KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > uzdatnianie wody, filtry (243)

Uzdatnianie wody, odwrócona osmoza – Eco Domus****

Uzdatnianie wody z wykorzystaniem takich procesów i urządzeń, jak odwrócona osmoza, odżelaziacze, zmiękczacze i innych filtrów do wody. Oferta sklepu internetowego obejmuje kompleksowy wybór produktów dla całego domu, a także mniejsze propozycje oczyszczające wodę w kuchni.

http://www.swiatfiltrow.pl/ - 11 Wrz 2013

Water Systems - filtry do wody****

Firma Water Systems zajmuje się sprzedażą filtrów do wody. W ofercie posiada filtry domowe i przemysłowe.

http://www.filtry.compi.com.pl/ - 9 Kwi 2004

Watersystem****

Systemy uzdatniania wody - oferta firmy, formularze oraz informacje o firmie.

http://www.watersystem.pl/ - 26 Paź 2001

Watersystem - uzdatnianie wody w domu i sprzedaż filtrów do wody pitnej****

Jeżeli chciałbyś, aby woda w twoim domu była zawsze czysta, to skorzystaj z propozycji firmy Watersystem. Firma ta obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i nawet największe przedsiębiorstwa. Zajmują się sprzedażą oraz montażem nowoczesnych systemów uzdatniania i instalacji służących do odzyskiwania deszczówki. Ponadto, proponują filtry mechaniczne, kuchenne czy ciśnieniowe, pompy dozujące oraz wiele innych tego typu akcesoriów. Dzięki nim powstało również wiele pięknych fontann multimedialnych.

http://www.watersystem.com.pl/ - 16 Cze 2015

Wkłady do filtrów - aquamelior.pl****

Zajmujemy się realizowaniem rozwoju projektu kryptowaluty dascoin. Nasz polski oddział Dascoin Polska Global Group jest elementem międzynarodowego projektu na rynku kryptowalut. Nasza oferta kierowana jest do osób chcących uczestniczyć w promowaniu oraz rozwoju dascoin. Jednocześnie nasza kryptowaluta to również sposób na rozpoczęcie inwestycji w ramach alternatywnych form inwestowania na rynku cyfrowych walut, który intensywnie rozwija się w globalnym świecie.

http://aquamelior.pl/ - 30 Paź 2017

Wrocław - Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji****

Ilustrowane wieloma zdjęciami przejrzyste informacje o firmie - jej historii, obecnej sytuacji oraz planach.

http://www.mpwik.wroc.pl/ - 25 Lis 2001

Wromix****

Profesjonalne uzdatnianie i korekcja wody w obiegach parowych, ciepłowniczych i chłodzących. Skuteczne zapobieganie korozji i osadom. Projekty instalacji, opinie, realizacje, ekspertyzy i oceny.

http://republika.pl/wromix/ - 17 Cze 2004

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Końskie****

Wodociągi Koneckie. Strona przedstawia ZWiK Końskie, usługi jakie oferuje, udostępnia formularze niezbędne przy podłączaniu posesji do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.

http://www.zwikkonskie.neostrada.pl/ - 29 Paź 2004

Zbiorniki retencyjne pionowe, zbiorniki retencyjne poziome P. P.U. PRO-MET****

Firma P.P.U. PRO-MET H. Kobusiński i wspólnicy Spółka Jawna oferuje stalowe zbiorniki ciśnieniowe, zbiorniki retencyjne pionowe oraz zbiorniki retencyjne poziome. Produkcja stalowych zbiorników ciśnieniowych. Na stronie internetowej polecamy filtry ciśnieniowe- filtry ciśnienowe pionowe, filtry ciśnieniowe poziome. Stacje uzdatniania wody.

http://www.prometkozmin.pl/ - 20 Cze 2011

Zmiękczacze, osmoza, filtry do wody - Eko-Serwis Polska****

Eko-Serwis Polska - Profesjonalnie uzdatniamy wodę pitną, kotłową, technologiczną, zasilającą obiegi chłodnicze. W naszej ofercie: filtry do wody, odwrócona osmoza, zmiękczacze, odżelaziacze, układy demineralizacji, lampy uv, pompy dozujące, dystrybutory wody/coolery. Dobór, montaż, serwis.

http://www.ekoserwis.poznan.pl/ - 4 Mar 2005