KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > uzdatnianie wody, filtry (247)

Alstar*****

Firma przedstawia oferowane do sprzedaży działki komercyjne w Krakowie, Krynicy Górskiej i Kamieniu Pomorskm oraz obiekty (hale i biurowce), które wynajmuje na terenie Centrum Logistycznego w Krakowie przy ul. Zawiłej 61. Zaproszenie do Squash - Fitness Clubu Alstar Kraków przy ul.Zawiłej 61. Oferta sprzedaży urządzeń do hydromasażu, odkurzania i filtracji wody a także prowadzimy od 1991 roku serwis urządzeń Rainbow.

http://www.alstar.pl/ - 19 Wrz 2003

AP Filtry*****

Witryna firmy specjalizującej się w uzdatnianiu wody miejskiej oraz pochodzącej z ujęć indywidualnych przeznaczonej do celów spożywczych,gospodarczych, przemysłowych i laboratoryjnych. Na stronie katalog produktów i darmowy dobór urządzeń.Sprzedaż, montaż, serwis.

http://www.ap-filtry.pl/ - 6 Lip 2015

Oczyszczalnie ścieków, Przydomowe oczyszczalnie ścieków, Separatory tłuszczów, Zsypy budowlane*****

Delfin-Polska to solidne i funkcjonalne oczyszczalnie ścieków. W naszej ofercie znajdą Państwo przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczów, zsypy budowlane oraz wiele innych. Delfin to wieloletnie doświadczenie oparte na najwyższej klasy produktach przyjaznych środowisku naturalnemu. zapraszamy serdecznie!

http://www.delfin-polska.pl/ - 19 Paź 2010

Osuszacze CALOREX - odwilżacze, osuszanie, systemy osuszania, odzysk ciepła, osuszanie basenu. Kraków*****

Osuszacze CALOREX - odwilżacze, osuszanie, systemy osuszania, odzysk ciepła, osuszanie basenu, hale basenowe, basen, klimatyzacja. Przedstawiciel brytyjskiej firmy Calorex: urządzenia do osuszania, odzysk ciepła i klimatyzacja basenów kąpielowych.

http://www.calorex.pl/ - 25 Sty 2006

Wodociągi Chojnickie*****

Miejskie Wodociągi Sp. z o.o. w Chojnicach. Informacje o firmie, oferta, przetargi. Podstawowe zadania: zaopatruje mieszkańców w wodę, odprowadza, oczyszcza ścieki. Dodatkowo: budowa wodociągów, kolektorów sanitarnych, produkcja podłoża do rekultywacji...

http://wodociagi.chojnice.pl/ - 4 Cze 2004

Aces SA - materiały filtracyjne****

W celu oczyszczenia odcieków przemysłowych, a także strumieni powietrza stosowane są materiały filtracyjne węglowe firmy Aces. Polecane są także modele Ferrotex, które znajdują zastosowanie podczas uzdatniania wody pitnej.

http://www.aces.pl/ - 15 Lis 2017

ActivumMed - odżywki i suplementy diety****

Zajmujemy się sprzedażą jonizatorów powietrza i wody oraz generatorów ozonu. Asortyment ActivumMed obejmuje również odżywki i suplementy diety.

http://www.tylkozdrowie.org/ - 11 Kwi 2017

Alaska II - dystrybutory i źródełka wody****

W ofercie firmy Alaska II znajdują się dystrybutory i źródełka wody. Polecane są również systemy jej uzdatniania oraz filtry kuchenne.

http://sklep.zdrowawoda.net/ - 18 Sie 2017

ALL4Water.pl****

Sprzedaż, serwis, wynajem bezbutlowych dystrybutorów do wody marki Waterlogic.

http://www.all4water.pl/ - 29 Maj 2014

Amii****

Na stronie znajdziesz prezentacje producenta rozwiązań w zakresie oczyszczania wody: systemów oczyszczających wodę (zwłaszcza domowe systemy odwróconej osmozy), filtrów kuchennych, prysznicowych i pralkowych oraz wkładów wymiennych do filtrów. Firma prowadzi również sklep internetowy. Strona także w j. ang. i ros.

http://www.amii.com.pl/ - 25 Cze 2002