KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > uzdatnianie wody, filtry (247)

Transcom Sp. z o.o. Katowice****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy w ofercie, której znajdziesz systemy uzdatniania wody,chemia basenowa tworzywa sztuczne oraz systemy kontroli dostępu.Autoryzowany serwis Dinotec GmbH

http://www.transcom.pl/ - 25 Sty 2006

Urządzenia Cosmowater****

Jakość wody z kranu ma wpływ nie tylko na zdrowie, ale też na cały dom, sprzęty AGD, armaturę, instalacje. Twarda woda to źródło wielu problemów, więc warto skorzystać z urządzeń CosmoWATER, by je rozwiązać. Jest wiele korzyści, które przynosi korzystanie z uzdatnionej wody w domu. Dzięki uzdatnianiu wody możesz liczyć na dłuższe działanie sprzętów AGD, doskonały smak i aromat kawy oraz herbaty, a także niższe rachunki za prąd, armaturę bez osadów z kamienia i znacznie więcej. Poznaj CosmoWATER!

http://cosmowater.pl/ - 17 Kwi 2016

Uzdatnianie wody, oczyszczanie ścieków, odwrócona osmoza Ortocal****

Uzdatnianie wody oraz ścieków-urządzenia do uzdatniania wody; filtry i zmiękczacze Ortocal. Oczyszczanie wody technologicznej-odwrócona osmoza. Składowiska odpadów; oczyszczanie odcieku. Uzdatnianie wody oraz odciek. Polecamy urządzenia do uzdatniania wody. Poznań

http://www.ortocal.pl/ - 29 Lis 2006

Uzdatnianie wody, odwrócona osmoza****

W ofercie firmy przygotowane zostały rozwiązania, pozwalające na uzdatnianie wody. Znajdziecie u nas sprzęt, wykorzystujący odwróconą osmozę do pozbywania się różnego typu zabrudzeń.

http://www.swiatfiltrow.com.pl/ - 4 Cze 2014

Uzdatnianie wody, odwrócona osmoza – Eco Domus****

Uzdatnianie wody z wykorzystaniem takich procesów i urządzeń, jak odwrócona osmoza, odżelaziacze, zmiękczacze i innych filtrów do wody. Oferta sklepu internetowego obejmuje kompleksowy wybór produktów dla całego domu, a także mniejsze propozycje oczyszczające wodę w kuchni.

http://www.swiatfiltrow.pl/ - 11 Wrz 2013

Water Systems - filtry do wody****

Firma Water Systems zajmuje się sprzedażą filtrów do wody. W ofercie posiada filtry domowe i przemysłowe.

http://www.filtry.compi.com.pl/ - 9 Kwi 2004

Watersystem****

Systemy uzdatniania wody - oferta firmy, formularze oraz informacje o firmie.

http://www.watersystem.pl/ - 26 Paź 2001

Watersystem - uzdatnianie wody w domu i sprzedaż filtrów do wody pitnej****

Jeżeli chciałbyś, aby woda w twoim domu była zawsze czysta, to skorzystaj z propozycji firmy Watersystem. Firma ta obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i nawet największe przedsiębiorstwa. Zajmują się sprzedażą oraz montażem nowoczesnych systemów uzdatniania i instalacji służących do odzyskiwania deszczówki. Ponadto, proponują filtry mechaniczne, kuchenne czy ciśnieniowe, pompy dozujące oraz wiele innych tego typu akcesoriów. Dzięki nim powstało również wiele pięknych fontann multimedialnych.

http://www.watersystem.com.pl/ - 16 Cze 2015

Wkłady do filtrów - aquamelior.pl****

Zajmujemy się realizowaniem rozwoju projektu kryptowaluty dascoin. Nasz polski oddział Dascoin Polska Global Group jest elementem międzynarodowego projektu na rynku kryptowalut. Nasza oferta kierowana jest do osób chcących uczestniczyć w promowaniu oraz rozwoju dascoin. Jednocześnie nasza kryptowaluta to również sposób na rozpoczęcie inwestycji w ramach alternatywnych form inwestowania na rynku cyfrowych walut, który intensywnie rozwija się w globalnym świecie.

http://aquamelior.pl/ - 30 Paź 2017

Wrocław - Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji****

Ilustrowane wieloma zdjęciami przejrzyste informacje o firmie - jej historii, obecnej sytuacji oraz planach.

http://www.mpwik.wroc.pl/ - 25 Lis 2001