków i innych konstrukcji. W ofercie firmy znajdują się: przydomowa oczyszczalnia ścieków NV modułowa oczyszczalnia ścieków zbiorniki na wodę GRP separatory substancji ropopochodnych ON zbiorniki na paliwa ON Pełna oferta firmy Traidenis-Pol zaprezentowana jest na jej stronie internetowej.

http://escieki.pl/ - 4 Sie 2018

Biologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków - MultiHOME****

Firma MultiHOME zajmuje się sprzedażą oraz montażem biologicznych oraz przydomowych oczyszczalni ścieków. Oferuje także rozwiązania dla hoteli, szkół i innych obiektów.

http://www.multihome.com.pl/ - 1 Paź 2013

Biosilesia - boksy śmietnikowe, wycinka drzew i krzewów****

Firma Biosilesia zajmuje się budową obiektów małej architektury (osłony, boksy śmietnikowe). Ponadto świadczy usługi w zakresie wycinki drzew i krzewów, sprzątania, odśnieżania, utylizacji odpadów i realizacji prac budowlanych.

http://biosilesia.pl/ - 15 Paź 2013

BIOSYSTEM Przedsiębiorstwo Inżynierii Biochemicznej****

Oczyszczanie ścieków przemysłowych, komunalnych i mieszanych komunalno - przemysłowych, przeróbka osadów ściekowych, systemy napowietrzania to wszystko w ofercie firmy.

http://www.biosystem.com.pl/ - 16 Gru 2004

Biovac****

Witryna prezentuje ofertę zakładania oczyszczalni ścieków firmy Biovac. Umieszczono tutaj szczegółowy opis systemu oraz scharakteryzowano przesłanki zakładania tego typu oczyszczalni.

http://www.biovac.pl/ - 13 Lis 2003

BIP Miejskiego Zakładu Oczyszczania - Wysypisko w Pile****

Na stronie wszystko o działalności zakładu, przetargi, ogłoszenia, zarząd, dane kontaktowe.

http://www.bip.mzo-wysypisko.kadan.pl/ - 23 Lut 2004

Blask-Bud Sp. z o.o.****

Wywóz śmieci i gruzu w kontenerach. Sprzątanie - Wspólnoty Mieszkaniowe, hale, szkoły, biura, itp. Drewno kominkowe z dostawą.

http://blaskbud.pl/ - 3 Wrz 2009

BSC EKOPAL****

Przedsiębiorstwo zajmuje się redystrybucją, zagospodarowaniem i unieszkodliwianiem odpadów. Na stronach informacje o firmie, oferta, dane kontaktowe.

http://www.ekopal.com.pl/ - 21 Maj 2002

CASTOR Sp. z o.o. - ekologiczne mycie i odtłuszczanie****

Firma Castor została założona z myślą o rozwiązywaniu technicznych problemów wielu dziedzin przemysłu począwszy od warsztatów mechanicznych czy samochodowych poprzez przemysł lekki do ciężkiego. Na stronie znajdziesz informacje o firmie oraz szeroki zakres usług.

http://www.castor.com.pl/ - 29 Maj 2002

Centrum Małych Oczyszczalni ENVAR****

Oczyszczalnie ścieków dla domków jednorodzinnych, letniskowych, zakładów gastronomiczno-usługowych, stacji benzynowych. Separatory tłuszczu, szamba. Projektowanie i wykonawstwo, rozruch, dostawy.

http://www.envar.com.pl/ - 24 Mar 2006