KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > uzdatnianie wody, filtry (240)

Przydomowe oczyszczalnie ścieków****

Strona internetowa zawiera informacje dotyczące przydomowych oczyszczalni ścieków firmy Traidenis-Pol. Witryna zawiera ofertę sprzedaży jak również informacje techniczne dotyczące oczyszczalni przydomowych. Na stronie internetowej można zapoznać się ze szczegółami oferty handlowej firmy Zielone Oczyszczalnie.

http://www.zieloneoczyszczalnie.pl/ - 11 Lip 2011

Pszczyna - Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej sp. z o.o.****

Przedsiębiorstwo zaspokaja zbiorowe potrzeby mieszkańców gminy Pszczyna w zakresie dostarczania ciepła, wody, odbioru i oczyszczania ścieków, gospodarki odpadami oraz innych usług komunalnych.

http://www.pik-pszczyna.pl/ - 25 Lis 2001

Radom - Wodociągi Miejskie sp. z o.o.****

Informacje o firmie, dane o jakości wody i ścieków w mieście, ceny, historia przedsiębiorstwa, oferowane usługi.

http://www.wodociagi.radom.pl/ - 23 Lis 2001

Renoma****

Firma Instalacji Sanitarnych z Lubina. Na stronach znajdziesz aktualną ofertę, listę referencyjną oraz dane kontaktowe.

http://www.renoma.pl/ - 9 Lis 2001

SKLEP | Basencomplex - baseny i ogrody. Opole****

BASENY I OGRODY - SKLEP internetowy z chemią basenową.

http://www.sklep.basencomplex.pl/ - 25 Sty 2006

Sklep144.pl - urządzenia do oczyszczania wody****

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje profesjonalne, specjalistyczne i funkcjonalne urządzenia do oczyszczania wody. Prezentujemy liczne elementy oraz środki przeznaczone do uzdatniania wody.

http://www.sklep144.pl/ - 13 Sie 2014

Skuma Police****

Firma Skuma specjalizuje się w takich produktach jak polimery do wirówek oraz enzymy do dezodoryzacji. Skuma z miasta Police to również szeroka oferta z dziedziny takiej jak technologia ścieków oraz technologia wody. Skuma zajmuje się doradztwem technologicznym w zakresie technologii wody i ścieków oraz gospodarki wodno-ściekowej. Firma Skuma z Polic skupia się głównie na współpracy z klientem. Wiedzę zdobytą zakresu technologii ścieków wykorzystujemy w projektowaniu produktów, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Technologia wody jest tym w czym posiadamy 20 letnie doświadczenie. Obszarem naszej działalności są nie tylko enzymy do dezodoryzacji czy polimery do wirówek, ale również współpraca w zakresie doradztwa technologicznego w zakresie technologii ścieków i wody oraz dostawy reagentów, które obejmują procesy wodno-ściekowe. Firma Skuma z Polic to zespół doświadczonych technologów przed którymi technologia wody oraz technologia ścieków nie mają tajemnic.

http://www.skuma.pl/ - 2 Gru 2016

Strona o uzdatnianiu wody, przydomowych oczyszczalniach ścieków, basenach itp.****

Uzdatnianie wody, filtry do wody, przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków SOTRALENTZ, baseny kąpielowe, chemia basenowa, bioaktywatory, sól pastylkowana, wkłady do filtrów, lampy UV, przykrycia basenowe, kontenery, zbiorniki na olej opałowy, czysta i zdrowa woda itp.

http://www.water.pl/ - 29 Maj 2001

Tarnowskie Góry - Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.****

Informacje o firmie, dane o jakości wody i ścieków w mieście, ceny, historia przedsiębiorstwa, oferowane usługi.

http://www.pwik-tg.pl/ - 25 Lis 2001

Technika wody - filtry, zmiękczacze****

Masz dość twardej wody, trudnych do zmycia nalotów na płytkach łazienki? Suchej skóry i włosów? Oferujemy filtry i zmiękczacze do wody. Podnieś jakość swojego życia!

http://technikawody.pl/ - 8 Lip 2015