KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > uzdatnianie wody, filtry (247)

Polion - żywice jonowymienne Lewatit ****

Sprzedaż żywic jonowymiennych Lewatit (Wofatit) służących do uzdatniania wody (np. wody przemysłowej, spożywczej, ultraczystej), oczyszczania ścieków (np. ścieki galwaniczne). Jonity: kationity, anionity, jonity selektywne, adsorbery, katalizatory, żwir, węgiel aktywny.

http://www.polion.pl/ - 25 Paź 2004

Polwater dejonizatory wody dla laboratoriów, przemysłu, medycyny i farmacji.****

Polwater producent i dystrybutor dejonizatorów wody - nowoczesnych urządzeń wytwarzających wodę ultraczystą dla laboratoriów, przemysłu, medycyny i farmacji.

http://www.polwater.pl/ - 23 Paź 2006

Profesjonalne Systemy Filtracyjne****

Oferta w zakresie: aparatów do uzdatniania wody marki ELGA, filtrów f-my CUNO, urządzeń UV f-my HANOVIA, filtrów SECURA.

http://www.psf.dialog.net.pl/ - 18 Paź 2001

ProWater - generatory dwutlenku chloru, uzdatnianie wody****

Najskuteczniejszą metodą niszczenia bakterii z grupy Legionella jest dozowanie dwutlenku chloru. Substancja ta, z uwagi na posiadane zalety, coraz częściej zastępuje chlor. Dwutlenek chloru jest silniejszym środkiem dezynfekującym, a jego skuteczność oddziaływania jest niezależna od wartości pH wody. Generator dwutlenku chloru poprzez reakcję podchlorynu z kwasem solnym, wprowadza do wody dwutlenek chloru, który nie tworzy żadnych ubocznych związków chlorowcowych. Dłuższy okres połowicznego rozpadu powoduje jego przedłużony czas oddziaływania w wodzie. Bardzo ważne jest to, że w przeciwieństwie do chloru, rozkłada on biofilmy tworzące się w rurociągach i zbiornikach, a tym samym zapobiega wtórnemu skażeniu bakteriami z grupy Legionella. Zalety dwutlenku chloru, jako środka dezynfekującego sprawdziły się już w wielu zastosowaniach, m.in. w uzdatnianiu wody pitnej, w zwalczaniu bakterii Legionella, w uzdatnianiu wody procesowej i użytkowej.

http://prowater.com.pl/ - 24 Sie 2013

Przydomowe oczyszczalnie ścieków****

Strona internetowa zawiera informacje dotyczące przydomowych oczyszczalni ścieków firmy Traidenis-Pol. Witryna zawiera ofertę sprzedaży jak również informacje techniczne dotyczące oczyszczalni przydomowych. Na stronie internetowej można zapoznać się ze szczegółami oferty handlowej firmy Zielone Oczyszczalnie.

http://www.zieloneoczyszczalnie.pl/ - 11 Lip 2011

Pszczyna - Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej sp. z o.o.****

Przedsiębiorstwo zaspokaja zbiorowe potrzeby mieszkańców gminy Pszczyna w zakresie dostarczania ciepła, wody, odbioru i oczyszczania ścieków, gospodarki odpadami oraz innych usług komunalnych.

http://www.pik-pszczyna.pl/ - 25 Lis 2001

Radom - Wodociągi Miejskie sp. z o.o.****

Informacje o firmie, dane o jakości wody i ścieków w mieście, ceny, historia przedsiębiorstwa, oferowane usługi.

http://www.wodociagi.radom.pl/ - 23 Lis 2001

Renoma****

Firma Instalacji Sanitarnych z Lubina. Na stronach znajdziesz aktualną ofertę, listę referencyjną oraz dane kontaktowe.

http://www.renoma.pl/ - 9 Lis 2001

SKLEP | Basencomplex - baseny i ogrody. Opole****

BASENY I OGRODY - SKLEP internetowy z chemią basenową.

http://www.sklep.basencomplex.pl/ - 25 Sty 2006

Sklep EKODREN****

Sklep EKODREN od ponad 15 lat specjalizuje się w sprzedaży, montażu systemów oczyszczania ścieków bytowo-gospodarczych oraz zagospodarowania wody deszczowej.

http://www.ekodrensklep.pl/ - 1 Lis 2018