KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > uzdatnianie wody, filtry (247)

AQUA-BAR.PL****

Przedsiębiorstwo świadczące usługi dla mniejszych i większych spółek. AQUA-BAR to wrocławska firma sprzedająca automaty vendingowe. Ponadto Klienci mogą zaopatrzyć się w bezbutlowe dystrybutory filtrujące wodę. Tego typu rozwiązania doskonale sprawdzą się w biurach, szkołach czy na dworcach.

http://www.aqua-bar.pl/ - 23 Sie 2017

AQUA-ŚLĄSK - Systemy oczyszcznia wody****

Na stronie znajdziesz wiele informacji na temat systemów oczyszcznia wody. Wyjaśniono tu na czym polega system odwróconej osmozy i zamieszczono ankiete dla zainteresowanych tą techniką uzdatniania wody osób.

http://www.aqua-systemy.com.pl/ - 31 Maj 2001

ARMA Bauteile Sp. z o.o. - filtry przemysłowe i gastronomiczne na zamówienie****

W naszej ofercie można znaleźć filtry przemysłowe i gastronomiczne na zamówienie. Polecane są także modele z plecionki, okrągłe oraz lamelowe. Ponadto ARMA Bauteile zajmuje się obróbką profili aluminiowych.

http://www.arma-bauteile.pl/ - 28 Lut 2018

Armar****

Firma oferuje systemy oczyszczania wody: domowe i przemysłowe filtry do wody, stacje uzdatniania wody dla biur i domów jednorodzinnych, a także urządzenia przemysłowe dostarczające czystą wodę dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, elektronicznego, precyzyjnego, chemicznego. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.armar.wroc.pl/ - 28 Sty 2002

Armet****

Hurtownia armatury - ceny fabryczne dostępne na stronie.

http://www.armet-armatura.pl/ - 6 Paź 2004

Awas Polska****

Serwis interenetowy firmy AWAS, obejmującej swoją działalnością zagadnienia związane z usuwaniem ścieków. Na stronie iformacje o firmie, oferowanych urządzeniach, serwisie, produkcji i montażu urządzeń oczyszczających.

http://www.awas.com.pl/ - 27 Sie 2001

Baseny naturalne Gordo Studio****

Najnowocześniejszy i naturalny design w budowie basenów. Projektowanie i budowa basenów naturalnych i basenów o naturalnym wyglądzie. Ekologiczne techniki filtrowania wody w basenach przydomowych.

http://www.basenynaturalne.com/ - 17 Lut 2015

BioKalonit****

Minerały do stawu kąpielowego, oczka wodnego lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Mieszanki filtracyjne do filtrów bagiennych, oczyszczalni hydrobotanicznych i stref regeneracyjnych w stawach kąpielowych. Profesjonalne złoża filtracyjne.

http://www.biokalonit.com/ - 17 Lut 2015

Blue Water: odżelaziacze, zmiękczacze i filtry do wody****

W ofercie firmy znaleźć można filtry do wody działające na zasadzie odwróconej osmozy oraz odżelaziacze i zmiękczacze H2O.

http://bluewater24.pl/ - 30 Lip 2014

BOFA Systemy filtrujące - Odciągi, wyciągi spalin, filtry przemysłowe****

To tutaj dowiecie się, jak szybko, a jednocześnie ekonomicznie oczyścić powietrze pochodzące z urządzeń kosmetycznych, stomatologicznych, lutowniczych, spawających oraz wielu innych. BOFA proponuje nowoczesne filtry przemysłowe, wyciągi i odciągi spalin oraz niezbędne wkłady.

http://www.filtrybofa.com/ - 18 Lip 2015