KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > uzdatnianie wody, filtry (240)

NOMAX - hydrofory i kotły gazowe****

Strona internetowa firmy Nomax, która montuje wysokiej klasy hydrofory i kotły gazowe. Prowadzimy również autoryzowany serwis Villant, instalujemy stacje uzdatniania wody i wykonujemy wiele innych prac z tego zakresu.

http://www.nomaxkrakow.pl/ - 21 Maj 2015

Oczyszczalnia Ścieków Spółka z o.o. w Tomaszowie Mazowieckim****

Biuletyn Informacji Publicznej Oczyszczalni Ścieków Spółka z o.o. w Tomaszowie Mazowieckim. Na stronie: dane identyfikacyjne, majątek spółki, umowa spółki, wspólnicy, organy spółki, przedmiot działalności, rejestry i archiwa spółki, zamówienia publiczne, struktura zatrudnienia, schemat organizacyjny, lokalizacja oczyszczalni ścieków, udzielanie informacji publicznej, kontakt.

http://www.oczyszczalnia.net.pl/ - 30 Wrz 2004

Oczyszczalnie przemysłowe, biologiczne, przepompownie, oczyszczanie ścieków - Ekobudex****

Nowoczesne i wydajne biologiczne oczyszczalnie przemysłowe, przepompownie ścieków, rozwiązania z obszaru zagospodarowania wody deszczowej i inne propozycje związane z oczyszczaniem ścieków, czy też obróbką osadów ściekowych. Firma zapewnia kompleksowe wsparcie każdego Klienta.

http://www.ekobudex.pl/ - 11 Wrz 2013

Opole - Wodociągi i Kanalizacja sp. z o.o.****

Informacje o firmie, dane o jakości wody i ścieków w mieście, ceny, historia przedsiębiorstwa, oferowane usługi.

http://www.wikopole.com.pl/ - 23 Lis 2001

Osmoza S.A.****

Firma oferuje pełny wachlarz towarów i usług w zakresie uzdatniania wody, rehabilitacji, fizykoterapii, profilaktyki i ozonoterapii do stosowania w warunkach domowych. Strona zawiera charakterystykę firmy oraz opis towarów.

http://www.osmoza.com.pl/ - 14 Sty 2002

OTT System****

Firma zajmuje się kompleksowym projektowaniem, produkcją, dostawą i montażem systemów do drobnopęcherzykowego napowietrzania dla oczyszczalni ścieków. Na stronie znajdują się informacje o firmie, jej produktach, technologii, a także numery telefonów i kontaktowe adresy e-mail.

http://www.ott-system.elblag.pl/ - 23 Wrz 2005

Polion - żywice jonowymienne Lewatit ****

Sprzedaż żywic jonowymiennych Lewatit (Wofatit) służących do uzdatniania wody (np. wody przemysłowej, spożywczej, ultraczystej), oczyszczania ścieków (np. ścieki galwaniczne). Jonity: kationity, anionity, jonity selektywne, adsorbery, katalizatory, żwir, węgiel aktywny.

http://www.polion.pl/ - 25 Paź 2004

Polwater dejonizatory wody dla laboratoriów, przemysłu, medycyny i farmacji.****

Polwater producent i dystrybutor dejonizatorów wody - nowoczesnych urządzeń wytwarzających wodę ultraczystą dla laboratoriów, przemysłu, medycyny i farmacji.

http://www.polwater.pl/ - 23 Paź 2006

Profesjonalne Systemy Filtracyjne****

Oferta w zakresie: aparatów do uzdatniania wody marki ELGA, filtrów f-my CUNO, urządzeń UV f-my HANOVIA, filtrów SECURA.

http://www.psf.dialog.net.pl/ - 18 Paź 2001

ProWater - generatory dwutlenku chloru, uzdatnianie wody****

Najskuteczniejszą metodą niszczenia bakterii z grupy Legionella jest dozowanie dwutlenku chloru. Substancja ta, z uwagi na posiadane zalety, coraz częściej zastępuje chlor. Dwutlenek chloru jest silniejszym środkiem dezynfekującym, a jego skuteczność oddziaływania jest niezależna od wartości pH wody. Generator dwutlenku chloru poprzez reakcję podchlorynu z kwasem solnym, wprowadza do wody dwutlenek chloru, który nie tworzy żadnych ubocznych związków chlorowcowych. Dłuższy okres połowicznego rozpadu powoduje jego przedłużony czas oddziaływania w wodzie. Bardzo ważne jest to, że w przeciwieństwie do chloru, rozkłada on biofilmy tworzące się w rurociągach i zbiornikach, a tym samym zapobiega wtórnemu skażeniu bakteriami z grupy Legionella. Zalety dwutlenku chloru, jako środka dezynfekującego sprawdziły się już w wielu zastosowaniach, m.in. w uzdatnianiu wody pitnej, w zwalczaniu bakterii Legionella, w uzdatnianiu wody procesowej i użytkowej.

http://prowater.com.pl/ - 24 Sie 2013