KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (683)

Ecos****

Specjalnością firmy "EKOS" jest czyszczenie kanalizacji. Firma wykonuje również czyszczenie zbiorników, w tym separatorów ropopochodnych i tłuszczowych wraz z ich serwisem. Usługi w zakresie: konserwacji i czyszczenia instalacji wod.-kan., usuwania awarii kanalizacyjnych, inwentaryzacji starych systemów kanalizacyjnych, monitoringu sieci kanalizacyjnych, czyszczenia i konserwacji przewodów wentylacyjnych, oczyszczania kolektorów ścieków sanitarnych, deszczowych i ogólnospławnych, analizy ścieków przemysłowych i komunalnych. Na stronie szczegóły oferty.

http://www.ekos.poznan.pl/ - 26 Lis 2001

Ecotech****

Oczyszczalnie ścieków oraz sieci kanalizacyjne w systemie "pod klucz". Przedstawiciel firm niemieckich. Kompaktowe oczyszczalnie ścieków, kontenerowe oczyszczalnie ścieków, mechaniczno biologiczne oczyszczalnie ścieków, systemy przesyłu ścieków, prace koncepcyjno projektowe. Na stronie informacje o firmie i szczegóły oferty.

http://www.ecotech.pl/ - 26 Lis 2001

Ehsbiznespartner.pl - doradztwo ochrona środowiska Toruń****

Doradztwo zawodowe i pomoc w uzyskaniu odpowiednich pozwoleń dla Twoich inwestycji i przedsiębiorstwa. Firma zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy świadczą liczne usługi, takie jak: modelowanie akustyki i emisji, audyty środowiskowe przedsiębiorstwa, audyty instalacji i budynków. Cały zakres świadczonych usług znajduje się na stronie internetowej.

http://ehsbiznespartner.pl/ - 11 Paź 2018

EKO - Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta****

Strony przedstawiają informacje o firmie, fotografie i opisy sprzętu jakim dysponuje.

http://www.eko.kalisz.pl/ - 21 Lis 2001

Eko Firma - Biologiczne oczyszczalnie ścieków****

Specjalnością firmy Eko Firma są biologiczne oczyszczalnie ścieków i wszystkie elementy odpowiedzialne za poprawę gospodarki wodno-ściekowej na terenach wiejskich w całej Polsce. Na stronie znajdują się wszelkie szczegóły dotyczące oferowanych urządzeń i usług.

http://www.ekofirma24.pl/ - 11 Maj 2016

Ekobudex****

ofercie firmy projektowanie, budowa i modernizacja oczyszczalni ścieków przemysłowych oraz komunalnych. Odtłuszczacze, flotatory ciśnieniowe, zestawy dozowania reagentów. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.ekobudex.com.pl/ - 29 Lis 2001

EKO-CELKON - urządzenia dla oczyszczalni ścieków****

Producent urządzeń technologicznych dla oczyszczalni ścieków: kraty schodkowe, przenośniki ślimakowe, przenośniki taśmowe, podajniki odwadniające, zastawki z napędem ręcznym i mechanicznym, zastawki przelewowe i naścienne, kraty ręczne. Na stronie informacje o firmie i szczegóły oferty.

http://www.eko-celkon.com.pl/ - 28 Kwi 2004

EKO-DAR - zbiorniki bezodpływowe na szambo i deszczówkę****

Firma EKO-DAR oferuje ekologiczne rozwiązania w zakresie odprowadzania ścieków. Proponujemy separatory koalescencyjne oraz bezodpływowe zbiorniki plastikowe na deszczówkę i szambo.

http://www.eko-szambo.pl/ - 27 Lip 2016

Ekodren - systemy oczyszczania****

Firma zajmuje się dystrybucją biologicznych, przydomowych systemów oczyszczania. Przedsiębiorstwo świadczy również usługi montażowe.

http://www.ekodren.pl/ - 17 Cze 2014

EKO-EUROPA****

Przedsiębiorstwo Rozwoju Inicjatyw Ekologicznych EKO-EUROPA Sp. z o.o. Odbiór wszystkich odpadów w tym niebezpiecznych za pomocą transportu specjalistycznego. Dostarczanie pojemników i opakowań do gromadzenia odpowiednich odpadów. Doradztwo i przygotowanie programów w zakresie gospodarki odpadami.

http://www.ekoeuropa.pl/ - 4 Paź 2005