KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > uzdatnianie wody, filtry (247)

Bürkert POLSKA****

Strona firmy oferującej usługi w zakresie automatyzacji, kontroli i regulacji procesów laboratoryjnych i przemysłowych. Znajdziesz tu szczegóły oferty i dane teleadresowe firmy.

http://www.buerkert.pl/ - 13 Sie 2002

ChemTech FilterTech****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy która zakłada przemysłowe instalacje filtracyjne. Strona zawiera ofertę firmy, specjalizującej się w filtracji procesowej i obróbce wody, w szerokiej gamie zastosowań przemysłowych. Jest producentem wysokiej klasy filtrów świecowych, a także współpracuje z szeregiem uznanych koncernów o zasięgu międzynarodowym. Informacje o firmie i jej ofercie, kontakt.

http://www.filtertech.com.pl/ - 25 Cze 2002

Condair Systems Sp. z o.o.****

Na stronie internetowej została przedstawiona oferta producenta nawilżaczy powietrza do obiektów biurowych i przemysłowych. Condair Systems poleca także produkty odpowiedzialne za uzdatnianie wody.

http://www.condair-systems.pl/ - 26 Lip 2018

Czysta woda do firmy, dystrybutor i uzdatnianie wody****

W ofercie firmy Auto Acqua znajdą Państwo dystrybutory wody, dzięki którym proste staje się uzdatnianie wody do firmy lub domu. Czysta woda z dystrybutorów Auto Acqua płynie w ogromnej ilości firm w całym kraju, to firma godna zaufania.

http://autoacqua.pl/ - 15 Sty 2013

DDW Serwis - dystrybucja wody źródlanej****

Dla osób poszukujących zdrowych rozwiązań w firmie, wspierających wydajność, polecamy dostarczaną przez nas wodę źródlaną ze źródeł głębinowych. DDW Serwis nie tylko montuje dystrybutory w biurach na terenie Wrocławia, ale również w razie potrzeby je naprawia.

http://www.woda-zywiec.com.pl/ - 12 Gru 2017

Demineralizacja, dezynfekcja, uzdatnianie wody****

Przedsiębiorstwo Akwa specjalizuje się w uzdatnianiu wody. Naszą specjalnością jest demineralizacja, dezynfekcja i profesjonalne uzdatnianie wody dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii.

http://www.akwa-filtry.pl/ - 6 Sie 2013

Dystrybutory wody firmy Waterlogic****

Oferujemy dystrybutory wody renomowanej firmy Waterlogic, które idealnie nadają się do każdego biura, domu czy mieszkania. Dzięki firmie Waterlogic woda do biura zawsze będzie czysta i smaczna. Zapraszamy do zapoznania się z przedstawiony na stronie dystrybutorami wody.

http://www.idealwater.pl/ - 17 Wrz 2012

Ecopol - filtracja i uzdatnianie wody****

Strona firmy zajmującej się uzdatnianiem wody przy wykorzystaniu metod odmanganiania oraz odżelaziania. W tym celu wykorzystuje odpowiednio dobrane media filtracyjne, jak masa aktywna czy piaski filtracyjne.

http://www.ecopol.pl/ - 21 Paź 2017

Ekoivent separatory****

Sprzedaż separatorów, osadników, przepompowni, zbiorników wielkogabarytowych, neutralizatorów kwasów, regulatorów przepływu, układów zamkniętych myjni oraz odwodnień liniowych na terenie całej Polski. Na stronie znajduje się duży wybór separatorów tłuszczów, skrobi oraz substancji ropopochodnych (koalescencyjnych i lamelowych). Wszystkie separatory dostępne są w zbiornikach plastikowych, betonowych jak również stalowych.

http://ekoivent.pl/ - 14 Maj 2014

Ekowodrol - uzdatnianie, zawory zwrotne****

Ekowodrol Koszalin. Kompleksowa realizacja obiektów gospodarki wodno-ściekowej - stacje uzdatniania wody, odmanganianie i odżelaziacze wody, oczyszczalnie ścieków sbr, filtry do wody, oczyszczanie i przepompownie ścieków oraz zawory zwrotne Szuster.

http://www.ekowodrol.pl/ - 24 Maj 2006