KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > utylizacja odpadów i oczyszczalnie ścieków (658)

Ekoivent separatory****

Sprzedaż separatorów, osadników, przepompowni, zbiorników wielkogabarytowych, neutralizatorów kwasów, regulatorów przepływu, układów zamkniętych myjni oraz odwodnień liniowych na terenie całej Polski. Na stronie znajduje się duży wybór separatorów tłuszczów, skrobi oraz substancji ropopochodnych (koalescencyjnych i lamelowych). Wszystkie separatory dostępne są w zbiornikach plastikowych, betonowych jak również stalowych.

http://ekoivent.pl/ - 14 Maj 2014

Ekologiczne oczyszcalnie ścieków nowej generacji****

Firma AMP FINANSE jest wyłącznym dystrybutorem przydomowych ekologicznych oczyszczalni ścieków marki Bioclar, charakteryzujących sie niskim kosztem eksploatacji, bezzapachowym działaniem, i możliwością ponownego wykorzystania oczyszczonego ścieku.

http://www.ekobos.pl/ - 23 Mar 2009

Ekol-Unicon****

Opracowania dokumentacji technicznych urządzeń i obiektów oczyszczania wód, ścieków oraz odwodnienia osadów. Realizacje separatorów olejów, benzyn i tłuszczu, osadników oraz oczyszczalni wód i ścieków. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.ekol-unicon.com.pl/ - 29 Lis 2001

Eko-Press****

Na stronie znajdziesz prezentację producenta pras filtracyjnych stosowanych do mechanicznego odwadniania osadów. Firma specjalizuje się w dziedzinie filtracji, odwadniania osadów, gospodarki osadowej, utylizacji osadów.

http://www.ekopik.com.pl/ - 21 Cze 2002

Eko-Press Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe****

Firma produkuje prasy filtracyjne mające szeroki zastosowanie m.in. w ochronie środowiska (ścieki komunalne). Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.eko-press.com.pl/ - 23 Kwi 2004

EKOSKAR Recykling Kabli i ZSEiE - Zakład Przetwarzania****

EKOSKAR SP. Z O.O. to zespół specjalistów w dziedzinie ochrony środowiska. Naszą główną specjalizacją to Przetwarzanie Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego (ZSEiE) oraz Recykling Kabli. Wychodzimy na przeciw problemowi zagospodarowaniu odpadów oraz wspomagamy w Tym nie tylko naszych klientów, ale wszystkich, którzy potrzebują pomocy. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do każdego modelu biznesowego. Razem tworzymy niestandardowe rozwiązania oraz wytyczamy nowe drogi.

http://ekoskar.pl/ - 23 Lis 2015

Eko-Systemy - automatyka, przydomowe oczyszczalnie, osadniki****

Producent oferuje przepompownie ścieków, studzienki kanalizacyjne, separatory węglowodorów oraz separatory tłuszczu i skrobi, zestawy hydroforowe, osadniki i przydomowe oczyszczalnie. Zapraszamy po wysokiej jakości przepompownie, separatory i studzienki.

http://www.eko-systemy.pl/ - 6 Lip 2007

EKO-TRANS - wywóz nieczystości, śmieci, gruzu w Warszawie****

Przedsiębiorstwo Eko-Trans z Warszawy zajmuje się rozbiórkami budynków i wynajmem kontenerów na gruz. Naszą specjalnością jest wywóz śmieci oraz nieczystości.

http://wywozsmieciwarszawa.pl/ - 10 Paź 2016

Ekowodrol - uzdatnianie, zawory zwrotne****

Ekowodrol Koszalin. Kompleksowa realizacja obiektów gospodarki wodno-ściekowej - stacje uzdatniania wody, odmanganianie i odżelaziacze wody, oczyszczalnie ścieków sbr, filtry do wody, oczyszczanie i przepompownie ścieków oraz zawory zwrotne Szuster.

http://www.ekowodrol.pl/ - 24 Maj 2006

EkoWodrol Koszalin - Przedsiębiorstwo Inżynieryjne ****

Pompy i przepompownie ścieków - profesjonalna dostawa przepompowni ścieków, monitoring przepompowni, wypornice, przydennice.

http://www.sanko.com.pl/ - 24 Maj 2006