KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > uzdatnianie wody, filtry (247)

JacoM - technika basenowa. Długołęka****

Podstawowym przedmiotem działalności JacoM Sp. z o.o. jest technika basenowa, fontanny i sauny na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia. Specjalizujemy się w budowie i modernizacjach basenów i technologiach uzdatniania wody basenowej. W swojej ofercie posiadamy także wszelkie urządzenia odnowy biologicznej: łaźnie parowe, wanny z hydromasażem, jacuzzi oraz solaria.

http://www.jacom.pl/ - 25 Sty 2006

JORGENSEN Urządzenie do elektrolizy wod****

Firma Jorgensen Cleantech z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim zebrała w swojej ofercie nowoczesne technologie, pozwalające znacznie polepszyć jakość wody, powietrza i naszego otoczenia. Przedsiębiorstwo dostarcza w pełni bezpieczne dla środowiska urządzenia do elektrolizy wody czy oczyszczania ścieków. Otrzymają tutaj Państwo także systemy FLO i FLO-D, jakie umożliwiają automatyczną dezynfekcję chłodni bądź przestrzeni produkcyjnych. Dostępne są oprócz tego systemy oczyszczania powietrza dla wielu dziedzin przemysłu. Wszystkie te produkty pochodzą od firm Jimco A/S i Danish Clean Water A/S. By lepiej zapoznać się z ofertą firmy, zapraszamy na stronę internetową.

http://jorgensen.pl/ - 22 Paź 2016

Joro****

Na stronie znajdziesz prezentację importera urządzeń do filtracji wody (np. komory filtracyjne, zmiękczacze, odżelaziacze, filtry z odwróconą osmozą do domu i firmy). Prezentacja oferowanych produktów. Uzdatnianie wody globalne i w kuchni.

http://www.joro.com.pl/ - 25 Cze 2002

KochamWode.pl****

Oferujemy Państwu nowoczesne automaty oraz dystrybutory wody, z których można pozyskać zdrowy i krystalicznie czysty napój. Naszą propozycją z pewnością zainteresowani będą właściciele biur oraz punktów gastronomicznych.

http://kochamwode.pl/ - 13 Gru 2017

Kraków - Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.****

Informacje o firmie, dane o jakości wody i ścieków w mieście, ceny, historia przedsiębiorstwa, oferowane usługi.

http://www.mpwik.krakow.pl/ - 23 Lis 2001

KREVOX Europejskie Centrum Ekologiczne Sp. z o.o.****

W ofercie KREVOX można znaleźć różnego rodzaju produkty do uzdatniania wody. W sprzedaży znajdują się między innymi mieszacze statyczne, filtry oraz aeratory kaskadowe.

http://www.krevox.com/ - 26 Sty 2017

Kuna Pro-Water - Filtry osmotyczne Kuna Filter i Cleone****

Jesteśmy Przedstawicielem Generalnym szwedzkiej firmy Kuna Group AB w Polsce. Oferujemy domowe systemy uzdatniania wody Cleone, Kuna Water oraz Kuna Filter. Prowadzimy również autoryzowany serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny filtrów osmotycznych marki Kuna i innych marek. W naszej ofercie znajdują się także zmiękczacze i odżelaziacze.

http://www.kunawaterpolska.pl/ - 28 Paź 2008

Lublin - Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji****

Informacje o firmie, dane o jakości wody i ścieków w mieście, ceny, historia przedsiębiorstwa, oferowane usługi.

http://www.mpwik.lublin.pl/ - 23 Lis 2001

MIJAR - sprzedaż filtrów i urządzeń do uzdatniania wody****

Firma Mijar powstała w 1996 roku. Od samego początku swojej działalności zajmowała się problemami uzdatniania wody, bazując na urządzeniach renomowanej firmy Alamo Water (USA). Na stronie - oferta.

http://www.mijar.pl/ - 8 Lip 2003

MOTON****

Witryna firmy oferującej filtry przemysłowe oraz wkłady filtracyjne. Na stronie zamieszczono prezentację firmy, katalog produktów, informacje na temat ich zastosowania i prowadzonych badań.

http://filtry.org.pl/ - 27 Maj 2003