KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (658)

Ecotech****

Oczyszczalnie ścieków oraz sieci kanalizacyjne w systemie "pod klucz". Przedstawiciel firm niemieckich. Kompaktowe oczyszczalnie ścieków, kontenerowe oczyszczalnie ścieków, mechaniczno biologiczne oczyszczalnie ścieków, systemy przesyłu ścieków, prace koncepcyjno projektowe. Na stronie informacje o firmie i szczegóły oferty.

http://www.ecotech.pl/ - 26 Lis 2001

EKO - Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta****

Strony przedstawiają informacje o firmie, fotografie i opisy sprzętu jakim dysponuje.

http://www.eko.kalisz.pl/ - 21 Lis 2001

Eko Firma - Biologiczne oczyszczalnie ścieków****

Specjalnością firmy Eko Firma są biologiczne oczyszczalnie ścieków i wszystkie elementy odpowiedzialne za poprawę gospodarki wodno-ściekowej na terenach wiejskich w całej Polsce. Na stronie znajdują się wszelkie szczegóły dotyczące oferowanych urządzeń i usług.

http://www.ekofirma24.pl/ - 11 Maj 2016

Ekobudex****

ofercie firmy projektowanie, budowa i modernizacja oczyszczalni ścieków przemysłowych oraz komunalnych. Odtłuszczacze, flotatory ciśnieniowe, zestawy dozowania reagentów. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.ekobudex.com.pl/ - 29 Lis 2001

EKO-CELKON - urządzenia dla oczyszczalni ścieków****

Producent urządzeń technologicznych dla oczyszczalni ścieków: kraty schodkowe, przenośniki ślimakowe, przenośniki taśmowe, podajniki odwadniające, zastawki z napędem ręcznym i mechanicznym, zastawki przelewowe i naścienne, kraty ręczne. Na stronie informacje o firmie i szczegóły oferty.

http://www.eko-celkon.com.pl/ - 28 Kwi 2004

EKO-DAR - zbiorniki bezodpływowe na szambo i deszczówkę****

Firma EKO-DAR oferuje ekologiczne rozwiązania w zakresie odprowadzania ścieków. Proponujemy separatory koalescencyjne oraz bezodpływowe zbiorniki plastikowe na deszczówkę i szambo.

http://www.eko-szambo.pl/ - 27 Lip 2016

Ekodren - systemy oczyszczania****

Firma zajmuje się dystrybucją biologicznych, przydomowych systemów oczyszczania. Przedsiębiorstwo świadczy również usługi montażowe.

http://www.ekodren.pl/ - 17 Cze 2014

EKO-EUROPA****

Przedsiębiorstwo Rozwoju Inicjatyw Ekologicznych EKO-EUROPA Sp. z o.o. Odbiór wszystkich odpadów w tym niebezpiecznych za pomocą transportu specjalistycznego. Dostarczanie pojemników i opakowań do gromadzenia odpowiednich odpadów. Doradztwo i przygotowanie programów w zakresie gospodarki odpadami.

http://www.ekoeuropa.pl/ - 4 Paź 2005

Ekofinn-Pol sp. z o.o.****

Producent małych oczyszczalni ścieków systemu BIOCLEREŽ. Urządzenia do odwadniania osadu: DRAIMADŽ - workownice do osadu, MONOBELTŽ - prasy taśmowe, SCRUDRAINŽ - zagęszczacze bębnowo-śrubowe. Instalacje i serwis.

http://www.ekofinn-pol.com.pl/ - 2 Gru 2001

Eko-gruz.com.pl****

Jesteśmy firmą działającą na terenie Łodzi, która specjalizuje się od samego początku działalności w realizowaniu wywozu różnego rodzaju śmieci, odpadów. Świadczymy profesjonalne usługi transportowe z wykorzystaniem zaawansowanego sprzętu dysponując między innymi wywrotkami, koparkami, koparko-ładowarkami, ładowarkami czołowych. Realizujemy również odśnieżanie dachów, odśnieżanie placów, odśnieżanie chodników, odśnieżanie dróg.

http://eko-gruz.com.pl/ - 19 Lis 2014