KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (683)

Dempol-Eco - Przedsiębiorstwo Usług Technicznych****

Zajmujemy się wprowadzaniem chemicznych metod oczyszczania wód i ścieków. Jesteśmy producentem wysokospolimeryzowanych zasadowych koagulantów poliglinowych - Flokor. Strona zawiera; pełną ofertę, informacje o firmie, technologiach oraz dane kontaktowe.

http://www.dempol.com.pl/ - 26 Kwi 2004

destylarki****

Technologie oczyszczania wody, wyparki, destylarki, myjki, chemia specjalna. Przemysłowe usuwanie szlamów lakierniczych, koagulanty, prasy. Oczyszczanie wody, osuszanie osadów ściekowych. Magazynowanie wykładzin, dywanów i art. przemysłowych.

http://www.formpat.com.pl/ - 8 Kwi 2011

DILSW - Złom Bielsko****

DIL Surowce Wtórne prowadzi skup surowców wtórnych: skup złomu i skup makulatury na terenie miasta Bielsko-Biała. Prowadzimy również recykling na terenie miasta Bielsko i Śląskie.

http://www.dilsw.pl/ - 19 Gru 2012

DISONI Trade House Sp. z o.o.****

DISONI Trade House jest jedną z wiodących firm w Polsce zajmujących się recyklingiem, makulaturą, niszczeniem dokumentów. Firma jest dostawcą strategicznym INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYŃ S.A. oraz odbiera makulaturę biurową z większości biurowców w Warszawie z hotelem Mariott na czele. Disoni Trade House działa na terenie całej Polski. Na stronie znajdziecie takie działy jak: historia, informacje, usługi, jakość.

http://www.disoni.pl/ - 12 Lis 2002

Donbert****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która w ofercie ma worki na śmieci z LDPE w różnych rozmiarach i grubościach, z dowolnym nadrukiem oraz worki do selektywnej zbiórki odpadów. Przetwarzanie odpadów z tworzyw sztucznych oraz sprzedaż barwników. Informacje o produktach.

http://www.workisanitarne.pl/ - 21 Cze 2002

Dyfuzory rurowe i dyskowe - Stagum-eko.pl****

Od ponad 25 lat firma Stagum-eko z siedzibą w podpoznańskim Suchym Lesie zajmuje się produkcją dyfuzorów do drobnopęcherzykowego napowietrzania ścieków. Wieloletnie doświadczenie oraz kadra wykwalifikowanych pracowników zapewniają wysoki poziom usług, profesjonalne doradztwo, montaż i serwis.

http://www.stagum-eko.pl/ - 18 Maj 2016

ECO24 - Pojemniki na odpady, produkty ekologiczne****

ECO24 to sklep z artykułami do gospodarowania odpadami oraz produktami ekologicznymi, ekologiczną żywnością i gadżetami eco. zapraszamy serdecznie wszystkich administratorów, developerów jak i prywatnych inwestorów do zakupów hurtowych pojemników na odpady, koszy na śmieci, pojemników na piasek i sól, przydomowych oczyszczalni ścieków.

http://www.eco24.pl/ - 15 Sty 2013

ECO-KOMPLEX - Ochrona środowiska i gospodarka odpadami****

Kompleksowe usługi w zakresie ochrony środowiska i gospodarowania odpadami.

http://www.eco-komplex.pl/ - 7 Gru 2007

Econet****

Oferta firmy obejmuje: filtry do wody, systemy zmiękczające, stacje demineralizacji, systemy usuwania azotanów, systemy usuwania amoniaku, układy odwróconej osmozy, lampy bakteriobójcze UV, stacje dozowania chemikaliów, technika basenowa, przydomowe oczyszczalnie ścieków, nowoczesne instalacje sanitarne, projektowanie, doradztwo techniczne, kompletacja obiektowa. Na stronie informacje o firmie i szczegóły oferty.

http://www.econet.waw.pl/ - 26 Lis 2001

Ecopartner****

Firma jest autorem technologii i producentem typoszeregu biologicznych oczyszczalni ścieków (8 wielkości) o nazwie TURBOJET-EP i przepustowości 0,4 - 25m3 ścieków na dobę. Na stronie szczegółowe informacje o ofercie.

http://www.ecopartner.com.pl/ - 26 Lis 2001