KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (683)

C.K. International - belownica pionowa****

Firma zajmuje się dystrybucją nowych i używanych pras do surowców wtórnych. W ofercie znaleźć można belownice pionowe i poziome.

http://www.ckpolska.pl/ - 21 Sie 2014

Clif Spółka z o.o. - Kraków****

Firma oferuje swoje usługi w zakresie odbioru i transportu odpadów niebezpiecznych, w tym odpadów medycznych i weterynaryjnych oraz odpadów zawierających rtęć, np. zużyte świetlówki, termometry i inne.

http://www.clif.neostrada.pl/ - 25 Sie 2004

Complex Bruk - usługi koparko ładowarką****

W firmie Complex Bruk oferujemy wykopy pod fundamenty, niwelacje terenu, usługi koparką i koparko-ładowarką, wykopy pod szamba ekologiczne i inne roboty ziemne w okolicach Warki oraz Grójca. Zajmujemy się także montażem oczyszczalni przydomowych oraz układaniem kostki brukowej. Kontakt dostępny na naszej stronie internetowej.

http://www.complex-bruk.pl/ - 14 Gru 2016

Cowgak. Systemy kanalizacyjne****

Producent, dostawca i wykonawca przepompowni ścieków i wód opadowych, studzienek kanalizacyjnych, neutralizatorów, zbiorników i osadników z tworzyw sztucznych, instalacji kanalizacyjnych, drenażowych i wodociągowych. Informacje o firmie, szczegóły oferty.

http://www.cowgak.com.pl/ - 27 Lis 2001

Czystakanalizacja24.pl - wywóz nieczystości, czyszczenie i udrażnianie kanalizacji****

Przedsiębiorstwo oferuje wykonanie takich czynności, jak wywóz nieczystości, czyszczenie i udrażnianie kanalizacji oraz wiele więcej. Firma wykonuje także inspekcje kamerą TV, co umożliwia lokalizację usterek i przecieków.

http://czystakanalizacja24.pl/ - 21 Mar 2018

Czyszczenie separatora****

Nasze przedsiębiorstwo SITA Serwis, które działa w ramach SITA Polska, zajmuje się prowadzeniem serwisu separatorów i czyszczeniem separatorów tłuszczu i substancji ropopochodnych. Wykonujemy także przeglądy, służymy doradztwem w zakresie eksploatacji instalacji, czyścimy instalacje kanalizacyjne sanitarne i deszczowe. Nasze wieloletnie doświadczenie i zaawansowane zaplecze ekip serwisowych powoduje, że usługi SITA Serwis to gwarancja zadowolenia.

http://www.sitaserwis.pl/ - 17 Gru 2014

Dalon****

Małe oczyszczalnie ścieków firmy Sotralenz. Wirtyna zawiera informacje o firmie, asortymencie, kontakt i opis instalacji.

http://www.dalon.com.pl/ - 27 Lis 2001

Dambar****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która oferuje okna i drzwi firmy Tras. W ofercie również żaluzje i rolety. Firma prowadzi skup surowców tworzyw sztucznych w celu recyklingu. Szczegóły oferty, fotografie, kontakt.

http://www.dambar.pl/ - 21 Cze 2002

Delfin****

Spółka jest generalnym przedstawicielem francuskiej firmy Groupe SEBICO, lidera w produkcji urządzeń do przydomowych oczyszczalni ścieków na rynku zachodnim. Delfin s.c. część asortymentu produkuje w kraju. Na stronie informacje o firmie, produktach i cennik.

http://www.delfin.kielce.com.pl/ - 26 Lis 2001

Demontaż oraz utylizacja eternitu i materiałów zawierających azbest****

Firma P.W. Remo s.c. zaprasza do zapoznania z się z ofertą firmy na demontaż i utylizację materiałów zawierających azbest. Działania firmy obejmują kompleksową obsługę klienta w zakresie usuwania azbestu, jego transport oraz utylizację. Firma wystawia pełną dokumentację powykonowawczą.

http://utylizacja.edu.pl/ - 3 Mar 2011